Viimased kommentaarid

Tyrgis diisli hind on 1-1,1  euri...juba 10 aastat !

Selge see,et Viru Reisid tegid ennast totaalselt....TÄIS...ei aita siin ka firmapoolsed öigustused ja näägutamised !

Tundub väga, et see reisikaaslane oma numbriga on vist Viru Reiside poolt kinni mätsitud.... Ja see reisikaaslane unustas lisada, et kõik reisijad said tasuta näha Kremli punast lippu, vareseparvi, munakive Punasel väljakul, said tasuta istuda teepervel kui kumme vahetati ja jahutusvedelikku otsiti.... Vaata, kallis reisikaaslane oma numbriga -- logiseva bussiga reisile ei minda!

Kas oleks aeg juba lopetada see teema,tyytab ära juba! Las vEIGO elab oma elu,las teised naudivad oma elu!

Tuleb leppida sellega,nagu praegu pakutakse,hea kui saate magada 2-3 tundi,ylejaanud aeg kulub nii-öelda transfeerile ja hotelli sisseelamisega ja ärasoiduga...aga ikkagi parem,kui tolgendada lennujaamas!

AIRBNB on äriline etevöte,tema teenib raha teenuste osutamise eest,ja ta ei ole toesti huvitatud rahast ilmajaamise ees, eeskirjad on paika pandud ja nendest lähtutakse. Ka maksab yyrileandja ju airbnb-le teatud maksu,soltumatult sellest,kas ,voi mis toimus yyrileandja ja yyrilevotja vahel. Sama systeem toimub naiteks meie osta.ee .

Ka mina olen maksnud nii oelda need trahvirahad kunagi ja millegipärast pole möttessegi tulnud,kuidas väljavingerdada,voi mitte maksta airbnb-le. Jääb yle ainult kaasa tunda teemaalgatajale,muud midagi.

To dim.....loomulikult ei hakka keegi pärast näitama videosalvestust,aga kui selle jutuga pöörduda kassasse uue pileti saamiseks,kyllap siis nad usuvad,et olid 2 tundi enne väljalendu kohal.....no,see kyll ainult minu arvamus.

Kui ikka häda käes,siis igas lennujaamas videovalve hästi organiseeritud! Kui töesti vaja,saate alati nöudab videovalvekaamerast videot.....yks variantidest 

Ei saa aru,miks inimesed tahavad vägisi mööda hiilida lennufirma reeglitest? 

Eileohtul Tallinnas,Phapose lennukile minek kontrolliti pohjalikult,aga hoiatati raadio teel ette,et kontrollitakse....

Kas ikka Larnaca,voi Paphos?

Koige lihtsam helistada Tyrgi saatkonda !

Kui tahad olla Tyrgis yle 6-e kuu,pead taotlema elamisloa, see tähendab kohalikus voimuorganis esitad taotluse,maksad umbes 200 euri,elukindlustus kohalik,mis maksab ka raha,vastavalt su vanusele,aga enne koike seda sul peab olema mingisugune sojavaeline kiri,et sa pole Tyrgile mingisugune ohutekitaja ega kriminalist,ja siis taxi nr / midagi meie ID-kaardi nr sarnast/samuti peab olema avatud Tyrgi pangas arve,kus pidi olema vist 6000 eur raha,voin eksida, ja nii edasi....Mul oli see asi mitu aastat tagasi,tahtsin saada elamisluba /Ikamet /,tegin need paberid koik ära,aga asi jäi toppama ja otsustasin selle 6 kuu kasuks...

Tallinna lennujaam on ju oma ette riik riigis....ei imesta sugugi,mis juhtus Merilin R-ga...mul oli käsikottis yks Tallinna kilu plekipurk,kinnine ja.....ei lubatud  kaasa vötta,poisu seal tollis,voi turvas ytles,et nemad ei tea,mis mu kinnises purgis on!

Kui see wheeler on pool tyhi ja mahub koos ratastega ilusti möötekasti,ei ole mngit probleemi...

63-ne kohver läbi ei lähe,ta ei mahu ju ylesse riiulile,lisaks votad koha ära teise reisija kohvrist ja med.plaat peab olema med.toend,,probleemi pole ,aga ikkagi lastakse selle metallpulgaga yle....see nende töö!

Jah,oiget juttu ajate...temperatuur on 10 kuni 15 kraadi,aga vihma ja tuult ka tasuta.....


Ärge nyyd nii hirmu all ka olge! Pöhimöte on see,et öhtuti,pimedamal ajal ärge ringi kolage,raha ja väärtesemed jatke hotelli,koopiad dokumentidest olgu kaasa,pass olgu hotellis,kui tullakse röövima,ärge vastu hakake ja pidage meeles...seal inglis keelt ei osata,nii et abi te ei saa kuskilt,aga inimesed reisivad ja suurem jagu jääb ellu!

Vot töesti on nii....röövitakse mitmekesi,tehakse kambakas ja mida sa teed! Hommikusel tipptunnil SaoPaulos,peatänaval,autod 3-4 rida yhes suunas,sama teises suunas,autod seisavad ummikus ja roovitakse autojuhte,relvad näpus,lihtsalt roovitakse,kes vastu hakkab lastakse maha,rahakott voetakse ikka ära ja siis joostakse laiali,igayks eri suunas ja keegi ei saa appi minna,ka politseid pole,  teised autojuhid vaatavad pealt,igal yhel ju oma elu kallis! Nägin seda pea igapäev TV uudiste,live ylekanne,helikopteriga voetud,helikopter pyydis ka natuke jälitada,aga ei mingit kasu,See koik oli aastal 2015,märtsikuul.


Ytleks nii,et on kyll ohtlik olla,nii Rios,kui SaoPaulos....eriti,kui veel yksi oled,nii päevasel ajal,kui öisel.Ka mind rööviti päevasel ajal,taheti taga taskust rahakott välja tommata,aga rahakott oli teadlikult luhikese ketiga tasku kylge ömmeldud,seega ei saanud nad seda kohe kätte ja joudsin reageerida! Koige hullem oli see,et neid oli kolm ja ei jooksnud nad ära kuhugi,olid umbes 20-30 aastased,jäid koik mu juurde seisma ja tegid näo,et midagi pole juhtunud....ja mida sa seal ikka teed ja  räägid,nad ju portugaallased,englishit mitte pörmugi! Mul vedas,aga mitte koigil. Televiisoris näidatakse igal hommikul otse öhust,helikopteri pealt otse saadet,kuidas roovitakse inimesi ja autosid....Seega....tuleb olla ettevaatlik ja raha,dokumente igaks juhuks hästi vähe kaasas kanda ja röövlitele,kui ryndavad....mitte vastu hakata,kui elu kallis!

Pane aga Googlesse ja from Nuveiba to Alanya....

Ilm Alanyas märtsis on temperatuuriga päeval 17-20 kraadi,öösel 12 ja ylespoole. vesi meres kuskil 16-17 kraadi,pool aega öösiti sajab lyhiajaliselt vihma ,päeval peaaegu mitte. Turiste Alanyas sel ajal on vähe,voib tunduda,et on natuke igav aeg.Hotellid on peaaegu tyhjad,samas ka basseinid.

Aprillis juba päevane temperature töuseb yle 20-mne,saab isegi päevitada,eriti aprilli teisel poolel,merevesi  kuskil 17-18 kraadi.Lilled oitsevad ja palmid elutsevad!Kahjuks märtsis , aprillis on hotellid suuremalt jaolt tyhjad ja vett basseinis ei ole / ma ei tea mis toimub 4-5tärnilistes/....Olen ise alati terve aprill Alanyas ja ....ei kahetse sugugi!
Majutusest niipalju,et soovitan airbnb.com sealt saab 2-3 toalise korteri ka 300 eur eest kuus,kui praegu tellida.Väga head infot annab ka sait Alanya.ee.

Kas nyyd yle ei paku?Olen soitnud Istanbulis taksoga palju-palju kordi ja ei julgeks kyll oma autoga seal soita,kuigi mul on juhistaazi rohkem,kui teil vanust,ja Tallinna liiklus on minu jaoks....köömes!Istanbuli liiklus on ikka palju hullem,kui meil siin Tallinnas,tipp tunniaegu,ja koik vooras vark ka veel.

Karta pole vaja midagi,kyll piiri peal tyrklased ytlevad,kas sobib meie roheline kaart,voi mitte ja ega see paarikymne eurone lisakindlustus ka kallis pole,kui vaja teha,rohkem on vaja karta Istanbuli liiklust....!