3 kuud Indias

Kavas on uue aasta alul sõita väh. 3 kuuks Indiasse (väravaks oleks Mumbai). Kas keegi teab, miks käib ostetavate lennupiletitega kaasas max. riigis viibimise aeg? Reisieksperdis pakutavad Turkish Airlines´i piletid on küll soodsad, aga max. kohalviibimise ajaga 45 päeva. Finnairilgi olla omad piirangud. Ja kui uskuda kuuldusi, siis viimane ei korraldagi sel talvel lende Mumbaisse. Kes lennanud pikemaks ajaks Indiasse, võiks kirjutada, milliseid lennufirmasid ja lennuvälju kasutanud on. Või oleks mõtekam esialgu hankida ainult ühe otsa pilet?

Meie ostsime piletid klm.com lehelt ja lähme pooleks aastaks. Polnud mingeid piiranguid, kauaks peame minema. Saime Tallinn-Mumbai-Tallinn 6700 krooniga/inimene. Ühe otsa piletid on tunduvalt kallimad... . . . Toimetus muutis teksti postitusreeglitele vastavaks

Aitäh abistava kommentaari eest. Järgmisel korral järgi, palun, trip.ee postitamisreegleid. Vastasel korral arvame kolegrammatilise postituse rämpsu hulka kuuluvaks.

Tänud ette!

Leidsin antud saidi kaardilt http://www.klm.com/destinationguide/ee_en/airline-ticket/index.htm vaid 9451-kroonise Mumbai-reisi. Kuidas sa reisi broneerisid? Kas elektrooniliselt? Kas Royal Dutch Airlines´il Eestis oma esindajat on? Kellelt küsida lisainfot, kui kõike kodulehelt ei leia?

Ei ole Eestis oma esindajat. Eks need lennupiletid ongi erinevatel aegadel erineva hinnaga. Surfa seal, vaata erinevaid sihtkohte Indias ja aegu - ehk leiad midagi soodsamat. Reisi broneerisime sealt otse. Mingeid muresid ei olnud, krediitkaardiga maksime. Loodame, et lennujaamas ka muresid ei tule .) Kui Sa ei usalda ennast, siis võid ka läbi mingi turismibüroo osta KLM.com lennupileteid. Siis saad neilt küsida infot ja värki, aga samas maksad loomulikult ka teenustasu juurde...