trip-krainetrip-ukraine-dark

KLM-i hinnad interaktiivsel kaardil

[[img 32371]]Mulle meeldivad lihtsad ja kasutajasõbralikud veebilahendused. KLM ongi hakkama saanud just taolise lahendusega, mis paratamatult sunnib küsima: "Miks pagan küll keegi nii elementaarse asja peale varem pole tulnud?
Niisiis - kui minna KLM-i veebilehele (antud juhul Eesti omale) ja valida seal Special offers-><a href=http://www.klm.com/travel/ee_en/special_offers/worldmap/index.htm?intcamp=sal.7thwave2006&intchan=klm.menu&inttype=txt.sales>Destination and fare map, avaneb meile võimalus valida võimalikke sihtpunkte vastavalt oma eelarvele. Liigutad aga hiirega maksimumhinda edasi-tagasi ja näed võimalikke sihtpunkte. Et saada ülevaade mingil konkreetsel mandril, tuleb lihtsalt selle peale klikkida ja avaneb hinnainfo sealsete sihtpunktide kohta. Vajutad sihtpunkti peale (või lähed hiirega kaardil sihtpunkti peale) ja näed, mitu lendu sinna nädalas läheb. Ausalt - suurepärane!
Nii, nüüd natuke hoogu maha ka.

  • Loomulikul ei kehti need hinnad igal ajal. Samas saab broneerimisel valida kuupäevade suhtes paindliku variandi (+/- 7 päeva) ja leida odavaimad lennuvõimalused.
  • Tallinnast lendu alustades leiab üldjuhul KLM-ist ka odavaimad variandid.
  • Aasiasse lennata üle Amsterdami võibolla polegi nii mõnus.
  • Ja veel: KLM -il on kurikuulus võime pagasijamasid tekitada.