ebekas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lähme perega ka juunis Pariisi ja plaanin ka internetist osta piletid. Kuidas sellega oli, kas piletid anti siis broneerimisnumbri järgi ja järjekorras ei pidanud seisma? Ja kus see koht seal on, kust bronni numbri järgi piletid kätte saab?

Kas seda reisiluba küsitakse piiril näha ka või on neil see kuskil süsteemis sees, et mulle on see reisiluba antud? Ma ei printinud seda välja ja kirjutasin numbri üles aga ei leia enam seda paberit ka üles kus number kirjas. Kas ma peaksin uue taotluse tegema või tasuks helistada saatkonda ja üle küsida? Oskab keegi äkki selle koha pealt nõu anda.

... kes kaasa viitsisid mõelda. Eks tundub jah et siis kooliraha on see. Kusjuures ma proovisin sinna helistada (ei sobinud minu itinery nr ega tel number mida see automaatvastaja küsis, kuigi kõik olid õiged numbrid ja ei saanudki rääkida kellegagi). Ja helistada proovisin sinna umbes 15 korda ja toksisin neid numbreid erinevat pidi sisse aga ei midagi. Ja saatsin sinna ka meili. Vastust ootan siiamaani, kuigi kui meili ära saatsin tuli ette kiri et vastame 3 tunni jooksul (või midagi sellist, ei mäleta enam täpselt).Nii et lootusetu üldse saada ühendustki kellegagi sealt pricelinest.

..vastuste eest. Kusjuures enamus kellele ma olen meili saatnud on inglased. Üks oli ainult prantslane. Aga ma proovin helistamisega, eks näis mis saab.