mardikas62

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Olin novembris Hurgadas ja Palma de Mirette hotellis. Pidasime 12.nov. minu sünnipäeva ja kaotasin või siis unustasin oma fotokaamera seal ühes baaris ära. Olin kindel, et seda ma ei näe enam iial. Suur oli aga mu üllatus kui järgmisel päeval tuli Sayed (baarman) ja küsis, et kas ma ei tahaks oma kaamerat tagasi. Olin ikka väga õnnelik ja poiss oli ka, saades leiutasuks 15 EUR-i. Igatahes see hotell küll puhas, korralik ja igati aus. Pole mõtet alati võtta seda kõige odavamat, sest odav on ikka alati vigadega. Lõbusat ja toredat puhkamist selles hotellis.

Hansapanga kaart toimib loomulikult. Soovin sulle toredat reisi, ise ka varsti just sinna linna uuesti minemas.

Olin 3-17.juulini Alanyas, Obakoy linnaosas tavalises kahetärnises, elegant apartemendis. Jäin rahule, korras, puhas ja armas väike perehotellike, pesu vahetati üle päeva ,kuid koristati iga päev. Hommiikusöök oli niru kuid ma pole hommikul sööja ja mind see ei heidutanud. Rand mingi 300 m kaugusel ja mitte just kõige parem rand. Ise olime linnas Kleopatra rannas, kus megailus. Obakoys käige kindlasti ära Efe gardenis, Balamiris ja Mitoses, sest sealsed restoraniteenendajad on klass omaette. Türgis pole turvalisuse pärast küll mõtet karta sest kohalikud ei puutu küll kedagi, pigem on varganäod vene ja leedu turistid. Plaanin varsti uuesti minna sest seal on nii hea, pole stressi ja aega kõigil küllalt. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt! Järgmise keelelise kolepostituse kustutab!

Mis nüüd viga sinul on, et nii tark tahad olla. Ma ju ei öelnud midagi valesti, avaldasin vaid oma arvamust, mis kahjuks tõsi ja äkki ka mõnele abeks, et hind ikka ju madalam kui 50 kohalikku. . . . Trip.ee lisas postitusele suurtähed.

Ma küll aru ei saa, et kas keegi nii loll ikka olla saab ja takso eest niipalju maksab. Selle maa eest maksab taksosõit mitte rohkem kui 15 kohalikku raha, aga kui ikka kaubelda ei oska siis ju võid maksta veel rohkem. . . . Trip.ee lisas mõned suurtähed ja kirjavahemärgid.

tavaliselt on aga pärast ju nii,et lisatakse omalt poolt juurde asju,mida pole räägitud.leidnud olen palju uusi tuttavaid ja ka inimese,kellega seob rohkem kui sõprus.

Tulin just 1.juunil Porto Marinast. See väga ilus ja puhas hotell, kuid nagu Wismari Haigla. Alkoholi seal ei müüda, vesipiibutube pole, ööelu puudub täiesti. Käisime siis ikka ekskursioonil ka, et välja pääseda, niisama ju väravast välja ei lasta. Õnneks saime seal tuttavaks ühe ägeda Tartu inimeste pundiga ja igavust ei tundnud, lõbu oli laialt ja koos plaanime juba uut reisi. Teenindus seal hotellis küll väga hea, isegi hotelli kanali ääres vetsu juures on poiss- teenindaja, kes pärast küsib,et kas pole probleemi. Ja spa on muidugi võrratu. Kindlasti käige seal kalarestoranis ära,asi on seda väärt. . . . Trip.ee lisas pisut suurtähti.