trip-krainetrip-ukraine-dark

jenkimees

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pole seal kuskil seinakontaktidega probleeme.Neid seal seinas erineva laiusega.Isegi rongides on vaguni otsaseintes kohad, kus saad mobiili või läpparit laadida.Meil oli 220 volti isegi väikses ekskursioonibussis, millega käisime tiigreid ja elevante vaatamas.Mumbai lennujaamas oli isegi erinevate otstega stend mobiilide laadimiseks. Valid endale sobiva otsa välja, ja lae aga terviseks.Ei maksa üldse põdeda.

Me tulime Soomest Mumbaisse. Lennujaamas on rivis igasuguseid rahavahetuspunkte. Pole vahet kas euro või dollar. Meil olid kaasas dollarid. Kurss oli mingi 39 ruupiat dollari eest. Sealt võeti 2% vahendustasu. Kaardiga kuskil maksta ei proovinud, aga krediitkaardiga saab raha välja võtta küll. Valuutavahetuspunktides tõmbasid krediitkaardi läbi masina, ja said sula kätte. Vahendustasu oli 40 ruupiat. Proovisime seda varanti Palolemi ranna juures. Dollari kurss oli 38,8

Kohalik rumm Old Monk on täitsa tase jook, Goas maksis 750ml pudel 100 kohalikku.Mumbais püüti meile esimesel päeval selgeks teha, et Goa on kallis turistidele mõeldud koht.Viimasel päeval tagasi Mumbais olles, maksime samasuguse rummi eest 220 kohalikku.Võrdlus olemas.Tulime Mumbaist lennukile 3 märts.Nii et värskelt tulnud.Rändasime kohalike rongidega ja nägime ikka palju.Kui kellelgi vaja infi, siis küsige.