tessu

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Varanasis soovitan samuti Alka hotelli. See on suhteliselt OK, ilus vaade terrassilt. Sinna takso ega rikšaga ei saa. Samuti tuleb võib-olla läbi käia moslemite linnaosast nii, et viinapudelid peitke ära (meie hindu rikšajuht pani meid lihtsalt keset teed maha ja moslemite patrull kontrollis kotte). Üldiselt, tervise pärast, soovitan enne söömist alati võtta pits konjakit. Delhi on hotelle täis. Võite ka Eestist broneerida. Siis korraldatakse teile ka hotelli kohalesõit, mis on pimedala ajal üsna soovitatav.

Buenos Aireses soovitan ööbida mõnes motellis San Telmos (näit. Victoria, Chacabuco ja Chile nurga lägedal) - ümberringi on palju tangoklubisid. Õhtul seitsme ajal algavad kursused algajatele ja hiljem on elav tangomuusika (võid ka tantsida kui oskad). Iguazu (suure vee) juga on nii ja naa. See on võimas vaatepilt, aga seal käib päevas ca 10 000 turisti. Meid valdas esimestel päevadel "San Telmo needus", st. me ei saanud linnaosast välja - see oli nii huvitav. Teine asi, algul kadus põhja-lõuna suunataju. Linnaplaan on tehtud nii, et edela suund on üleval, päike käib põhja poolt, head Mendoza veinid..

Sai käidud nii Brasiilias kui Paraguais. Ilma viisata, päevasel ajal, taksoga.

Soovitan vähemalt ühe otsa teha Cama Suite bussiga (http://www.expresoalberino.com/micros/suite.html). See on sama mis esimeses klassis lennukiga, ainult et maa peal. Hind on 230.- Argentiina peesot ja aega võtab ca. 16 tundi kesklinnast kesklinna. Lennukiga on turistiklassis BUE-IGZ 586.- peesot ja lennuaeg on 1:45.

Aga kui oled luks-bussiga sõitnud, siis oled välja puhanud, täis kõhuga ja tunned tükk aega ennast valge inimesena. Samas kui lähed lennukiga, siis see on igat sorti massituriste täis topitud. Lennujaam on linnast üsna kaugel ja võid kergesti sõltuda reisibüroode pakutud transfeeridest ja/või kallitest hotellidest ja taksodest.