karvanemees77

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

6 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Piletid piletiteks aga kui hästi rongid sealmaal graafikus püsivad ? Omal paari aasta tagune kogemus 9 tundi hilinemist Varanasi-Delhi :)

Piret.milliselt saidilt ostsid ja mis lennukompaniid nii odavat pakuvad ?

Hei,kui juba Varaderosse minemas võta kaasa hulgaliselt nätsu ( see seal tõeline defitsiit) ja kalameestele kingiks tamiili,sellist mis merepüügil saaks kasuada.Ja kindlasti käi ära cayo blanca katamaraanireisil.

Minemas 23 veebruar tjäreborgiga Goasse.Oleks vahva kohata seal rahvuskaaslasi,ise peatume Sea breeze beachis.Tagasi 9 märts.

Eks igaüks näeb maailma oma mätta otsast. Ja ei olnud minu eesmärk kandideerida Oskarile või veel vähem kõigile meelejärele olla!!! To URMOO: monteeritud tavalise Windows Live Movie Makeriga.

Video eesmärk ei ole võistelda Lonely Planetiga, vaid anda sinnaminejatele väike ülevaade sellest, milline NÄEB VÄLJA elu-olu kohapeal.

Häid pühi köigile. Ma abikaasaga 7-28 jaanuar Indias. Esialgne plaan Delhi-Agra-Varanasi-Delhi-Goa-Delhi. Aga siia vöib muutusi tulla. Oleks meeldiv möne asjaliku kaasmaalasega kohtuda. Hetkel kiire eks kiikan veel mönel öhtul siia lehele.

karvanemees@hotmail.com