Viimased kommentaarid

tänud vastuse eest,aga,kahjuks ei ole see noue kadunud teatud lennujaamades.....näiteks...Alanyas,Gazipasa..


martm...???? kus lennujaamas sedasi toimiti?,tegelikult ei oleks nad tohtinud raha sinult kysida ju !

Check in ja pardakaart ongi erinevad asjad....Tallinna lennujaamas maksin ka mina 55 eur ,kuna pardakaarti ma ei kodus ei teinud internetis,tegin ainult check inni....ja kohe sain preemia....lennujaamas pardakaardi saamine piletikassas läks kallimaks,kui kogu lennureis ryanairiga! Tuleb hästi hoolega lugeda reisitingimusi,siis probleeme ei teki,mida mina muidugi ei teinud.

Ryanairi pileti trykkimine piletletis maksab 50 euri....

Kui on voimalus,siis voiks kyll paberi peale boardinkaarti ära printida.....Antalyas oli alles juhus,kus turvaväravates elektroonika ei toodanud ja koik,kel olid telefoni boardingud,saadeti letti kaarti välja trykkima...ka mind ....aga inimesi selliseid oli umbes 70-80.....monus ei olnud seal seista,palav ja lämbe.

Tegelikult  peaks ikka Kiwi vastutama,kuna tema myys  teile piletid! Mul oli kunagi probleem piletitega ja lennufirma ytles otse välja.et poorduge vahendaja poole,kuna tema myys piletid!

no nii hull ka see asi ei ole...mul oli ka lapaka moodud  yle piiri ja kotti ei mahtunud,aga ...koigi nahes toppisin lapaka pöue,läbisin kontrolli ja lennukisse......naistel ju loomulikult  see keerulisem....igasugust pudi-padi...kreeme,huulepulkasid....ega jah koik ei mahu kotti ära . Samuti  on vahest probleemid selle vaikese koti kaaluga,soitsis Pegasusega Istanbulist Antalya...lubatud kaal oli max. 8 kg,mul oli 9,5kg,ja ei lubatud ! toppisin siis lapaka,paar särki ja kampsuni ,osa asju veel taskutesse,sain kaalu siis normi...8,2 kg oli vist....ja lennuki! eks koik oleneb ka,kes seal puldi taga on ja kui suur see vöimutunne on. 

to norsu.....miks seda mulle kirjutate?...ma annan siin infot teistele,minu pagasiga on koik korras!

tasuta kasipagas kehtib ikka,aga peab tapses mootus olema....kui kotike ulatyb raamist yle,kasvoi 2 sm....saate probleemid....kott peab taielikult raami sisse mahtuma....

to KERTTU....olin alles seal,4 päeva tagasi, ja maandusin  oosel airportis,ei nainud yhtegi bussi,kuigi soov oli bussiga linna soita.Larnacasse,Limassoli.. bussid valjuvad bussijaamast,Lennujaamast linna   bussiga 612 sadamasse,sealt edasi bussiga 610 bussijaama....ja sealt saab edasi valida,kuhu soita...suvel on veel buss 613 aeropordist linna,praegu mitte!bussipilet on 1,5 euri igatahes jamavärk nende bussidega. Praegu on seal muuseas vääga kehvad ilmad....päeval pilves,vahest päike,sooja 17-18 kraadi,aga koik ohtud,kui päike loojus,hakkas sadama ja kova tuul takka otsa...Pahpos ise on kyllaltki väike linnake,turiste väga vähe ja ....teha pole midagi! Elu käib ikka Limassolis,Larnacas ja Nicosias. 


Nagu aru saan,soidate Ryanairi lennukiga,siis sel juhul olge ettevaatlik tasuta käsipagasiga....Paphosest ärasoit....4-5 -l inimesel olid probleemid pagasimootudega ja yks pidi maksma veel 50 eur lisatasu!...ylejäänud suutsid osa asju poue ja tasku toppida!

vastus on,et...EI SAAGI....esimene buss 612 läheb lennujaamast 10.30  sadamasse ja sealt saate juba teiste bussidega edasi!! taksega on jah nii,et 12 km  linna ja venekeelsed taksojuhid kysivad 40 eur-i. 

Ei taha kuidagi ajas tagasi minna...ikka edasi!

olge..ettevaatlikud oma rahakotiga ja dokumentidega....ärge hoidke neid dzinside tagataskus,voi siis rinnataskus....aga muidu, nautige elu seal!
märtsi lopp-aprilli algus...mere vesi veel 16-18 kraadi soe.

kas Eilati lennujaamast bussid kesklinna soidavad ja kas saab bussist piletit osta?

ja kas oli loomulikult,et govorite po russkiy_

Asjalik kommentaar....oleks selliseid rohkem ! TÄNUD !

tänud Kerole asjaliku info kohta ja kahjuks on su jutt meie söprade kohta öige ja mitte ainult Tuneesias,vaid igal pool kuurortrajoonides,kahju,et tilk törva rikub kogu mee potis ära!

Tahan anda teada,et Istanbulis, lennule Antalia kaaluti mu salongi kohver yle ja 2 kg oli kaalu rohkem,votsin siis jope ja riideid sealt samas välja,toppisin kiiresti endale selga,käe vangu ei lubatud jätta !!!,kaaluti uuesti,no sel korral oli 0,3 kg yle,sellega lubati lennukile! Seega seadused on täitmiseks ja iga ametnik otsustab ise,kuidas neid noudmisi täidetakse!

Koige lihtsam on kaupmeestest lahti saada,kui pakkuda oma hind 3 x väiksema,sellest hinnast mida kaupmees kysib,las ta siis tantsib Teie ymber ja vehib kätega,jääge aga kindlaks oma hinnale,voi siis naised voivad hommikul,enne poodidesse minekut oma näolapikese ja käed shokolaadise värviga kokku määrida,siis kauplejad näevad,et olete vanad olijad juba ja ei tyki ligi oma hindadega. Lisaks tahan lisada tulevastele Türki reisijatele,et sauna-hamami saab koha peal ilusasti 15 -20 euriga,sama ka laevasoidud.....aga tuleb aru saada ka giididest,ka nemad tahavad raha saada!

Olen praegu Alanyas ja siin on vesi +22,öhk...+24,homme kyll läheb kylmaks,ainult +20 lubatakse ja vihma ka veel,pärast jälle + 24,ja seda nyyd...16 november!  oktoobri keskpaigus oli päevane temperature kogu aeg yle 25 kraadi ja vesi yle 23-24 kraadi.

y2k87...kas teil oli kova.voi pehme kott ja pikkusega 55 sm?

kui sul on kovast materialist see kohver,siis see paksus 23 sm ei lase sulguda pea kohal oleva riiuli luuki....mul oli jama,kyll pehme kohvriga,tuli jope sealt välja votta ja siis tagasi toppida riiulile,aga.....teised pidid ootama ja torisema!