Almyros Natura hotell Korfu saarel

Käisime selles hotellis juuli alguses. Reisikorraldajaks oli Toptours. Hotell asub saare põhjaosas, pealinnast umbes 1 tunni sõidu kaugusel rannas. Toas oli kõik vajalik olemas ja kogu hotell oli puhas. Tube koristati iga päev. Toit oli väga hea. Kui me lõunat süüa ei saanud (käisime ekskursioonil)siis anti meile hotellist kaasa võilevad, puuviljad ja pudel vett. Need tuleks tellida siis ette eelmisel päeval. Kogu päeva on saadaval õlu, vein, mahlad, kohvi, jäätis ja saiakesed. Kogu personal oli väga sõbralik ja abivalmis.
Minu arust on see väga sobiv hotell peredele ja rahulikku rannapuhkust ihkavatele inimestele. Rannatoolid on tasuta ning neid oli piisavalt. Kes tahab peomöllu peaks arvestama, et lähim küla asub mõne kilomeetri kaugusel (taksoga 6-7 eur-i).
Rentisime ka auto üheks päevaks. Küsige kindlasti, mida tähendab üks päev. Meie puhul tähendas see 10.00-19.00. Olime ikka arvestanud 24 tunniga. Kuna olime auto tellinud Toptoursi esindaja kaudu siis õnneks sai probleem lahendatud. Suur tänu talle meie poolt!

Käisime Almyros Natura hotelli ühel pärastlõunal vaatamas. On õige, et rand on suhteliselt vaikne, kuid hotell ise on tüüpiline kombinaathotell, kus vaikusest, ja rahust asi kaugel. On küll õige, et hotell tundus olevat suhteliselt uus.

Hotelli vahetus läheduses asub aga noobel Restia Suites (www.restiasuites.gr). See tänavu aprillis avatud ainult täiskasvanute majutusasutus tasub ka üle vaatamist.

Andreas Grauberg