Tänan Teid!

Tegu nimetatud isikuga, kes pakkus tööd koristajana(suurfirmas), kutsus lepingut sõlmima Soome. Tõsi, korter nähtud, üürileping sõlmitud, rahad kätte antud(üüri ja h-tunnuse tasu)elukoht Porvoos(Eesti Mäki).19.01.2009.lubatud töö algust ei toimunud. Vassis, prassis, lubadused raha tagastusest ja uuesti tööle 01.03.09., mis jällegi vaid lubadus. Viimane telefonitsi vestlus oli 3.veebr. Peale seda ei vasta ta enam kõnedele. Ühesõnaga libises raha lihtsalt mehe taskusse.

Võta heaks. Pealkiri on küll teemaga ideaalselt haakuv:)

0
0

Henkilötunnuse tegemine on tasuta!!! Said lihtsalt yle!

0
0

Sama lugu nüüd siis ka minuga juhtunud: Martti Vesterlingi poolt sõlmitud tööleping ISS i firma nimel ja näidatud korter koos takurahade jm. kulutuste katteks taskus. Lisaks läpakas, millele pidi installima XPprogrammi, et saaksin Soome netipulka kasutada. Nüüdseks on selgunud, et esineb ka elukaaslasele vale nime all muideks , kelle korterit ta naise puhkuseloleku ajal näitas. Tema teab teda Kaupo Peikeri nime all . Tegelik nimi on mehel KAUPO RÕIGAS ja on Eestis tuntud petis ja ka kohtulikult karistatud. Nüüdseks telefon vaikib. Võib esineda veel jumal seda teab kelle nime all ja tundub, et elatubki ainult sellest. ISS esindajaga vesteldes selgus, et firmal pole temaga vähimatki pistmist kui välja arvestada asjaolu, et sealses Porvoo osakonnas on tööl tema elukaaslane , ilmselt tänu kellele ta oligi nii hästi kursis töö iseloomust ja paikadest. Aga uurin asja edasi ja nagu olema peabki, pöördun ka siinse politsei poole.

0
0

Ärge usaldage kedagi! Ja antud subjekt oli eile s.o.12.oktoober 2009.a. Viikingi peal ja sõitis Eestisse. Nägin oma silmaga, et ta tuli (vist)oma järgmise "töötajaga" sadamasse ja siirdusid hommikusele laevale.

0
0

See mees on Soomes ja Eestis politseide otsingu all. Tutvusin Kaupoga eelmine suvi. Alguses köig läks normaalseld. Aga siis aggasin taipama et ta tahab minukäest varandust ära petta. Ja kui ma sellest asjast rääkima aggasin ta aggas mind vene maffiaga ähvardama.Yldesin talle et käi mees persse. Kao siid linnast minema ennem kui aggab igasugust asja juhtuma. >Ja nyyd Porvoo politsei on minukäest agganud asju kysima. Näiteks Jeep Commander mis ära peitetti porvosse. Ja see auto oli Kaupo Röigase liisingule eestist vötma auto millest jäi köig maksed ära maksamatta.

Aga kaua see mees ei vabal jala ole sellest tema saab olla kindel. =) . . . Trip.ee jättis postituse muutmata!

0
0

Porvoo Politsei sai Kaupo Röigase kinni Esmaspäeva 6htu kell 17.35 Gammelbackas Eestimägi ligidal. Kaupo Röigast kahlustadakse 14 kuriteost Soomes. Ja Eestis teda oodatakse kriminaal kohtusesse. Porvo Politsei on nii palju andnud teada et Kaupo on Soomes kinni n 1 kuu ja siis ta saadetakse Eestisse.

Nii l6ppes 6humyyja stoor =) LoL

0
0

Thomas niemiste

1
0

Mitte ainult thomas niemiste see kaupo rõigas esineb mitme nime all näiteks tom e niemi, jorma antti beiker ja leiduks veelgi.

1
0

No nii,ehk mõni link,saidi aadress,kus antud isikuga tegemist!

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased