Kaia

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie olime ka autotripil. Võtsime majutuse La Spezias, auto jätsime sinna ja sõitsime rongiga Cinque Terre´t uudistama. Ei pea kasutama radasid, saab ka rongiga külast külla, aga need rajad on väga lahedad - kindlasti soovitan kas või mingi etapi käia jala. Ja viimasesse külla Monterosso Al Maresse saab ka autoga (vähemasti oli seal autosid näha :)) Toredat reisi!

Suured tänud vastuste eest. Bronnime igaks juhuks sinna kanti majutuse ära ja siis kohapeal vaatame, kas lähme tseremooniat vaatama või mitte. Tänud Kaia

  1. punktiga täiesti nõus - ühe päevaga ei saa Veneetisast seda õiget aimdust kätte - mina veedaks vähemalt 3-4 päeva.
  2. ei jaga ka mina seda arvamust - võib käia nagu igalpool lõuna euroopas.

Aga minu soovitus Veneetsia külastajatele kõlab hoopis nii - käige jala. :) Sõna otseses mõttes - Veneetsia on nii pisike, et sisuliselt ei ole vajadust vaporettosid kasutada (va teistele saartele muidugi) - igale poole jõuab jala kiiremini ja mitte ainult kiiremini, vaid nii jõuate nautida ka just neid väikseid kõrvaltänavaid ja seda atmosfääri, mis on Veneetisas nautimist väärt. Ja veel üritage sattuda Püha Marcuse väljakule ka õhtusel ajal - on küll võibolla veidi liiga turismikas, aga ikkagi väga ilus.

Soovitatakse siiski teha ära a-hepatiidi vaktsineerimine, sest lõunapoolsetes (ka Vahemere) riikides võib esnieda joogivees A-hepatiiti põhjustavaid baktereid, millele kohalikud on immuunsed, aga põhjamaa inimesed nagu meie mitte. Küsi soovitusi enne reisi oma perearstilt.