Aitäh Eesi!

Käisime perega Tenerifel.
Tahaksin lihtsalt tänada meie reisijuhti. Meeldiv inimene,näitas saart ja teadis Tenerifest palju. 14 aastat turistidega töötanud-kohe näha et proff! Ja mis veel kõige parem, temaga sõites oli odavam kui bussireisid. Sai rahulikult peatuda nii kaua kui soovis ja nautida kaunist loodust.
Veelkord- suur aitäh!

:)) Armas! Armas lugeda sellest et inimestel puhkus ilusti laheb ja et on olemas oma ala proffessionaalid kes oma tood armastavad.

Hakkan nädala pärast puhkusele sõitma.
Kuidas Eesiga ühendust võtta?
Parem oleks vist enne kokku leppida, või kuidas? Kas ta oskab tervele saarele ekskursiooni teha, või ainult teatud osale? Puhkame ise lõuna pool aga kahe nädala jooksul tahaks võimalikult palju näha.

Mina võtsin Eesiga ühendust skype teel. See on tasuta ja tema konto on Eesi Uuk. Tf. nr. on +34664866111 ja meili aadress eesiuuk@hotmail.com. Tunneb seda saart nagu oma taskuid. Kõik sõltub sellest, missugust reisi soovid. Meil oli perega nn. aktiivne puhkus- vaatasime saare vaatamisväärsusi nii põhja-kui lõunaosas. Käisime vee- ja loomapargis ja jõudsime päevitada ka. Üldse, kui nii kaugele minna, siis soovitan ikkagi kaheks nädalaks.

Tahaks küll käia vahvates kohtades ja näha toredaid asju, kuid turismikonveieri lindil ei taha olla. Kõige parem on käia sõpradel külas, või vähemalt sõbralikel inimestel. Peale reisi on Eesi nüüd meie sõber ka. Eesi on sama päikeseline kui see paradiisisaar kus ta elab ja mida ta väga armastab.

Tahame Teid siiralt tänada. Kogu seltskond jäi reisiga VÄGA rahule.