Austraaliasse tööle

Tere!

Soovin minna perega Austraaliasse tööle ja elama mõneks ajaks. Mis viisa oleks kõige mõtekam. Vanus 33a.

Perega võib veidi keerulisem olla, ainus, mis võib olla on skilled workers visa, aga ei tea, kuidas/kas lastega toimib. 

Facebookis on grupp Eestlased Austraalias, sealt ma arvan saab parema info. Või peaks ka olema KG migratsioon, kes tegeleb eestlastega seal.

0
0

Mismõttes mõttekam? Otsid üles, mis viisasid pakutakse ja siis vaatad, mida sa üldse taodelda saad. Mõned aastad tagasi uurisin pikemalt Skilled Workers Visat, millega oli võimalik pereliikmed kaasa võtta. On olemas pikk nimekiri, milliseid töölisi oodatakse ja ka tingimused, mida peab selleks täitma. Kui sul on mingi eriala, siis pead alustama oma paberite korrastamisega. Võtma ühendust oma eriala assotsiatsiooniga Austraalias ja täitma nõutud dokumendid, tegema vajadusel eksamid jne. Lisaks keeletestid kõigile kaasa tulevatele täisealistele. Olgu öeldud, et tegemist üsna kalli lõbuga ja pärast visataotluse esitamist tehakse sulle ettepanek (kui tehakse) visa saamiseks. Siis pead selle pakkumise realiseerima 60 päeva jooksul. Pärast seda on sul veel mingi aeg aega, et päriselt minna. Võibolla on midagi vahepeal muutunud, viimaste andmetega pole kursis.

Veel oli vist viisavõimalustest kellegagi abielluda ja viia Austraalias oma äri.

0
0
0
0

Kuna Work and Holiday viisa vanuse piir on 30, siis kõige soodsam variant jääb ära. Järgmiseks tuleks vaadata, kas võiks kvalifitseeruda skilled viisale või on tõenäosus leida tööandja näol sponsorit. Kui need võimalused ka puuduvad, siis jääb alati õppeviisa, mis küll perede jaoks on üsna kulukas variant, kuid vähemalt on mingi võimalus ja mõned Eesti pered on selle teekonna läbi teinud.

Kui on soov saada rohkem infot õppeviisade ja kursuste kohta, siis võib pöörduda minu poole [email protected]. Asume Sydneys, aga tegeleme kursuste vahendamisega üle Austraalia.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased