gerttu

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

No seda enam ei saa ma aru, miks reisid sinna ära jäetakse. Elu tundub, et läheb oma tavapärases rütmis edasi.

Vaatan siin küll ainult enda seisukohast, et tahaks juu sinna minna. Mõni küsib kindlasti, et miks just Egiptusesse, aga aega on nädal ja lapsega pikemat lendu ette ei tahaks võtta, samuti ei tea ma kohta, kus oleks sada protsenti päikest. Kui päikse kätte ei saa lapsega, siis tiksun kuni suveni siin haiguslehel, üks nohu-köha lõppeb, teine algab. Eelmise aasta Egiptuse reis lõpetas haigused kuni sügiseni. Sorry elasin lihtsalt vist välja ennast. Kas on lootust Märtsi lõpus minna?

Olen lugenud siin tripadvaisorist hotellide arvustusi, mis endal silmapiiril, siis sealt lugedes küll aru ei saaks, et midagi Egiptuses(vaatan just Sharm el Sheikhi) toimunud on. Osad virisesid ikka toitude üle ja osad kommentaarid olid tubade kohta, aga rahutusi ei ole maininud keegi(reisi toimumise aeg oli veebruar). Toitu on, teenindajaid on, päikest on... Paarist arvustusest lugesin küll välja, et tänu rahutustele ei ole hotellides vene kliente ja tänu sellele puhkus veel parem ja rahulikum. Mind hämmastab, et kas nad käivad siis seal silmaklappidega ringi või toimub Inglismaal nii palju rahutusi, et nemad midagi erakorralist seal tähele ei panegi? Aga meil jäetakse reisid ära, kuigi minejaid nagu oleks. Endal küll pileteid ei ole, aga väike plaan oli minna märtsi lõpus. Kas võib ärajätmise põhjus olla, et ei saada lennukeid täis ja siis on odavam tühistada.... Sest praegu tundub seal ju kõik rahulik, uute rahutuste oht muidugi on, aga seda on ka paljudes teistes riikides, kuhu reisitakse.

Suured tänud vastamast!

Halbade hinnangute all pidasin pigem seda silmas, et seal suur hulk vene rahvusest inimesi, kes kaotavad igasuguse viisakuse toidu leti ääres. Samuti seda, et otsas on pidevalt puhtad söögiriistad ja klaasid. Seda siis lugesin http://www.tripadvisor.com/. (Võibolla siis britid vinguvad ülemäära.) Lihtsalt tahaks natuke valmis olla, kui see peaks tõsiselt ära väsitama. Toidu valikut kujutan ette ja tean, et süüa leiab ikka miskit:), selle pärast ei muretsegi. Vahelduse mõttes oleme iga kord hotellist väljas ka ikka söömas käinud ja rahule jäänud.

Tere, kas keegi oskab selle hotelli kohta rohkem rääkida? Huvitab just, et kas seal lähedal on poodi, sularaha automaati ja kaugel mingi lähim keskus on? Kas poest toodud vett ja muud kraami tohib viia hotelli? Kuna olen lugenud suht halbu hinnanguid toitlustuse kohta seal, siis ehk oskab keegi soovitada lähedal ka söögikohti, mis väga kallid ei ole, aga siiski korralikud ja puhtad. Samuti tekkis üleüldine küsimus tippi kohta, et palju on normaalne anda näiteks basseini poisile, et saaks ilma suurema võitluseta koha iga päev. Samuti restos, et saaks koha ja normaalselt jooke. Läheme 3,5 aastase lapsega, mõni soovitus ehk hotelli alalt väljas? Kuidas on hotelli rand, kas lapsega vees saab olla või kuhu sobivasse randa minna, kui see ei sobi.

Tänan ette, kes mõnelegi küsimusele vastab:)