Alkoholi transportimine Eestist Taani lisatasu eest.

Suur palve Eestist Kopenhaagenisse reisijatele. Plaanis teha suuremat sorti Eesti teemaline pidu, et taanlastele naidata mida tahendab eestlase kombel pidutseda. Kuna Kopenhaagenist on voimatu leida Viru Valget ja Vana Tallinnat siis vaheltkasu teenijatele pakuks kokkuleppel lisatasu ehk siis maksaks kinni pudeli hinnad ning plus soovitud summa (mõistuse piires). Oleks samuti vaja ka GIN Long Drinki ja KISS ning FIZZ siidrit.
Kui keegi juba niikuinii Taani reisib ja poleks paljuks ka paar pudelit kaasa haarata siis oleksime tanulikud. Kindlasti on nendele inimestele ka VIP kutse peole.
Me tuleme ise pudelitele jargi ning hinnas annab kokku leppida. :)

Tere.
Proovi Eesti Kodu listi sellise palvega kuulutus panna. Kuigi ta natuke imelik palve on :) , äkki keegi reisib. Parem küsi kas keegi reisib lähiajal ja oleks ruumi. Eks siis saad privaatselt edasi hiljem arutada mida vedada oleks vaja :)
http://www.facebook.com/group.php?gid=188625845266#
Mõttest saan aru ja olen isegi trantsportinud õlut endale ja tuttavatele kui veel Taanis elasin. Kõik Eesti kraam on alati defitsiit :) Eesti asju leiab ka Moskva poest aga hinnad päris kallid. Pood asub Nørreport jaama lähedal/kõrval Nørre Voldgade tänaval Ørstedsparkeni vastas.
Ma ei tea kas on olemas veoauto juhtide foorum. Proovi leida ja sealt küsida.
Võibolla lendan ise sellel või järgmisel nädalal Taani siis saaksin küll aidata. Lendamine selgub lähipäevil. Siidrit vaevalt lennukiga vedada jõuan aga kange alkoholiga saaksin siis aidata.
Taanlased on minu arvates väga kahtlevad tundmatute söökide ja jookide suhtes niiet edu igaljuhul Eesti kraami tutvustamisel :)
0,5 Viru Valge kirsiviin peaks mul veel Taanis olema. Äkki on seegi abiks. Uurin ja vaatan kuidas siis selle sa kätte saaksid.

Reine-Rainer, see oleks sinust utlemata kena kui saaksid aidata. Pole sinna vene poodi sattunud aga sobranna pidi sealt lahipaevil labi kaima, eks siis saab teada palju ja mida sealt saab.
Motlesin ka ennem Eesti Kodu lehekuljele postitada aga tundus ka vahe veider palve olevat ning asi jai katki.
Meil pole mingites massiivsetes kogustes vaja, paar pudelit erinevaid jooke kasvoi maitsmiseks. Pohijoogiks jaab vast ikka Tuborg, Carlsberg ja Smirnoff Vodka.
Taanlased pidavat jah siuksed vahe norgad joojad olema aga meil on veel mitte avaldatud guest-listis neile lisaks kutsutud ka inimesi Itaaliast, Vietnamist, Palestiinast, Poolast, USAst, Nepaalist, Pakistanist, Rootsist, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Latist-Leedust, Peruust ja list taieneb iga paevaga ehk siis uhesonaga joodud saab k6ik kindlasti. :)
Pidu ise plaanis kuskil Veebruari kuu teisel poolel, selle ajani ootame hea meelega pakkumisi ning ka igasugused ideid voib ka pakkuda, kuidas eesti pidu voimalikult eestilikuks teha. :)
Naiteks tuleb Kaera-Jaani Crash Course. :D :D

Fizz siidrit(kollase ploomi, pirni ja õuna) müüakse Kvickly's ja Super/Dagli Brugsenis.