Viimased kommentaarid

bussipilet Alanyas maksab ikka 3 liiri,voi 1 euro,voi 1 dollar....igayks valib ise,millises rahas maksta...kohaliku elu praegune olukord veel midagi ei ole muutnud,aga importkaupade hinnad kyll.

Efes õlu nagu maksis 7,5 TL,maksab ka praegu,massaaz ,saun...Mahmutlaris maksab 100 TL,nagu ka aasta tagasi.

juhtus sama asi ka minuga,paar aastat tagasi....keeldusin ja sain piletid mujalt.

hotell on hea,aga rand on natuke....kruusane,klibune ja paekivine....seega ka mitte eriti monus merre minna,olime naaber hotellis 6 aastat tagasi ja praktiliselt rannas ujumas ei käinud,olime basseinis.Klepatra beachiga ikka vorrelda ei saa,aga,eks inimene teeb ise otsused.

ostsime pileti 13.kuni.27 nov.2018...millal Helsinki viisasid vormistama lähete?


olen nõus Ovendiga,jutt vastab tõele ja loomulikult on Pasha ainult vahendaja ja edasimyyja,aga temaga on lihtsam suhelda ja juba teatud,tuntud tegelinski!

Voib-olla tegutseb kuskil ka Vale-Pasha,aga hästi ei usu,et Alanyas  nad on,kyll Pasha firmas seal tänava offices istuvad kyll 2--3 inimest,eks need ole abistajad seal Atatyrki bulvaril.

Ärge pange seda Norsut tähele....tal on iga asja kohta ytlemist!

Ka mina olen kasutanud Pasha teenuseid,viimane kord käisime näiteks paadi matkal Manavgattis,..kuna asun Mahmutlaris,15 km Alanyast eemal,siis tuldi mulle autoga järgi,matk tehtud,viidi koju tagasi.
Koik matkad,saunad ja muud ettevotmised on Pasha poolt pakutud hinnad on pea poole odavamad,kui meie Novatoursi poolt pakutud hinnad.
Pasha teenuseid kasutavad mitte ainult eestlased,ka rootslased,soomlased ja ei tea,kes veel.Minu viimase Pasha poolt pakutud reisi aeg Manavgatti oli terve suur buss rahvast täis ja mina koos abikaasaga olime ...ainukesed eestlased!
soovitan ka Pashat,kui just raha peale vihane ei ole ja kasutate reisibyroode teenuseid!,las igayks valib ise,kelle teenuseid kasutada!

Kui 30-40 kraadi sooja ja tuulevaikus ei häiri,siis palun,milles asi,aga lastest on kyll kahju!

Tuleb meeles pidada,et hotel antakse ainult rahvusvahelistele Tyrkish Airlines lendude puhul ,lendude vahe rohkem,kui 10 tundi.Kui aga lendame näiteks Tallinnast Istanbuli ja sealt järgmine hommik....näiteks...Antalya,siis kahjuks ei saa midagi,see seal on kohalik reis!

olukord Kyprosel on kyll kahtlane....seal pidavat alates 21 aprillist kilpkonnad,eriti veel tillukesed,pidid ilusaid tydrukuid säärest näksima....seega Krisla peaks kyll reisi katkestama.....

lihtsalt kysimus....kas siis lapakat ei tohigi äraantavasse pagasi panna...`tal ju ka akud taga?

MUZ hotell on tavaline 3 tärni hotell,ja suurem jagu turiste.....nii Eestist,kui ka endisest SSSR vennasriikidest....läänlasi peaaegu pole.

kysimus...kui soita tallinnast autoga sofia,bulgaaria,kas siis tuleb soita ka mägedes,kõrgetel nõlvadel,nii õelda madalamate käikudega....ja kui,siis kus täpsemalt....olen soitnud austrias,saksas,hispaanias,aga seal sellist asja nagu polnud....kardan kitsaid mägiseid teid.....arge naerma hakake ainult!

parim soovitus Laurale....ära söida islami maadesse...söida hoopis puutini maadesse,vöi valgevenesse....seal on vähe moslemeid ja pole millegi yle viriseda!
pöhiline viisakus reegel on ju...igal maal on omadtavad,traditsioonid ja neid tuleb austada...kui ei meeldi...istu kodus!

tyrgi vestlusraamatust pole suurt mõtet,sest kirjutatakse yhtmoodi,aga räägitakse natuke teistmoodi,ja elektripistikud on siin samad,mis eestis,euroopas...aga suvisel ajal jah....kovasti päikesekreemi ja päikesesirmid kaasa....suvel on päeval temperatuur ju 30..40 kraadi....

alanyas ujumissusse pole vaja kaasa võtta,need on vajalikud kemeris,vaja on aga musta leiba,vana tallinn ,ootamatu vihmasaju vastu voibolla ei ole ylearune kilekas taga taskus....ujuma te ei lähe,sest vesi on 19..20 kraadi ja tingimata ei tohi koju unustada head tuju !

unustasin lisada,et saad tasuta venekeelset konet kuulata,seal 80% venekeelsed jelanikud.....

ara unusta randa kylastada,samuti voib bussiga soita ja eurodes pileti eest maksta,mitte liirides....tegevusi ju palju!

to mariom
pead aru saama ,et sa ei tohi ise midagi kokku leppida yyrileandjaga valjaspool booking.com.. Koik soovid ja ettepanekud yyrileandjale pead tegema labi booking.com,tema omakorda saadab need edasi yyrileandjale......koik kaib labi booking.com,meeldib see sulle,voi mitte. loe booking.com reegleid ja taida tingimused,muidu oled ise reeglite rikkuja.
yyrileandjat siin kyll sinu keisi puhul millestki syydistada ei saa!

ei soovita kaebust esitada,sest igasugune tehing väljaspool bookin.com nende seaduste järgi on keelatud,loe läbi need booking.com rules.
kui oled juba tellinud appartemendi läbi Booking.com pidid sa seega nõustuma reeglitega ja neid taäitma!

hoidu AI 3 tärni hotellidest,kus sook,jook tasuta....seal idapoolsed sobrad lällavad....nii isased,kuiemased....

votke kaasa ainult yhe dollarisi....jootrahaks ja ylejaanud eurod vahetage pangas turgi liiride vastu.....eurodega saate alati pygada....ka bussisoit naiteks alanyas...2 liiri,maksad eurodes...1 euro on pilet....sama ka bazaaril....suur vahe,kas maksad liirides,voi eurodes....

peaks ikka rohkem infot olema....kes sa oled,kui vana,kui suur sinu juhistaaz on,mis autoga tegemist.....kyll siis abilise leiad!

neiuke....selleks,et otsustada,kas hamam on parim,voi mitte,on vaja kaia mitmetes ja mitmetes Alanya hamamides,siis alles otsustada.....parim hamam kymnete seas on Azak hot.lahedal,korval tanavas asuv hamam.....seal saad naudingu.....

parkimine naabergaraazis vöi kinnises parklas ja auto viib hotelli driver ise sinna ja tagasi,see on hinna sees juba...