Viimased kommentaarid

olukord Kyprosel on kyll kahtlane....seal pidavat alates 21 aprillist kilpkonnad,eriti veel tillukesed,pidid ilusaid tydrukuid säärest näksima....seega Krisla peaks kyll reisi katkestama.....

lihtsalt kysimus....kas siis lapakat ei tohigi äraantavasse pagasi panna...`tal ju ka akud taga?

MUZ hotell on tavaline 3 tärni hotell,ja suurem jagu turiste.....nii Eestist,kui ka endisest SSSR vennasriikidest....läänlasi peaaegu pole.

kysimus...kui soita tallinnast autoga sofia,bulgaaria,kas siis tuleb soita ka mägedes,kõrgetel nõlvadel,nii õelda madalamate käikudega....ja kui,siis kus täpsemalt....olen soitnud austrias,saksas,hispaanias,aga seal sellist asja nagu polnud....kardan kitsaid mägiseid teid.....arge naerma hakake ainult!

parim soovitus Laurale....ära söida islami maadesse...söida hoopis puutini maadesse,vöi valgevenesse....seal on vähe moslemeid ja pole millegi yle viriseda!
pöhiline viisakus reegel on ju...igal maal on omadtavad,traditsioonid ja neid tuleb austada...kui ei meeldi...istu kodus!

tyrgi vestlusraamatust pole suurt mõtet,sest kirjutatakse yhtmoodi,aga räägitakse natuke teistmoodi,ja elektripistikud on siin samad,mis eestis,euroopas...aga suvisel ajal jah....kovasti päikesekreemi ja päikesesirmid kaasa....suvel on päeval temperatuur ju 30..40 kraadi....

alanyas ujumissusse pole vaja kaasa võtta,need on vajalikud kemeris,vaja on aga musta leiba,vana tallinn ,ootamatu vihmasaju vastu voibolla ei ole ylearune kilekas taga taskus....ujuma te ei lähe,sest vesi on 19..20 kraadi ja tingimata ei tohi koju unustada head tuju !

unustasin lisada,et saad tasuta venekeelset konet kuulata,seal 80% venekeelsed jelanikud.....

ara unusta randa kylastada,samuti voib bussiga soita ja eurodes pileti eest maksta,mitte liirides....tegevusi ju palju!

to mariom
pead aru saama ,et sa ei tohi ise midagi kokku leppida yyrileandjaga valjaspool booking.com.. Koik soovid ja ettepanekud yyrileandjale pead tegema labi booking.com,tema omakorda saadab need edasi yyrileandjale......koik kaib labi booking.com,meeldib see sulle,voi mitte. loe booking.com reegleid ja taida tingimused,muidu oled ise reeglite rikkuja.
yyrileandjat siin kyll sinu keisi puhul millestki syydistada ei saa!

ei soovita kaebust esitada,sest igasugune tehing väljaspool bookin.com nende seaduste järgi on keelatud,loe läbi need booking.com rules.
kui oled juba tellinud appartemendi läbi Booking.com pidid sa seega nõustuma reeglitega ja neid taäitma!

hoidu AI 3 tärni hotellidest,kus sook,jook tasuta....seal idapoolsed sobrad lällavad....nii isased,kuiemased....

votke kaasa ainult yhe dollarisi....jootrahaks ja ylejaanud eurod vahetage pangas turgi liiride vastu.....eurodega saate alati pygada....ka bussisoit naiteks alanyas...2 liiri,maksad eurodes...1 euro on pilet....sama ka bazaaril....suur vahe,kas maksad liirides,voi eurodes....

peaks ikka rohkem infot olema....kes sa oled,kui vana,kui suur sinu juhistaaz on,mis autoga tegemist.....kyll siis abilise leiad!

neiuke....selleks,et otsustada,kas hamam on parim,voi mitte,on vaja kaia mitmetes ja mitmetes Alanya hamamides,siis alles otsustada.....parim hamam kymnete seas on Azak hot.lahedal,korval tanavas asuv hamam.....seal saad naudingu.....

parkimine naabergaraazis vöi kinnises parklas ja auto viib hotelli driver ise sinna ja tagasi,see on hinna sees juba...

Neleke voiks ikka konkreetsem olla....mis väärtuses kinkekaart on,mis ajani kehtiv,mis hinnasoov oleks ja kontakt tel.nr, pliis !

häda pole midagi,natuke koigutab,aga vota oksekott kaasa ja enne bussisoitu söö kovasti hernesuppi j seapekki!

nähtavasti ID - kaardi pildi kvaliteet ei sobinud neile,mina pidin seda pilti 7-8 korda saatma ja ikka ei kolvanud. meie,ida-euroopa asukad on erilise kahtluse all,nii,et kannatust!

täida koik nende noudmised ja kogu lugu....seal hulgas ka video endast tervituskönega ja saada ära.

booking.com votab automaatselt su pangakontot raha maha,vastavalt lepingule,kogu lugu!,kysimus on selles,kuidas sa said teha broneeringut ilma krediitkaardi andmeteta?,sa pead olema ju booking.com liige!

see lennujaama buss soidab iga lennuki saabumise ajal,ootab rahvast umbes 20 min ja soidab läbi Alanya vist Antalya. seisab otse terminali väravas,juht ootab ilusti bussi korval ja aitab igati,ka pole vaja eelregistreemist,otse lennukist bussi,aga voib ka eelregistreerida,kindlam tunne siis.. see on suur buss,nõ linnadevaheline.
Tagasi Alanyast Gazipasa lennujaama soidab ka,aga kindla plaani järgi ja Alanya bussiterminaalist,mina pole siis bussi kasutanud,vaid 724 mikrobusse,teen tellimuse eelmisel päeval,ytlen,kuhu tulla ja buss korjab peale. see on nö.mikrobuss ja voib ka hilineda 5-10 min,kuna korjab rahva ka mujalt peale. aga nad koik soidavad lennujaama ja hiljaks ei jää.,724 pileti hind oli 12 euri.