javine

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Just tulin Ungari-Slovakkia reisilt, mingeid teemakse seal küll ei tahetud.  Ungaris on teed nii ja naa, on paremaid ja halvemaid.  Slovakkias on teed paremad. Liikluskultuur on mõlemas riigis ääretult meeldiv, Ungaris eriti. Loomulikult leidub lolle igal pool, aga üldine on suurepärane.Meil kummaski mingeid vaatamisväärsusi peale Egeri kindluse plaanis ei olnud. Sõitsime mõlemas lihtsalt ringi ja vaatasime kuidas kohalikud elavad ja maad ning loodust ennast. Kohutavalt vahva elamus oli tulla Poola Zakopane poolt ja sõita üle Tatrate, suurepärased vaated.

Aitäh sulle, nüüd teema selge.

Ahhaa, palju siis  seda kellaega umbes oodata tuli, teaks omakorda planeerida üldist aega? Kavas on õhtul veel edasi sõita.   Soovituse jätan ka meelde.

Aitäh, nii et tasub rihtida siiski oma soovi järgi.  Hommikul on kõik kavalad, aga pind tühi ka.   Lõbustusparkide east oleme me kõik juba ammu väljas:)Tänu abistavatele vastajatele.

Proovisin läbi selle lingi https://visit.auschwitz.org/rezerwacja/termin.html?idg=1. aru saada kuidas siis saaks ilma grupita külastada  ja lõpuks ei saanudki teada.  Individuals päringust edasi ei lase, viskab täidetud väljad tühjaks. Ehk keegi teab niisamagi, kui minna kolmekesi ja suvalisel kellaajal päevast kas siis saab niimoodi minna?  Sain siit aru, et peale 15.00 on tasuta aga see pole nii tähtis kui vaatama lubatakse.  Päris ilmaasjata Krakovist sinna ja tagasi sõita ja väljaspoolt vaadata pole ka huvi.

Tegelikult andis mulle hulga mõtteainet üks vene telesaade kus räägitakse tarbija petmisest igal võimalikul ja võimatul viisil. Seal tehti eksperimenti külmkapi remondiga. Alul vaatas tehnikaekspert katkise kapi üle, kes hindas kogu remondi maksumuseks 24 EUR ja seejärel kutsuti meister. See keerles ümber kapi ja ütles et näe viga on siin ja siin, maksab niipalju ehk siis 75EUR ja siis tuleb kindlasti vahetada veel see osa ja siis veel see. Ühesõnaga kokku läks see "remont" 240EUR maksma. Peale seda kadus mul isu parandada kodumasinaid kui remont vähegi kallima hinna poole tüürib. Lihtsam on panna natuke juurde ja osta uus, millel on ka garantiiaeg.

Jeesus maarja nende piltide peale, ma muidu ei ole uskliku maailmavaatega inimene aga see.

Hispaania ongi selline imeline maa, mina leidsin sealt oma eestlasest nüüdse abikaasa.

Isegi võib olla sest Alicante on tegelikult päris suur piirkond, mitusada kilomeetrit. Võib ju olla et mingi nurga taga on selline ülimaaliline rand. Kui siis Calpest üles Valencia suunas aga ma ainult oletan, pole kõiki nurgataguseid läbi käinud. Veel on variant et see on kinnine piirkond - kellegi rikkuri erarand kuhu lihtsurelikke üldse ligi ei lasta.

Kas nad lepivad, et ostad lastepiletid või väänavad terve hinna. Kommenteeri kui teada saad.