Viimased kommentaarid

Ilm Alanyas märtsis on temperatuuriga päeval 17-20 kraadi,öösel 12 ja ylespoole. vesi meres kuskil 16-17 kraadi,pool aega öösiti sajab lyhiajaliselt vihma ,päeval peaaegu mitte. Turiste Alanyas sel ajal on vähe,voib tunduda,et on natuke igav aeg.Hotellid on peaaegu tyhjad,samas ka basseinid.

Aprillis juba päevane temperature töuseb yle 20-mne,saab isegi päevitada,eriti aprilli teisel poolel,merevesi  kuskil 17-18 kraadi.Lilled oitsevad ja palmid elutsevad!Kahjuks märtsis , aprillis on hotellid suuremalt jaolt tyhjad ja vett basseinis ei ole / ma ei tea mis toimub 4-5tärnilistes/....Olen ise alati terve aprill Alanyas ja ....ei kahetse sugugi!
Majutusest niipalju,et soovitan airbnb.com sealt saab 2-3 toalise korteri ka 300 eur eest kuus,kui praegu tellida.Väga head infot annab ka sait Alanya.ee.

Kas nyyd yle ei paku?Olen soitnud Istanbulis taksoga palju-palju kordi ja ei julgeks kyll oma autoga seal soita,kuigi mul on juhistaazi rohkem,kui teil vanust,ja Tallinna liiklus on minu jaoks....köömes!Istanbuli liiklus on ikka palju hullem,kui meil siin Tallinnas,tipp tunniaegu,ja koik vooras vark ka veel.

Karta pole vaja midagi,kyll piiri peal tyrklased ytlevad,kas sobib meie roheline kaart,voi mitte ja ega see paarikymne eurone lisakindlustus ka kallis pole,kui vaja teha,rohkem on vaja karta Istanbuli liiklust....!

 Tyrgis bensiini hind 7 liiri ja seda juba 10 aastat umbes..eurole yle viies on hind seega 1 euro ! 

Mai lopus on Bulgaarias kovasti yle 20 kraadi ja ilusad ilmad,aga heas mottes....maa kylmund,kärss kärnas....viriseda,toriseda saab alati!

Tööturg on sinu jaoks lootusetu,vaja tööluba ja loomulikult osata tyrgi keelt. Tyrgi politsei jahib kovasti ja edukalt neid nn.must töö tegijaid,jmingil juhul ei soovita seda afääri ette vötta.suured trahvid ja deport! Tuhanded inimesed endisest SSSR ja mujalt ,kes elavad Tyrgis, otsivad tööd.Tahtsin ise autoga soita Tyrki märtsi alguses,aga yksinda minna polnud julgust ja nuud soidan lennukiga sinna.See raam asub otse enne viimast lennuväravat,seal,kus pardakaarte kontrollitakse...Kui kott tundub kahtlane ,siis see kontrolör käsib lihtsalt koot kasti panna ja siis juba ei mingid yleliigsed  10 sm....ei kolba! hakkad raha maksma!


koik on suvine,ainult ohtul,oosel läheb jahedaks......

Mis ajal Rumeenia soidate?..Tahaks ka autoga Rumeeniat läbida,aga ,...märtsi keskel!

KIDDING TOURS....ei ole usaldusväärne firma....kogu lugu !

Lähen poodi....ostan kilo savisaare raamatuid,maksan kassas raha ära ja paari minuti pärast jookseb myyja mulle järgi ja käsib veel maksta 3 euri lisaks.......vauu !

Tänud teema algatajale....Kidy Touringia enam tegemist ei tee....ei ole sugugi soliidne firma,mis vääriks austust !

Rummal kysimus,aga missugune liiklus oli seal Pöhja-Kyprosel? Kas ka vasakpoolne?

minuarust ,kui reisid on erinevate piletite peal,siis te ei saa pennigi!...ainult reisikindlustus voibolla aitab! tore,kui eksin

kindlasti helistage tarbijakaitsesse....kui juba bronnirahad voeti vastu,siis teid ei pe huvitama reisibyroo ja tyrklaste omavahelised suhted,,....iga soliidne firma kannatab selle miinuse välja ,mis juhtus,aga ei hakka kysima raha juurde kliendilt! tahaks väga teada selle reisifirma nime,kes selline köki-möki on!

tänud vastuse eest,aga,kahjuks ei ole see noue kadunud teatud lennujaamades.....näiteks...Alanyas,Gazipasa..


martm...???? kus lennujaamas sedasi toimiti?,tegelikult ei oleks nad tohtinud raha sinult kysida ju !

Check in ja pardakaart ongi erinevad asjad....Tallinna lennujaamas maksin ka mina 55 eur ,kuna pardakaarti ma ei kodus ei teinud internetis,tegin ainult check inni....ja kohe sain preemia....lennujaamas pardakaardi saamine piletikassas läks kallimaks,kui kogu lennureis ryanairiga! Tuleb hästi hoolega lugeda reisitingimusi,siis probleeme ei teki,mida mina muidugi ei teinud.

Ryanairi pileti trykkimine piletletis maksab 50 euri....

Kui on voimalus,siis voiks kyll paberi peale boardinkaarti ära printida.....Antalyas oli alles juhus,kus turvaväravates elektroonika ei toodanud ja koik,kel olid telefoni boardingud,saadeti letti kaarti välja trykkima...ka mind ....aga inimesi selliseid oli umbes 70-80.....monus ei olnud seal seista,palav ja lämbe.

Tegelikult  peaks ikka Kiwi vastutama,kuna tema myys  teile piletid! Mul oli kunagi probleem piletitega ja lennufirma ytles otse välja.et poorduge vahendaja poole,kuna tema myys piletid!

no nii hull ka see asi ei ole...mul oli ka lapaka moodud  yle piiri ja kotti ei mahtunud,aga ...koigi nahes toppisin lapaka pöue,läbisin kontrolli ja lennukisse......naistel ju loomulikult  see keerulisem....igasugust pudi-padi...kreeme,huulepulkasid....ega jah koik ei mahu kotti ära . Samuti  on vahest probleemid selle vaikese koti kaaluga,soitsis Pegasusega Istanbulist Antalya...lubatud kaal oli max. 8 kg,mul oli 9,5kg,ja ei lubatud ! toppisin siis lapaka,paar särki ja kampsuni ,osa asju veel taskutesse,sain kaalu siis normi...8,2 kg oli vist....ja lennuki! eks koik oleneb ka,kes seal puldi taga on ja kui suur see vöimutunne on. 

to norsu.....miks seda mulle kirjutate?...ma annan siin infot teistele,minu pagasiga on koik korras!

tasuta kasipagas kehtib ikka,aga peab tapses mootus olema....kui kotike ulatyb raamist yle,kasvoi 2 sm....saate probleemid....kott peab taielikult raami sisse mahtuma....