Estonian Air käivitab uue lojaalsusprogrammi AirScore

Estonian Air on juba mõnda aega paistnud silma aktiivse sotsiaalmeedia võimaluste testijana. Nüüd on meie rahvuslik lennufirma loonud uue sotsiaalmeedial põhineva lojaalsusprogrammi AirScore, mis on esimene omataoline lennundusmaailmas. AirScore lojaalsusprogrammi puhul on uuenduslik just see, et lennufirma premeerib oma toetajaid boonuspunktidega ilma, et selleks lendama peaks.

AirScore'i näol on tegu Facebooki rakendusega, millega liitudes ja mida aktiivselt kasutades saab teenida Estonian Airi boonuspunkte lihtsalt selle eest, kui jagada oma Facebooki seinal AirScore’i kodulehel olevat infot – lennupiletite sooduspakkumisi või nii Eestis kui ka välismaal toimuvate kultuuri- ja spordisündmuste infot. Punkte saab ka selle eest, kui kutsuda oma sõpru programmiga liituma, tegevuste eest, mida teeb AirScores külastaja- staatuses teie sõber; punkte saab ka siis, kui jagada oma sõpradega AirScore’i lehel olevaid huvitavaid lennundusalaseid fakte või anekdoote või vastata hoopis lõbusatele küsimustele.

Näiteid jagatavatest punktidest:
• 1000 punkti – sinu sõber liitub AirScore'iga sinu saadetud kutse kaudu
• 1000 punkti – broneerid lennupiletid Estonian Airi veebilehel
• 50 punkti – vastad lõbusatele küsimustele
• 50 punkti – jagad infot oma Facebooki lehele

Boonuspunkte saab hetkel realiseerida kahel eri viisil:
Lennupiletite soodustuse saamiseks saadab Estonian Air allahindluskoodi, mille piletit ostes EA keskkonda sisestama peab - ehk siis boonuspunktid on justkui virtuaalne „raha“, mida auhindade ja soodustuste vastu vahetada saab.
Erinevate auhindade kättesaamine lepitakse kokku individuaalselt- e-posti teel.

Nagu öeldud, eeldab liitumine Facebooki konto omamist. Liitumiseks tuleb oma FB kontoga sisse logida, minna Estonian Airi Facebooki- lehele. Vasakul servas on link „AirScore Rewards“, millel klikkides saabki AirScore’i programmiga liituda. Liitujaid premeeritakse koheselt 1000 boonuspunktiga. Kõige kõrgemale tasemele jõudnud saavad auhinnaks lunastada kohtumise Estonian Airi juhatuse esimehe Tero Taskilaga- selleks on vaja koguda 50 000 punkti. Kuidas võiks selle saavutamiseks vajaminevate punktide kogumine mõjuda sinu virtuaalsele mainele, peab igaüks ise otsustama.

Sel nädalal AirScore´iga liitujatele vaid AirScore’i keskkonnas nähtaval olevad lennupakkumised Londonisse, Oslosse ja Trondheimi + mitmed auhinnad.

Lisainfo Estonian Airi veebilehel.