Viimased kommentaarid

Glittertind nagu ses mõttes rohkem mägi, pole vähemalt putkat tipus. Soovitan soojalt, mingit erivarustust ega seongus liikumist pole vaja. :)

Vt Vikingi autopakette - Tln-Hki ja edasi Turu-Stock. saab auto+4 reisijaga edasi-tagasi 2-3 tuhandega hakkama.

Varssavist ei pea üldse läbi sõitma, sõltuvalt edasisest reisisihist (Krakow või läänepoole) saab mööda mõlemalt poolt. Idast: Ostrow Mazow.-Stanislawow-Gora Kalwaria-Grojec. Läänest: Wyszkow-Leszno-Blonie-Radziejovice. Variant1 10 km ja variant2 15km pikem, kui läbi Varssavi.

Kas Kebne tipus ka käisid? Pakub huvi, millised on sel aastal seal lume/jääolud - plaanis varsti sinna minna. Rühkijale veel üks ilus kant - Lyngen. Karm, kuid ilus ja ülerahvastatust pole küll vaja karta.

See vastus Sulle näitab ju, et MK on tüüpiline rullnokk, kelle arvates seadused on ainult lollidele.

Pea kõigile neile küsimustele saaks ju vastuse, kui kirjutada Tripi otsingusse "Nordkapp", ka Google on alati abivalmis :) ViaMichelin aitab teepikkust mõõta - üks ots 1500-1600 km, kütuse hind min 20 eeku, arvutada ei viitsi ... Teemakse ei tohiks rohkem olla, kui Nordkapi tunnel - copy/paste siitsamast Tripist - "... tunnelis auto 140NOK, täiskasvanu 46 ja 15-aastane laps 23NOK (NB- lapse vanust küsitakse juhilt) ja sissepääs Nordkappi täiskasvanu 195NOK ja laps 55NOK, perele 390. ". Telkida võib looduses rahulikult, kui just kellegi hoovi ei roni. Ilm sel ajal +5 kuni +25, nii päikest kui vihma ... Nii et sovitan P.-Norrat soojalt, ainult ühest asjast ei saa aru - sealkandis on ju lademes sama kauneid ja veel ilusamaid kohti - miks peab sinna turistilõksu ronima ?