Emirates alustab lende Stockholmi

Kõlakad ja kuulujutud on täitunud - Lähis-Ida suurim lennufirma Emirates avab lennuliini Dubaist Stockholmi. Emirates kinnitas valmisolekut selle liini avamiseks juba eelmise aasta lõpus, kuid nüüd saabus kinnitus, et liin käivitub alates 4. septembrist 2013.

Lennud toimuvad iga päev, lennukiks Boeing 777-300ER. Dubaist väljub lennuk 07:15 ja jõuab Stockholmi Arlanda lennuväljale 12:00. Stockholmist väljub lennuk 13:55, jõudes Dubaisse 22:25.

Stockholmi liinil pakub Emirates lendamist kolmes pardaklassis: esimeses klassis on 8 kohta, äriklassis 42 ja turistiklassis 304 kohta.

Emirates'i väljumis- ja saabumisajad on väga sobivad ka meile. Nii võib järgmisel hommikul juba Kagu-Aasias olla. Näiteks Bangkokki lendab Emirates Dubaist 6 korda päevas.

Hetkel Emirates'i veebilehel Stockholm-Dubai otselennud veel broneeritavad pole (saab küll broneerida läbi Kopenhaageni, kuid need on absurdselt kallid). Ka avamispakkumisi veel pole. Loodetavasti tulevad ka need varsti. Igal juhul väga tervitatav, et meie lähinaabruses on veel üks lisavõimalus kauglende alustada.