Forest

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

USAs käidud, kõik Priceline´i hotellid ilusti läbi käidud ja muljed on väga head. Näiteks Orlando 3' hotell, mis oli superluks vaatega ja suure-suure toa ja maailma pehmeima voodiga :)(45 dollarit öö) Samuti Marriott Philadelphia kesklinnas, mis oli ideaalse asukohaga (maast laeni aknad ja vaade raekojale), ülisuur tuba koos köögiga (60 dollarit öö). Miami South beachil olev Carlton oli rannast ca 100m kaugusel. Miinuseks võibolla see, et palju hotelle USAs ei paku tasuta hommikusööki (va Marriott). Kahjuks ei saa seda pakkumisi tehes ette näha, kuid enne kohale sõitmist tasub hotelli kodukalt uurida, kuidas seal lood on - siis ei ole üllatus nii suur. Igatahes soovitan Priceline´i soojalt!

Lisan siis ka meie Priceline´i hinnad aprill-mai reisil: Philadelphia - Residence Inn By Marriott Philadelphia City Center kesklinnas 3* 60$ öö+maksud Miami South Beach - Carlton South Beach (South Beach Central piirkond)2 1/2* 87$ öö+maksud Orlando - Orlando downtown piirkond Crowne Plaza 3 1/2* 45$ öö+maksud New York - Marrakech Hotel Upper West Side piirkonnas 2* - 99$ öö+maksud

Kõik on originaalhinnast tunduvalt (ligi 100 $ või enamgi)soodsamad. Kui kõik kohad läbi käidud, annan teada, kas tasus ära :)

Väga asjalik lehekülg India siselendude hindade võrdlemiseks on http://www.ixigo.com/ sinna on koondatud kõik olulisemad kohalikud odavlennufirmad ning kogu lehe ülesehitus on igati lihtne ja arusaadav. Aja kokkuhoiu mõttes on sellest lehest palju kasu olnud... :)kui hinnatabelist sobiv lend leitud, suunatakse sind vastava lennufirma kodulehele, kust saad e-pileti osta.