anneli00

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kas keegi oskaks öelda, mitu km Roomast Toscanasse on? Kas oleks mõtet üheks päevaks sinna sõita Roomast?

Peatusime selles hotellis mai lõpus, millegi üle kurta küll ei oska, personal oli viisakas ja abivalmis - kui midagi oli, üritasid kenasti abistada. Hotell oligi selline, nagu nendel reklaampiltidel paistab. Tuba oli korralik ja puhas, söögid maitsvad (AI). Ainus asi negatiivsema poole pealt oli see, et päris niipalju süüa nagu need AI kirjad lubasid, justkui ei olnud (nt hilisõhtul ei saanud kuskilt enam snäkke), aga see on rohkem pisiasi.

Meil oli plaan 20 aprilli kanti minna Soome kaudu (on päris soodsad pakkumised), aga ära ostnud veel pole, et uurin siis eesti kaudu minekuid ikka ka veel. Kahjuks ise ka ei saa hiljem minna (kuigi siis oleks soojem), sest ülikoolis sess ja lõpetamine ees, nii et aprilli lõpp on suht viimane tärmin :-)

Ka mina plaanin aprillis Rhodosele minna ja oli sama küss, et milline ilm olla võiks.. mõistan, et ilmselt väga kuum veel pole, kuid päikest ikka tahaks. Millal sa täpsemalt minna plaanid ja mismoodi? Eestist veel reise ei tehta ju. Ise plaanin finnmatkat-ega minna.