lendur3

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tartsi, Suhtleks maili teel veidi täpsemalt. lendur3@hot.ee

Miks see laevaga saksa minek viimasel ajal nii populaarseks on muutunud, kas hinnad on sellel siis tõepoolest nii mega odavad?

Eelmine aasta sai mindud absoluutselt plaanidetta, ning seiklus kujunes kohati väga hämmastavaks.2 nädalaga jõuab päris kenasti rumeenias ära käia. Kui suure pundiga minek on?

Eelmise aasta augusti kuus sai käidud! Seal on teatud päevad, mil Vatikani muuseum kinni on ja see on kuuti erinev! Mina läksin 1h enne uste avamist järjekorda seisma! Seisin 3h järjekorras, päike paistab lagipähe, jube!! Meile pakuti seal ka mingi raha eest et meid võetaks gruppi(väikese lisatasu eest) kuid oleksin ma teadnud, et seal nii kaua peab seisma, oleks seda võimalust kindlasti kasutanud! Päikest!

Miks just Jalta? Teie reisiplaanis kindlaid sihtpunkte, mida te kindlasti vahele ei jätaks on veel ?

See oli lihtsalt esialgne marsruut, kuhu poole minna. Viimasel ajal isegi mõelnud, et plaanid on liialt suurejoonelised, eks peab midagi välja jätma. Itaalia iseenesest niiväga ei huvita, eelmine aasta sai sitsiiliast Milanoni läbi käidud. Alpides olen käinud autoga, kahtlematta on seal VÄGA palju veel vaadata, kuid lääne ja kirde euroopasse suundumine oleks sammuti natukene kehvapoolne, kuid samas ka miks mitte. To globetrotter: Seda oli eelmisel aastal itaalias näha eheda näitena, kui paljud puhkavad sel ajal, nii et targem oleks reisiplaanid seada näiteks juuli kuusse? Ning eeldustel, et trip kujuneb 2,5 - 3 nädalaseks, kui jätta välja hispaania pool, siis oleks pm muu reaalne rahulikult läbida ja kohapeal asjadega tutvuda? Tsikliga reisimise kogemused on väikesed, kuid paar välismaa trippi on siiski olnud ja mootorratta seljas olen igapäevane liikleja (sammuti ka sõber).

Tere! On keegi kursis, kas ntks Valenciast läheb mingisugune praam mallorcale(hinnad??). Mõte oli Eurotripi tehes(mootorratastel) külastada ka selle saare vaatamisväärsusi ja mõnusalt seal aega veeta.