Austraalia soodsaim "Simpel", kas keegi teab?

Tere, kas keegi teab mis on soodsaim ja levinuim telefoni kaart Austraalias?

Vali kas Optus või Telstra, Vodafonega võid vabalt lutsu visata. :)

Tere! Minek on 23 Tallinn-Helsingi-Hong Kong-Brisbane(ja sealt vist plaan liikuda Cairnsi) Küsimus kui selline on siis, et kui Eestist telefoni kaasa võtan, kas see töötab sealses võrgus? Palju seal võib maksta sim kaart? Tänud

Minuteada Optus pakub parimaid prepaid sim kaarte. Ise tegin Vodafone, kuigi hinnad suht samad enamasti kõigil. Eesti telefon töötab siin ilma probleemideta. Mina tegin prepaid variandi, sest enamasti tahetakse teha vähemalt aastast lepingut kuumaksuga, mis pole just backpackerile sobivaim. Prepaid sim ise maksis vodafone'il 2 dollarit ja miinimum summa pidi peale laadima 29 dollarit, kehtib kuu aega. Selle summa eest saab 130 dollari eest kõnesid vodafone'le, lisaks 130 vaba kasutust. Kõneminut on alla dollari. On ka erinevaid variante, nt 49 dollarine.

Merit

Kas Vodafone on oma prepaid 29 AUD Cap'i summasid tõesti muutunud? Oli neil ju ikke 150 AUD ja miski hetk tekkis jah hunnik VF to VF tasuta minuteid ka juurde. Muidu ise olin VF'ga suht rahul, muidugi outbackis pole sellega tõesti mitte miskit teha :)