autoga l2bi USA

Tere, plaanime mais s6ita autoga Torontost San Franciscosse, edasi Vancouveri'sse ja Calgary. Ei suuda kuidagi otsustada kust peaksime l2bi USA s6itma (st. kas Kanada piiri juurest, t2pselt keskelt v6i alt l6unast). Kus on k6ige rohkem vaadata ja n2ha? Andke head n6u. Eeva

Niipalju kui ma mäletan, siis kesk-ameerikas ei olnud küll mitte miskit vaatamisväärset. Chicagost sõitsime ühe jutiga Colorado Spring´si ja sealt vaikselt edasi - Santa Fe, Monument Valley, Grand Canyon, Las Vegas, Death Valley, LA, King Sequoia NP, Yosemite, SF, Newport Oregonis, SF ja tagasi Chicagosse.

Seega soovitaks nii kiiresti kui võimalik vähemalt Coloradosse sõita sest sealt edasi oli juba palju huvitavam ja maastik läheb mägiseks.

kui kaua v6ttis aega Chicagost Grand Canyon'i s6it?

Chicagost Colorado Springsi oli nii 16 tundi. Seal tegime teisel hommikul ekskursiooni ja siis Santa Fe, Albuquerque, Gallup, Bluff kus veetsime teise öö. Hommikul Monument Valley, Grand Canyon´ja sealt sõitsime Las Vegasesse kuhu jõudsime õhtul tulede säras.

Parima ülevaate vahemaadest ja umbkaudsest ajakulust saad google Map´i kasutades http://maps.google.com/maps ja kliki Get Directions nupule. Sisestada võid lihtsalt linna nime, või koha nime ja see annab päris hea ülevaate :)