Auto rent/ost Kanada/USA

Tere, plaanis s6it Torontost San Franciscosse ja seoses sellega tekkisid m6ningased kysimused. Kas osta v6i rentida auto on peamine. Kui ma ostan auto Kanadast kas ma saan sellega ilma probleemideta USAsse minna ja vastupidi? Kumb tuleb odavam? Olen kuulnud mingeid imejutte 20$ p2evas rendist kuid internetist ma seda veel leidnud ei ole, enamus rendifirmasid on kallimad kui auto ost. Oskab keegi teadja infot anda? Ette t2nades

  1. USA-Kanada piiri ületada saab rendiautoga probleemideta (USA viisa on muidugi vajalik)

  2. Kardetavasti ei ole võimalik Kanadas renditud autot USA-s tagastada ja vastupidi (või siis vajab see erikokkuleppeid)

  3. Ühe suuna rendi puhul (ühe riigi piires) lisandub rendihinnale 'drop-off charge'. Ühelt rannikult teisele sõites on see meeletult kõrge (suurusjärk ~1000 USD).

4)20$ päevas rent on võimalik. Aga ilmselt väikseima võimaliku automudeli ja vähemalt nädalase rendiaja puhul. Tagastada tuleb muidugi samasse kohta ja tõenäoliselt ei sisalda hind kindlustusi (need pole ka rangelt võttes kohustuslikud - kui riskida julged).

T2nan vastamast, aga kuidas on auto ostuga? Kui ma n2dal enne reisile minekut nt. Torontos auto ostan kas paberid/kindlustus saab nii ruttu korda et selle autoga yle USA piiri s6ita? Ette t2nades,