trip-krainetrip-ukraine-dark

nbl

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Helistasin ka kindluse mõttes Soomes asuvasse Tai saatkonda ja ka sealt kinnitati, et viisa tasuta!

Ei lähe küll siia teemasse, aga loodan, et foorumi rahvas ei pahanda, kui siin küsin.

Nimelt oleksin ülimalt tänulik, kui keegi vihjaks, kus võib leida ülevaatliku teede kaardi Taist paberkandjal?

Kokkuvõttes hakkan järeldusele jõudma, et ikka Bangkokist seda trippi alustada on väga keeruline, kuna tsiklit raske leida, bangkoki liikluse keerukus ja ohtlikkus.

Ehk keegi oskab nõu anda selle kohta, et kui tõenäoline on see, et ma leian Phuketist tsikli(alates 500cm3) ja võin sellega sealt saarelt lahkuda teadmata arvuks päevadeks?

Kui see saladus pole, siis võiksid mainida, millise hinnaga kohapealt(ilma broneeringuta) hotelli saab ja mitme tärnised hotellid on? Endal ka märtsis sinnapoole minek, oleks heaks orientiiriks:D

meil ikka plaanis võtta ratas Bangkokist mitte Phuketist. Ja kui aus olla, siis lootus on ikka võtta vähe võimsam masin kui 125-250cc. Sest arvan, et kiirteel parem liikuda väheke võimsamaga. Kuidas seal lood tanklatega on või peab olema mingi kütusevaru igaksjuhuks kaasas?

Osad räägivad, et uue ratta rent ei pidanud mingi probleem olema, olema pidi kõiki uuemaid mudeleid alustades yamahadest ja lõpetades teab millega. Ideaalis sooviks saada mingit matka ratast, millel oleksid ka mõned kohvrid.

Kas on ka olemas mingid veebiadressid, kus saab infot renditavatest masinatest ja nende renditingimuste kohta?

Esialgu Taist välja minema ei hakka, kuna eeldatavasti on kahe nädala jooksul tais vaatamist küllaga. Oleks tore kui keegi oskaks infot jagada selle kohta, mis on kekmised kiirused kiirteel? Kas on oluline ka rahvusvaheliste juhilubade olemasolu? Muidugi võib soovitada kohti, milles kindlasti käia, sest ega eesmärgiks pole käia võimalikult paljudes kohtades, pigem kohtades, kus midagi vaadata, teha on.

Loodetavasti saab ikka vähemaga ka hakkama kui miljoniga, eelduslikult olen arvestanud kuskil 900 baati päev, kui võtta rattad kaheks nädalaks.

Suurimad tänud kasutajale hbert!