Australia and beyond

Olen praegu austraalias olnud 3+ kuud ja nyyd kui esmavaimustus on yle l2inud siis olen m6elma hakanud kuhu edasi minna. Plaanin kyll siin veel oma aasta l6puni olla ja natuke reisida ja palju pappi k6rvale panna aga tahaks eesm2rgi endale ette panna et selleni kergem j6uda oleks. Olen v2ga ammu tahtnud minna L6una Ameerikasse aga hetkel ei leidnud inimesi kellel selline kogemus varasemast ajast oleks. Kaks asja t6mbab mind just sinna. Kultuur ja loodus. Loodan et leidub keegi kes midagi sellist teinud juba oleks aga kui ei siis igasugused infojupid on teretulnud. Eriti huvitaksid Tsiili ja Boliivia.
Ait2h!

Lõuna-Ameerika hinnatase on üldiselt soodsam. Inimesed on suht sõbralikud, aga keelebarjäär takistab veidi kohaliku elu 100%-list nautimist. Oma asjad saab siiski kesise hispaania keelega ka aetud. Loodus on täiesti teistsugune kui Austraalias. Ühist on niipalju, et päike paistab põhjast ja vesib keerleb vetsus sama pidi kui Austraalias.
Austraalia loodusest olin täiesti sillas, aga Lõuna-Ameerika muljed on värskemad ja kaasas olnud fototehnika ka parem. Mõlemal paigal on omad võlud, ei oska ühte teisele eelistada.