hipp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ostke otse finnairi lehelt parem, seal on veel veidi odavamad.

.....Sharm el Sheik? Ise pole käinud, aga tundub sellise kohana, kuhu ma minna ei tahaks. Aga ma ausalt öeldes pole ka puritaan reisimise osas, sest olen, oo õudust, isegi paketireise kasutanud.:)

tahtmata vigisevat vanainimest mängida, aga kas teid ikka alaealistena omapäi lastakse Inglismaa pinnale? soovitan kõigepealt selle välja selgitada.

Bussireisi ma ise ei kasutaks, ikka easyjet abiks. Ma ei usu, et nende odavamad hinnad tuleks kallimad, kui bussiga läbi Euroopa loksumine. Ja majutuse broneerimisel abiks nt www.tripadvisor.com. Valige seal madalamaid tärne, neljatärni hotellide peale pole vaja kohe ära ehmuda.

London pole mingi kauge eksootiline maa, kuhu esimest korda reisifirmaga minna. Kui keelt osata, pole häda midagi, kõik on arusaadav, metrooga saab paljudesse kohtadesse. Öösel ei tasu imelikes linnaosades tuterdada, selge see. Eriti verinoored valged tüdrukud.

Kui aga aeg tõesti piiratud, siis äkki sellest lingist abi http://www.luxurytravelmagazine.com/

valiksin mina. Kasvõi see sama Amazonase džungel, loomulikult koos saatjatega, sealt lennukiga inkade juurde, sealt ehk jõuaks ka Galapagosele? Ühesõnaga Lõuna-Ameerikas seikleksin mina selle raha eest. Ja teeksin seda samas mugavalt. Minu teine valik oleks ka Vaikse ookeani saared. Samas, kuigi raha on suur, on aeg väike, seetõttu teeksin kas pigem kaks reisi selle raha eest või ostaksin mingil viisil aega juurde.