Maalika

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
 

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Eil, veelkord suurimad tänud. Umbes nii ka plaanisime ja just neidsamu tuure ka vaatasime. Järgmisel nädalal juba sõit. Eks siis paista, kuidas kõik kulgeb.

Suur tänu info eest Eil! Küsin veel, et kui meil on ainult 7 päeva Palawanil ja tahaks lihtsalt ringi vaadata ja snorkeldada ning kulgeda (me ei lähe ratastega kohvritega) kas tasub võtta El Nidosse teekonda ette? Või ehk on ka kuskil Puerto Princessa lähedal ka piirkondi kus lihtsalt vaadata mis põnevat maailmas on. Tahaks ilusaid randu ja loodust ja paadiretki. Saabume Prt. Princessasse 4 dets õhtul kell 19.30. Üks võimalus tõesti hommikul vara kohe edasi põrutada aga samas kui seal on vahva võiks ju ka ringi vaadata. Maa-alust jõge näiteks vaatama minna. Ja veel üks küsimus Filipiini raha kohta. Kus on kõige mõtekam raha vahetada? Tuleme Hong-Kongist Manilasse ja sealt siis edasi. Ja mis kurss nendel tugrikutel on? Suur tänu kui vastata viitsid. Või siis keegi teine sealkandis käinu viitsib.

Plaan on jõuda 4 detsembril Manilasse ja sealt tahaks kohe edasi sõita. Ilmselt peame öö veetma küll suurlinnas aga 5 detsembril siis edasi. Soov väga Palawanit külastada ja eelkõige El Nidosse jõuda. Acer kirjutab, et Port Bartonist saab laevaga. Google maps aga ei näita sellist kohta. Lennukiga saab vist Puerto Princessasse aga sealt edasi siis ainult mööda maanteed? Eralennukid on hirmkallid Manilast. Marjuana, kuidas sina sinna kavatsed jõuda?