Autoga Hispaaniasse Tarifale- Palun informatisooni marsuudi valimise kohta

Sooviksin saada informatsiooni, kuidas jõuda võimalikult kiiresti ning odavalt autoga Hispaaniasse Tarifale. Milliseid teid kasutada. Kust kohast on tark öösel läbi sõita, Kus tankida, mida vältida, ohud teel jne. Reisi algus novembri esimeses pooles.

Kui rahakott kannatab,siis kiirteed.Umbes 1 EEK km.

Läbi Poola kõige odavam. Warsavist mõõda a2 Berliini peale. Mina lähen Luxembourgi kaudu, kuna tangin seal ja käin pesemas. Edasi tuleks ennast sihtida Pariisist alla mineva a20 peale. Seal päris palju tasuta kiirteed. Läheb otse Andorrasse, kus odav kütus jälle. Otsem on San- Sebastiani kaudu muidugi. Edasi valid juba ise, Madriidi kaudu suurem osa teed tasuta. Samas mere ääres saab natuke ringi ka luurata. Alla krooni ei tule kiirteemaks kuskil. Mida lõuna pool oled seda kallim maks. Monaco lähedal kisub juba kolme krooni peale. Saksamaal ei soovita olla reede õhtul. Istud ummikus ei muud. Prantsusmaal kiirteest kõrval hoida suht keeruline, kuna terve päev tuleks siis lisa.

Ise lähen ka muuhulgas tarifale Novembri esimeses pooles. Plaanis minna Helsinki kaudu laevaga otse Rostocki, et vältida Poola teid.

Sõidame matkaautoga nädalavahetusel ka Tarifa kaudu Marokosse.Minek laevaga Ventspilsist Rostocki(2,5 korda odavam kui Tallinkiga ja laev jõab kohale hommikul),sealt Luxemburgi kaudu Pariisi.Pariisis vaatame kuidas ilmaolud on,kui ikka külm sealkandis sõidame otse alla Vahemere äärde ja mööda mere äärt vahepeatustega Tarifasse,kust laevaga Marokkosse. Kiire see sõit muidugi ei ole ja odav ka mitte.Kiiresti ja odavalt tuleb minna ikka lennukiga.

Kus kaudu on mõistlik Varssavist mööda A2 peale sõita.Millegipärast kõik reisiplaneerijad annavad marsruudi ikka otse läbi linna.

ostrow mazowiecki"st mööda 50.dat minsk mazuriewitsisse ja oledki 2.sel

see on kyll rekkapoiste tee aga päeval päris hea. mööda 50.dat paar

km edasi on suur venelaste rekkapark. samas on väga hea motell "est-tir"

samas hea söögikoht ja turg. ja edasi grojeci kaudu wroclaw-praha-

-nyrnberg-jne. väga huvitav maastik ja otsem kah kui superkiiret pole.

warsavit ei ole küll karta vaja. Bjalistoki kaudu lähed siis enne varsavit juba kahe realine ja hiljem tuleb radasid juurde. Seal mingit hummikut ei ole veel näinud.

meil vabu kohti - äkki liitud? täpsem info surf.ee jutukas

kas vabu kohti veel on...voi olede läinud