Auto rentimine krediitkaardita

Tere

Küsimus vahemere äärsete riikide kohta. Mul on vaid krediitkaardi omadustega deebetkaart. Booking.com kaudu oleks võimalik rendiautot broneerida. Kuid kas nii ei teki hiljem probleeme , kui keegi küsib hiljem krediitkaarti (ehkki miks peaks).

Meelsasti võtaksin ilma krediitkaardita täiskindlustusega kohapealt, kuid netist vaadates muutub valik nii olematus. Jääksid vaid mingid nn. perefirmad kus pole õiget netilehtegi.

Kui deebetkaardiga(+ booking lehe kasutamine) pole probleem (ma ei tea kas on), siis lisaküsimus. Kui kaart aegub sama kuu lõpuks. Kas on probleem.

Palun kirjutage kes on enda vastuses kindlad.

Mina olen korduvalt kasutanud oma SEB deebetkaarti, millel on krediitkaardi omadused.

Kõik on toiminud. Mõni rendifirma on midagi kommenteerinud, aga siiski oleme igakord saanud auto kätte.

Viimane kord võtsime läbi Interrendi ja kõik sujus väga ladusalt.

Nendega on see, et kui võtad täiskindlustuse, siis ei võeta ka deposiiti maha.

Saime nädal aega 200 euroga koos täiskindlustusega ja kauba peale anti paak tasuta kütust :)

Need nn. perefirmad on Vahemere maades just kõige õigemad autorendi kohad. Maksad siin väikese broneeringutasu, ülejäänu kohapeal sulas. Võtta tuleb selline firma, kellel on kogu auto kindlustusega kaetud. Suurtel firmadel pole tavaliselt ei esiklaas, rehvid, autopõhi jpm. kindlustuse all. Lisaks tahavad suured tegijad alati krediitkaarti. Midagi juhtub, siis krediitkaart vastutab. Lisaks see alatine jama selle kindlustusega. Siin autot broneerides teed lisakindlustuse, mis peaks justkui kõike katma. Seal autot kätte saades hakkab rendimees sulle rääkima, et sellest on veel vähe, osta üks kindlustus veel.

Väikeste kohalike firmadega pole mul seda jama olnud. Krediitkaarti pole vaja. Autot tagasi viies mõnikord tuleb rendimees välja vaatama, mõnikord viskad lihtsalt võtme kuhugi kasti ja lähed ära lennukisse.

Vaata tripadvisorist  rendifirmade arvustusi, saab ka mingi pildi.