Karriolisiin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänan! Tõsi, ma ise ei kombinninud seda. Aga kuna osade lendude vahe oli ka nt vaid pool tundi siis tekkis kahtlus, et kas nad on ikka reaalsed, või on arvuti suvaliselt kaks lendu kokku pannud ning peaks ise kainet mõistust kasutades sobiva ja reaalse variandi võttma.

Ei taha ju, et ema tee peal kaduma läheks ;) Aitäh, sain kindlust juurde!

Jah, klippekort on 10-korra kaart ning sobib kasutamiseks nii nagu kirjutasid, ehk siis kui ollakse kümnekesi, siis 10 korda see masinast läbi lüüa ühe sõidu aeg. Cph-s see kehtib vist kui ma ei eksi 1 tund peale läbilöömist niiet pmt saab mitu sõitu teha selle aja sees.

Seega ongi see kõige ökonoomsem variant. Edasi on juba kuukaart jms aga ilmselt seda vaja pole.

Zone'id on linnatsoonid ning sellest, mitut tsooni sõiduga läbid, sõltub piletihind. Aga kõige lihtsam on küsida mõnest piletikassast ning piletikassas peaks ka linnakaart olema, mis tsoonide järgi jagatud. Vot nii

Tere!. See on väga lihtne-rongijaam on kohe Kopenhaageni lennujaamas, sealt tuleb lihtsalt paluda rongipilet Herningisse, ronge läheb minumeelest iga tunni aja tagant. Osad otse, osad ümberistumisega Vejles. Soovitav on küsida sellist, mis otse läheb, et segadust vältida. Rong on muidugi kallis, ca 300 DKK, täpsemalt 302DKK vist, ehk siis 635 EEKi täiskasvanule. Reede ja pühapäev olid vist kallimad päevad veel. Bussiga oleks odavam, kuid võtab üsna kaua aega. Küsiks, et miks Herningisse? Kõsin sest ma ise õpin siin. Igatahes kirjuta kui tahad täpsemat infot, ma võin uurida nt. ka bussi kohta.