ksk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hotelle peaks veel saama küll selleks ajaks mõistliku hinnaga, vaatasin järgi. Aga küsimus teisest vaatenurgast - millisesse piirkonda peaks hotelli vaatama (ilusamad ja puhtamad rannad, turvaline jne)?

Muidugi tuleb arvestada piisava ajavaruga. Minu lend jõuab Londonisse juba hommkul kell 07.50 ja ilmselt pole probleemi hankida ka soodsa hinnaga Easyjeti lend otse Tallinna. Seda pagasi asja peab jah täpsustama, äkki need kes ära käivad, jagavad oma infot hiljem ka siin. Mina lähen alles järgmisel aastal :)

Mind huvitab selline asi, kas USA-st tagasi tulles võiks Londonist ise otse Tallinna lennata ja seega ära jätta selle viimase London-Stockholm lennu? Säästaks aega ja raha ning saaks kiiremini koju. Sellest ma saan aru, et minnes peab alustama Stockholmist kogu seda reisi, aga kes keelab mul tagasi tulla ülalkirjeldatud moel, või on selleks mingeid takistusi siiski, millest ma teadlik pole? Või näiteks... mis saab kui USA-s olles jään maha mõnest siselennust.. Ma võin ju omale osta uue pileti ja jätkata ikka oma marsuuti? Või kohapeal planeerituna läbida mõni vahemaa lennuki asemel autoga..

Tere, Kui minna ülaltoodud bussiga, mis jõuab lennujaama kell 05.40 ja minu lennuk väljub järgmiselt:

     FLIGHT DETAILS:

BT211 (Riga,(RIX) - Berlin (Tegel), (TXL))

Departure:Riga 02 APR 2008 07:10

Kas see on piisav aeg lennukile jõudmiseks ja kuidas on ajavahega - märtsi lõpus keeratakse meil kella, kuidas see muudab minu reisi aega? Tänud ette abi eest!