Tailu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

3 meeldimist
4 postitust
20 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mida peaks tegema pakettreisi korral mis toimub juuli lõpus.

Lepingu järgi kui ise loobun kaotan 20%. Hetkel on sissemaks ca 33%.

Kas hoida närv kõva ja mitte esitada ise avaldust ja loota et ärajätmisel saan kogu sissemaksu tagasi?

Kui firma pankrotistub kaotan kogu sissemaksu.

Või kõik hullus möödub ja lähengi reisile suvel

Mida teha?

Eesti kodanikul on õigus hankida ka lisapass kui lähed riiki kus puudub Eesti saatkond.

Küsimus , kas inglise keelt saab seal kasutada kuna ei valda ühtegi kolmanda maailma keelt. Kahtlen kas saan reisisihtkohaks valida sest sovetistani telesaadetes ja gruusia liha telereklaamis vaid vene susin.

Saaksin ka äpiga. Kuid küsisin midagi muud. Palun mitte vastata mida ma ei ole küsinud. Pardakaardi formaat võib olla erinev. 

Kordan oma küsimust teise lauseehitusega.
Kas arvutis tehtud ja alla laetud väljatrükkimata pardakaardi pdf fail telefonis kõlbab ega pea olema just telefonis (äpis) tehtud lennule registreerimine? 

Küsimus 1. Kas elektroonilist pardakaarti saab äpita? Ei/JAA? (saab/ei saa)
Arvan et on ebamugav äppi kasutada sest reisikaaslane vajab samuti pardakaarti. Muidu peaks ka tema äppi omama sest minul on priority boarding, kaaslasel mitte ega saa sama telefoni kasutada. Sama pilet.

Küsimus 2 puudub. 

Soovitatakse eelistada deebetkaarti. Kuid kuidas leht teab kas tasun deebet- või kreeditkaardiga, kui sisestan koodid teab vaid pank ja mina kas see kaart on kreedit või deebet!

Nimed Riia või Tiits , vaid kolm viga?

Kaubanduskeskuses nagu Kristiine on vaid väga kallis kaup. Soodsalt saad vaid väiksematest poodidest. Mina soovitan ainult paberkaarti sest eredas valguses sa ei näe mingit kaarti telefonist ega tahvlist. kohalike free wifidega ühendust saada on pea võimatu, loota saab vaid mobiilsele andmesidele. Kogu Hispaanias ei müüda pikemaid teksasid kui nr 34, seega eesti mees tuleb pettununa tagasi. Hop on-off on jama, sõida parem metrooga.

Hispaania wifi kogemus- free wifi võrke on aga praktiliselt neid kasutada ei saa. Hotellis signaal nagu maa alt, vaid kliendile nuusutamiseks, kaubanduskeskuste omadega lihtsalt ei ühenda, proovi millist tahad. Nii peabki andmeside ikkagi sisse lülitama.

Vaevalt et riigist väljuda ei lubata. Kolmandat passi ikka keegi nõudma ei hakka.

Põhjenduseks sobib ka sõit riiki milles puudub konsulaaresindus.
allikas :Delfi, Kärt Karpa 31.01.2000

kodulehelt "kui taotlete lisapassi, esitage selgituskiri lisapassi vajaduse kohta"

Milles probleem? Selgituskirjas on kirjas et lähed reisile ja kardad kaotada passi.

Ise panen imeks et inimesed ei raatsi teha lisapassi. Isegi Venemaal on komme passi hotelli valvelauda vedelema jätta. Mina ei julgeks ever-never ainukest passi mingile kohalikule tantele anda. Lisapass on vaid tellimise vaev.

See on nüüd küll midagi uut. Kas 15 euro pärast peab nüüd lennujaamast veidi eemale jalutama?

Probleem on ainult selles kuidas sa kodumaal arvelt maha saad. Seda saab teha ostu-müügilepinguga . Müüja saab auto enda nimelt maha võtta veel enne kui uus omanik tuleb autot ümber vormistama. Seega on sul vaja müügitunnistust et oled auto ära müünud. Isik kellele müüsid ei pea olema Eesti kodanik ja omama Eesti isikukoodi. Kui sul on paberilipakas käsikirjaline et müüsid ungaris auto mustlasele nimega see ja too ja allkirjaks varesejalad saad auto arvelt maha. Kui keegi tunneb huvi miks auto vedeleb Pratislavas kõnniteel pole see enam sinu mure.

Siis vast nii et ühispilet edasi et saaks kõrvuti istekohti ja eraldi pilet tagasi et ei peaks seal arvutit või printerit otsima. Nüüd tekitab küsimust Andrese soovitus. Kui mul on Mastercard mis on deebetkaart krediitkaardi tunnustega. Siin ei ole mul rohkem eriti valida. See on ju ametlikult deebetkaart, maksmisel toimib nagu krediitkaart.

Ei. Seekord näitab Air Baltic sendipealt sama summat, kodulehel odavam kui mujal broneerimislehtedel. Mõtlen et võibolla on mugavam kui on eraldi et siis saab pardale registreerimised eraldi eelnevalt kodus ära teha. Ost ise oleks muidugi korraga mugavam.

Iberotelil Hadabas vähemalt oma rand.

Helsingi sõjamuuseum kesklinnas Tõrvasaare lähedal. Mitmes majas minule jättis hea mulje. Nii statsionaarne püsinäitus + veel hooajalised ekspositsioonid. Hästi oskavad eksponeerida mitte pole asju kuidagi laiali laotud.