Apartment Palangal

Tere, Kuidas on võimalused saada juba kohapeal olles ööbimiskoht? Või tasuks siiski ette broneerida? Plaanime minna juuli keskel mõneks päevaks.

Kindlam on igal juhul eelnevalt ära broneerida. Jajaa, teeääred on majutuse pakkujaid täis, samuti bussijaama ümbrus, aga tõttöelda on suht tüütu kuulda kiidulaulu majutuskoha suhtes, siis sõita sinna kohale, siis võib juhtuda et ei sobigi jne. jne. Lisaks on meil juhtunud et niimoodi minnes oleks ükskord peaaegu sama targalt tagasi sõitnud :( Palangas oli mingi festival sel ajal ( meie ei teadnud ju :( ) sõitsime kohale, pakkujaid isegi oli, aga kas oli liiga kaugel keskusest või ulme hind. Või ei sobinud majutajale meie plaan jääda vaid kaheks ööks- liiga vähe. Või et mei oli liiga vähe- kahekesi olime.... Peale väga mitut tundi oli mees juba valmis taas koju sõitma- minu palvel läksime veel bussijaamast läbi ja saime lõpuks mikroskoopilise suurusega suitsuhaisust läbi imbunud toa magamiskohaks lahtikäiv lööbakas diivan....... Päris hull kogemus, ausõna! Plaanis sel aastal augustis minna, ja kindlasti eelnevalt majutus ära bronnida ;)

Olime perega (3) paar aastat tagasi Palangas. Jõudsime õhtul ning võtsin kesklinna kohvikus booking.com-i lahti, et samaks ööks midagi leida. Oli mitmeid pakkumisi, lõpuks valisime rannalähedase apartmendi läbi kahe korruse. Hinda täpselt ei mäleta, aga oli regulaarhinnast poole odavam (ca 120 euri pealt 60 peale). Oli tipphooaeg, juuli teine pool.