Viimased kommentaarid

to Merle....näha kohe,et sa armastad ja hoolid oma lastest !

to smallisland...vaadake...venelastel on hea väljend...ne nado h.. pereputat s paltshem !

to E.T.   On olemas seadused ja normid,et reisijad ei tohi !!!!  oma käitumisega häirida !!!!....   teisi reisijaid ! Kas oete kuulnud sellest ? Aga see selleks, tuleb aga vahet teha  yhe aastaste imikute ja 2-4 aastaste laste vahet,kui lennukis tatsavad ringi 2-4 aastased lapsed,siis on nad röömuks köigile reisijatele,aga,kui lennuki ohkutousmisel 3 titte pistavad körva valust röökima,no andke andeks...emmekesed...lapsepiinajad!

No ,mis see imik...kaheksakuune ,siis tegema peab,kui tal körvad tohutult valutavad,rääkida ei oska....jjääb yle ainult karjuda,ja veel neid 3 ???

Vaga meeldib Jaanuse jutu viimane löik ja kahjuks on tulnud ka mul kogeda neid pisilaste jonnimist,valu käes nutmist,karjumist,kriiskamist...kahjuks ! M ei saa aru,miks need emmed ei hooli teistest reisijatest,ikkagi 200 inimest lennukis!

Lp.Hääletaja....kahjuks pean ma tihti lennukiga  lennates kuulama,kuidas väiksed tited roogivad,jonnivad,virisevad,mis vanuses ei oska öelda,kuna mul on olnud önn istuda neist eemal,aga ikka ju vist sylelapsed, Olen nainud,kuidas emmed ise närvi lähevad ja reisijad on väga ärritatud...Erandeid on alati olemas,aga räägin oma praktikast ! Ma loomulikult ei ole yhes aastas 58 korda lennukiga lennanud,aga yldse kokkuvottes oma pika eluaja jooksul olen lennanud ikka yle saja korra,nii töö asjus,kui puhkajana,aga ma ei tahtnud sellega hoobelda,aga Teie sundisite. Yldiselt ma vihkan lennukisoite !

Ei saa aru,miks need noored emmed vägisi tahavad piinata oma armsaid lapsukesi,kes ei oska ennast kaitsta,ei oska rääkida ,mis neil viga on ja mida peavad tundma ylejäänud 200 inimest lennukis,kes peavad 3 tundi kuulama  abitute tittede  kriiskavat nuttu,kuna neil korvad valutavad voi midagi muud! Votke ette toesti autoreis,tehke see esimene reis ära,näete,kuidas armsad lapsukesed end yleval peavad ja siis hiljem juba.....palun  lennake ja nautige elu! Kui lapsed on 1,5-2 aastased ja teevad esimesi samme,tatsavad mooda lennukiporandat,lalisevad naerda ja myravad....on koigil reisijatel ainult hea meel....vaadata teie toredaid lapsi !

Sel firmal ju probleemid mitu aastat,eks kipub pankroti poole!

Hullu pole midagi,peaasi,et arstipaber igaks juhuks kaasas oleks,aga läbi otsitakse selle metalliotsijaga ikkagi....mu abikaasal need probleemid kogu aeg!

Bussifirma pole siin milleski syydi,ikka rasvatihane voiks rohkem ennast syydistada,mitte halvustada bussifirmat!  Pileti ostsid ? Ostsid,buss oli ette antud ? Oli ! Buss soitis Peterburi ? Soitis! milles kysimus ?

Tyrgis diisli hind on 1-1,1  euri...juba 10 aastat !

Selge see,et Viru Reisid tegid ennast totaalselt....TÄIS...ei aita siin ka firmapoolsed öigustused ja näägutamised !

Tundub väga, et see reisikaaslane oma numbriga on vist Viru Reiside poolt kinni mätsitud.... Ja see reisikaaslane unustas lisada, et kõik reisijad said tasuta näha Kremli punast lippu, vareseparvi, munakive Punasel väljakul, said tasuta istuda teepervel kui kumme vahetati ja jahutusvedelikku otsiti.... Vaata, kallis reisikaaslane oma numbriga -- logiseva bussiga reisile ei minda!

Kas oleks aeg juba lopetada see teema,tyytab ära juba! Las vEIGO elab oma elu,las teised naudivad oma elu!

Tuleb leppida sellega,nagu praegu pakutakse,hea kui saate magada 2-3 tundi,ylejaanud aeg kulub nii-öelda transfeerile ja hotelli sisseelamisega ja ärasoiduga...aga ikkagi parem,kui tolgendada lennujaamas!

AIRBNB on äriline etevöte,tema teenib raha teenuste osutamise eest,ja ta ei ole toesti huvitatud rahast ilmajaamise ees, eeskirjad on paika pandud ja nendest lähtutakse. Ka maksab yyrileandja ju airbnb-le teatud maksu,soltumatult sellest,kas ,voi mis toimus yyrileandja ja yyrilevotja vahel. Sama systeem toimub naiteks meie osta.ee .

Ka mina olen maksnud nii oelda need trahvirahad kunagi ja millegipärast pole möttessegi tulnud,kuidas väljavingerdada,voi mitte maksta airbnb-le. Jääb yle ainult kaasa tunda teemaalgatajale,muud midagi.

To dim.....loomulikult ei hakka keegi pärast näitama videosalvestust,aga kui selle jutuga pöörduda kassasse uue pileti saamiseks,kyllap siis nad usuvad,et olid 2 tundi enne väljalendu kohal.....no,see kyll ainult minu arvamus.

Kui ikka häda käes,siis igas lennujaamas videovalve hästi organiseeritud! Kui töesti vaja,saate alati nöudab videovalvekaamerast videot.....yks variantidest 

Ei saa aru,miks inimesed tahavad vägisi mööda hiilida lennufirma reeglitest? 

Eileohtul Tallinnas,Phapose lennukile minek kontrolliti pohjalikult,aga hoiatati raadio teel ette,et kontrollitakse....

Kas ikka Larnaca,voi Paphos?

Koige lihtsam helistada Tyrgi saatkonda !

Kui tahad olla Tyrgis yle 6-e kuu,pead taotlema elamisloa, see tähendab kohalikus voimuorganis esitad taotluse,maksad umbes 200 euri,elukindlustus kohalik,mis maksab ka raha,vastavalt su vanusele,aga enne koike seda sul peab olema mingisugune sojavaeline kiri,et sa pole Tyrgile mingisugune ohutekitaja ega kriminalist,ja siis taxi nr / midagi meie ID-kaardi nr sarnast/samuti peab olema avatud Tyrgi pangas arve,kus pidi olema vist 6000 eur raha,voin eksida, ja nii edasi....Mul oli see asi mitu aastat tagasi,tahtsin saada elamisluba /Ikamet /,tegin need paberid koik ära,aga asi jäi toppama ja otsustasin selle 6 kuu kasuks...

Tallinna lennujaam on ju oma ette riik riigis....ei imesta sugugi,mis juhtus Merilin R-ga...mul oli käsikottis yks Tallinna kilu plekipurk,kinnine ja.....ei lubatud  kaasa vötta,poisu seal tollis,voi turvas ytles,et nemad ei tea,mis mu kinnises purgis on!