Filipiinid ja Covid vaktsineeritus

Tere!

Kas keegi oskab anda nõu, et kui Filipiinidele sisenemiseks on nõutud täisvaktsineeritud (vax vähemalt 14p enne riiki sisenemist), siis kas Eestis aasta aega tagasi tehtud vaktsiin on ok või see ei sobi?

Küsin seetõttu, et Eestis kehtib 2. doos 365 päeva, pärast seda on vaktsineerimistõend kehtetu. Meil on veebruaris Filipiinidele minek ja täpselt veebruaris saabki 365 päeva 2st doosist täis. Huvitab, et kas Filipiinidel on sama arvestus, nagu Eestis või kehtib lihtsalt reegel, et pead olema vaktsineeritud ja pole ajalist piirangut.

Aga proovi https://etravel.gov.ph/ lehel vorm ära täita ja näed kohe kas vana vaktsiin kehtib või mitte. Võid ju katsetamiseks kasutada vanaema andmeid - emaili ja passi numbrit. Vastus genereeritakse puhtalt sinu sisestatud andmete põhjal ning midagi hirmsat ei juhtu kui paar korda suvaliste andmetega proovid. Kui tulemus on rohelise taustaga siis ok ja kui punasega siis on pahasti.

Filipiinidele tulles hoia saadud QR kood telefonis alles, seda tahetakse riiki sisenemisel ja hotellides. Paberil tõestust võidakse hotellis küll küsida aga kui näitad telefonis QR koodi siis sellest on seni piisanud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased