Värskeid reisiuudiseid

Puust ja punaseks: kõik allolevad uudised on vähemalt KUUS AASTAT vanad. Selliste uudiste avaldamisega soovis Trip.ee tõestada, et reisiuudiste pähe võib täiesti kriitikavabalt avaldada ükskõik mida ja ikka leidub neid, kes usuvad.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Estonian Airil uus president Alates 1. septembrist on Eesti rahvusliku lennukompanii Estonian Air president ja juhatuse esimees Erki Urva.

Kevadel avab Estonian Air uue Tallinn-München lennuliini

Uue liini teenindamiseks võtab Estonian Air kasutusele täiendava, viienda B737-tüüpi lennuki. Lennud toimuvad viis korda nädalas.

Uue lennuki kaasamine võimaldab lisada ka lende olemasolevatel liinidel: Londonisse lisatakse 3 lendu nädalas Oslosse lisatakse 3 lendu nädalas (kokku 6 lendu nädalas) Hamburgi lisatakse 2 lendu nädalas (kokku 5 lendu nädalas)

Estonian Air ei ole hetkel avaldanud hindu uue lennuliinil, kuid võib eeldada, et need jäävad Frankfurdi liini hinnataseme lähedale.

Estonian Airi lennukid saavad värskema ilme

Trip.ee toimetusel õnnestus Frankfurdi lennujaamas pildistada esimest uut tüüpi Estonian Airi lennukit.

ESTONIAN AIR TU 134 ES-AAK(cn60977)

Estonian Air Tupolev 134A; ES-AAN@FRA;10.10.1995

Estonian Air avab Tallinn - Dublin lennuliini Estonian Air avab 14. oktoobril lennuliini Tallinna ja Dublini vahel, mille edasi-tagasi piletid hakkavad maksma alates 2800 kroonist.

Lennuliin on orienteeritud eelkõige turistidele ning sellest johtuvalt ka esialagse plaani kohaselt toimuvad kahel päeval nädalas (neljapäeval ja pühapäeval). Estonian Air Boeing 737-500 lend Tallinna ja Dublini vahel kestab 3 tundi ja 15 minutit.

Edasi tagasi piletihinnad algavad 2800 kroonist.

Mehhiko reisid Eesti kodanikele viisavabad Alates 15. septembrist võivad Eesti kodanikud siseneda Mehhiko territooriumile kehtiva Eesti kodaniku passi alusel ja viibida seal ilma viisata kuni 90 päeva poole aasta jooksul.

Easyjet alustab Tallinn - Berliin lende

Alates 31.10. alustab Easyjet moodsa Airbus 319 (156 kohta) või Boeing 737-700 (149 istekohta) lennukiga lende marsruudil Berliin (Brandenburg/Schönefeld) - Tallinn - Berliin (Brandenburg/Schönefeld).

Viisavabadus Ukraina, Gruusia ning Bosnia ja Hertsegoviinaga Suve jooksul on avanenud Eesti kodanikele reisida viisavabalt paljudesse uutesse riikidesse. Ukraina on senise ajutise viisavabaduse muutnud ühepoolselt tähtajatuks ning Eesti kodanikud võivad viisata riigis viibida kuni 90 päeva korraga Gruusia - Eesti kodanikud võivad viisata riigis viibida kuni 90 päeva korraga Bosnia ja Hertsegoviina - Eesti kodanikud võivad viisata riigis viibida lühiajaliselt.

Estonian Air alustab lende Manchesteri Estonian Air avab lennuliini Tallinn - Manchester. Lennud toimuvad kaks korda nädalas, teisipäeval ja laupäeval.

Lendude väljumisajad:

OV115 D2***** DEP TLL 05:15 ARR MAN 08:15 OV116 D2***** DEP MAN 09:00 ARR TLL 12:00

OV115 D6* DEP TLL 08:30 ARR MAN 11:30 OV116 D6* DEP MAN 12:15 ARR TLL 15:15

Estonian Air suurendab Hamburgi lendude sagedust

Tulevalt suurest huvist Tallinn – Hamburg – Tallinn lennuliini vastu otsustas Estonian Air lisada senisele kolmele lennule nädalas veel kaks lendu. Lisalennud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti. Väljalend Tallinnast on kell 6.50 ja saabumine Hamburgi kell 7.40, tagasilend Hamburgist on kell 8.20 ja lennuk saabub Tallinna kell 11.10.

Estonian Airi uued lennuliinid Tallinnast - Barcelona, Dubrovnik, Simferopol Kevadel avab Estonian Air kolm uut lennuliini algusega Tallinnast.

Barcelona, Hispaania Lennuaeg - 04:10 Lennugraafik - hommikune lend esmaspäeviti ning keskpäevane-õhtune kolmapäeviti, reedeti ja pühapäeviti Hinnad - edasi-tagasi hinnad alates 2860 kroonist (summale lisanduvad lennujaamamaksud)

Dubrovnik, Horvaatia Lennuaeg - 03:00 Lennugraafik - hommikune lend kolmapäeviti ja laupäeviti Hinnad - edasi-tagasi hinnad alates 1940 kroonist (summale lisanduvad lennujaamamaksud)

Simferopol, Ukraina Lennuaeg - 02:55 Lennugraafik - hommikune-keskpäevane lend laupäeviti ning keskpäevane-õhtune teisipäeviti Hinnad - edasi-tagasi hinnad alates 2300 kroonist (summale lisanduvad lennujaamamaksud)
Alates 1. oktoobrist on Estonian Airi pardal suitsetamine keelatud Nagu ikka, saavad suitsumehed ka edaspidi koguneda välisukse juures.Tänud:

Reisieksperdi uudiste arhiiv, Estonian Airi Uudiste arhiiv

Hindamatu tänu inpiratsiooni eest: Postimehe soojendame-seda-suppi-veelkord osakond