Autorent Alicante lennujaamas või selle lähedal

Tere!
Nimelt huvitab auto rentimise võimalus Alicante lennujaamas,kuna tahame minna Calp'esse. Mis firmat eelistada ja mis on pisiasjad, mida kindlasti peab arvestama või millele pöörata tähelepanu? Kas ilma auto rentita on võimalik kuidagi kohale jõuda ja kuidas oleks siis liikimine ühistranspordiga? Või eelistada siiski auto rentimist? Plaan minna lastega (8 ja 11-aastane) juulis nädalaks-10 päevaks.

Alicante airportis saate autot rentida kohe,ei ole probleemi,viidad näitavad kuhu minna,samas majas,krediitkaardilt pannakse muidugi mingi summa kinni tagatiseks ja hakatakse igasuguseid kindlustusi kaela määrima.kindlasti kontrollige koik asjad yle ja igasugused märkused pange kirja,tagasi tulles kontrolliti isegi pagasiruumi mati alt midagi ja sigaretisyytajaid,masin peab tagasi andmisel puhas olema.
Tagasi lennujaama soit saab olema keeruline just viimane kilomeeter ja eriti öösiti...halvasti turistidele märgistatud teeviidad jne.
Calpe kena koht,aga parem soita sinna jah,autoga,Teil ju asjad kaasas ja kindlasti eksite seal mitu korda ära,ennem,kui villasse voi korteri jouate!
kena reisi!