issver

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

et kui oled valinud reisisihiks Lõuna-Hispaania ja ilma reisibüroota siis soovitan valida odavlennud Tallinnast Londonisse ja sealt Malagasse ja valida ka enamvähem soodsa hinnaga hotell Torremolinoses nimega Kristal http://www.hkristal.com/web/. Asub linnakese keskel, kauplused ja restoranid ymberringi, jalutuskäigu kaugusel meri, akna taga linna keskus, seega saab nautida nii ööelu kui päevamelu. Hotell on mitmete Eesti reisibüroode koostööpartner. Miks just see hotell ? Nad nimelt oskavad ka inglise keelt ja eestlasi armastavad väga. Soovitan valida paketi, kus nii hommiku, lõuna kui õhtusöök. Toidud on peamiselt Hispaania köögist, kuid alati vähemalt 5 varianti. Lapsed muide,söövad isuga.

sooja on kindlasti Sevillas, kuid seal pole merd. Vaata ka ilmaennustusi netist, kuid üldjuhul on alati päike, isegi kui hommikul pilvine, siis keskpäevaks ikka päike. Vali mere ääres vedelemiseks kas Marbella või Torremolinos, viimane on lennujaamale Malagas lähemal.

osta odavad lennupiletid Tallinnast Berliini ja Berliinist Malagasse Estairi kaudu ( esindus asub Lennujaamas Tallinnas), ööbimine kohapeal leia interneti kaudu ja tuleb kaks korda odavam kui reisibüroode Horizont Travel või muude sarnaste poolt pakutav. Kuid hispaania keeles peaks ikka vähemalt elementaarseid lauseid suutma öelda, sellega tuleb arvestada....