trip-krainetrip-ukraine-dark
Adria Airways ehk Nordic Avation-kes on lennanud?

Tere taas. Ostsin juba üle kuu aja tagasi Tallinnast algusega Adria Airwaysile piletid (jätkulend Münchenist 2 h vahe) ja ka Tallinnasse tagasi toob meid Adria Airways (siis küll Münchenis 10 h vahe) Kui alguses ei teadnud suurt miskit selle lennufirma kohta siis eile hakkasin huvi pärast uurima. Väga halvad arvustused on antud firmale. Vanad ja logisevad lennukid, pidevad hilinemised (lausa tundide kaupa) pilootide streigid. Varem olen üks kord Air Balticuga Riias käinud. No midagi luksuslikku polnud aga samas ega ma netist ka enne ei uurinud lennufirma kohta.

Palun jagage kogemusi kas asi tõesti nii hirmus Adria Airwaysiga lennates?

:(

Algus pole olnud neil (Nordical) lihtne, aga üha enam ju liigub asi paremuse suunas. Alguses ja ka osalt praegu on probleeme eelkõige BMI ja Nextjet rendilennukitega, mis on väiksed ja vanad. Hetkel lendab Nordical 2 enda CRJ700 lennukit ja kuu-kahe jooksul lisandub vist veel üks-kaks CRJ900 lennukit. Kõik CRJ lennukid olid kasutusel ka EAs. Nende lennukitega on ka hilinemisi vähemaks jäänud. Sinu sihtkohta lendab kas 700 või 900. Seega küll kõik sujub ja ei ole põhjust muretseda. Probleeme on kõigil, aga Nordica on lihtsalt meedia suurema tähelepanu all.

Adria on siiski Sloveenia lennufirma mis on hetkel nö katuseks vms.

Mina sõitsin veebruaris Adria/NAG-ga Tallinnast Kiievisse ja tagasi. Sinnalend oli väga väikese lennukiga, kokku oli ühes reas vaid kolm istet, seal vahel ka vahekäik. Rahvast oli vähe ja personal vene- ning ingliskeelne. Tagasilend oli suurema lennukiga, kõigil istmetel olid Eesti rahvusmustritega motiivid, sama ka pardateenindajate riietusel. Personal oli meeldiv ja eestikeelne, pardal pakuti palju eestimaised suupisteid jne. Mõlemal korral väljus lend täpselt ja jõudis varem kohale. Olin väga rahul.