Tic-tac

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud vastuste eest igal juhul :-)

Palermo jääb meie puhul yldse ära, sest seal on käidud paar aastat tg daytripil :-) Lend läheb Trapanisse.. Kuulnud siin ühe kõrvaga, et Lõuna-Sitsiilias on kole kurvilised mägiteed, mis mulle jänespüksile hästi ei sobi (kuna 8 liikmeline seltskond tuleb mahutada bussi) :D Kuidas kommenteeriksite teid?

Kui ta sinuga koos salongis saaks olla poleks vb hullu.Aga ma olen kuulnud, et neid koheldakse kui pagasit.Kassid pole head stressitalujad.Katsu ta koju jätta kui just elama ei lähe sinna.

Link ei taha miskipärast avaneda, aga võid jätta oma maili kui huvi tekkis. Meil jäi ta tee peale jaanipäeval kui olime teel Palangale, see oli koht kust ei olnud edasiminekuga kiiret ja muljed olid laes :)

Samuti soovitan laevasõitu Daugava jõel (ehkki selle kestvus on max tund aega) ja vanalinna, ka parke leiab siin.Riiast välja 70km on Rundale mõis mis oli vaatamist igati vääriv, samas nõuab see trip tervet lisapäeva.Polnud koht mille tunniga läbi jalutad. Leidsin ka yhe netialbumi, ehkki selle konkreetse albumi pildid on nigelavõitu kuna said tehtud telefoniga :D Teine on veidi parema kvaliteediga album, sisaldab rohkem pilte aiast.Võin saata kui huvi on.

http://www.kodakgallery.com/Slideshow.jsp?&mode=fromsite&collid=13321320413.85299188513.1224616787819&conn_speed=1