Viimased kommentaarid

Koik riigid nouavad sisenemis deklaratsiooni täitmist...seda saab teha  juba interneti teel,lennukis jne. Seal kysitakse kus riikides olete olnud viimase 2 nadala jooksu ja oma andmed ja kinnitus,et pole selles koroonas  mingisuguse aja jooksul....

 Check-innis  naitad ette vaksineerimistöendid ja lenda ! Kui oled vaksineerimata,siis  neg.testitöend alla 72 tunni kehtivusega .

Loodame,et neil.....mittevaksineeritutel ...ikka moistus pähe tuleb ja vaksineerima lähevad ja ei nakata oma lähedasi !

To Ago....koigil ei ole nii palju moistust peas,et sinu juttu moista ! Osa reisijaid  on ka need,kes Vabaduse platsil  mäkra mängisid ja omale demokraatiat nöudsid !

To Leebe Leo

   Igas seltskonnas on  neid tarku inimesi,kes arvavad,et nad on targemad  arstidest ja teadlastest.....alles oli Vabaduse platsil paar tuhat  omaarust tarka tegelast,kel eesti rahvast pohhui....no,aga röömustame,et selliseid on eesti rahvastikust vaevalt 0.002 % ja Rahumäe kalmistul on veel vabu kohti nende jaoks !

Ja sel ajal,kui tibi oma asju ymber pakib,siis teised peavad ootama ja ootama....kyll on monus oodata !

Kahju vaestest Eesti reisijatest.....kel  ausalt reisimiseks raha pole. Jargmine  kysimus varsti tuleb,et kui paju ma voin  Tenerifel varastada,et politsei mind kinni ei nabi !

Kahju,et meie eestlased on nii vaesed,et peavad salaja  kilogramme yle normi  vedama....kahju !

Päike12...ise sa ennem kirjutasid,mille sa kyll nyyd muutsid, aga...laon kasti täis ja......sellepärast ma iroonitsesin. koik peab mahtuma ikka kasipagasi ja käekotti ja kaal peab kokkuvottes ka klappima.

Päike...kuidas seda moista ?..kas panen  kasti kokky 1x1x1 metra ja votan kabiini kaasa,peaasi,et kaal jaab alla maksimumi lubatud. ?

alates esmaspäevast ei saa enam negatiivse testiga tõestada enda nakkusohutust. See tähendab, et kohtadesse, kus küsitakse koroonatõendit, saavad ainult vaktsineeritud ja läbipõdenud inimesed......Paistab,et su reis jaab hoopis ääää ,sind ei lasta isegi Tallinna lennujaama ega yhegi bussi peale....

Raha läheb läbi Airbnb ,umbes sama,mis osta.ee deposiit.

Tyrgis,Alanyas...novembri kuus  temperatuur kogu aeg yle 24-25 kraadi päeval,oosel...20 C. kyll aga sajab vahest vihma. Merevesi alla 22 kraadi ei ole.  Mina puhkan naiteks iga aasta okt.keskpaigust nov. keskpaiguni Alanyas.

Vanas Istanbuli lennujaamas ,Bergamos ja Paphose lennujaamas saadeti kyll  reisijad minema / koik olid  noored  tibid /,kui kott ei mahtund  kasti.

Tyrgi aksepteerib 1/1 doos ja läbipödemise sertifikaat,haigusest vähem,kui 6 kuud ! Kui haigusest rohkem,kui 6 kuud,siis vaja juba 2/2 ,voi negatiivne test !

Lihtsam on ka teine doos kätte saada ja rohkem probleemi pole !

Tähtis on ka see,et covid test peab olema kehtiv 72 tundi.....enne Tallinna lennuki startimisaega !

Gruusia ei ole euroliit ja ametlikult !!! on vaja passi , igayks vaatab ise,millega riskib !

Siin on Wizz - airist palju kirjutatud,ja probleemid jaavad koik sulle ise lahendada...Ka tekivad  probleemid Wizzairi poolt,kui tahad raha tagasi !

Julge hundi rind on rasvane !  Probleemid tekivad siis,kui reis ära jääb,siis Mytrip maksab pool raha tagasi ja ka seda vaja oodata 2-5 kuud.

No  jah,,..eks Lätis elavad normaalsed inimesed ja reisijad  !

Wizz ...siiani volgu ärajäänud reisi eest,ei vasta ka  järelpärimistele...reis oli Tallinn-Lvov!

Pashal on eesti tüdruk juba mitu aastat, sellepärast  ta oskab eesti keelt ja tegeleb oma äriga juba 4-5 aastat vähemalt. Olen ise  kasutanud tema teenuseid, kuigi jah 4-5 aastat tagasi, praegu saan ise hakkama kõigi  üritustega. Pasha saab oma ülesannetega ilusti hakkama ja mingit kunstlikku reklaami siin ei tehta.