Viimased kommentaarid

To Aivar67....Las inimesed tegutsevad.kas on kahju vö ? Kui teatud kontingent suvatses ignoreerida oigel ajal koju tagasi tulla,las nyyd tegutsevad ja otsivad seiklusi,kuidas koju saada !

Lp.Nögene ...Teie juttu on mönus lugeda ja usume ,et laevamehed,naised jah,puhastavad,koristavad,desinfeerivad laeva,nagu kord ja kohus,aga....tuleb laeva reisijana keegi viirusekandja,haige,Teie seda ju ei tea,olgu tal kasvöi kikilips ees,voi naistel miniseelik seljas....inimene on haige ja nakatab ka teisi! Ma kujutan juba ette,mis juttu Te siis puhute ja saan ka aru,et Tallink tahab,peab raha teenima !

Mitte midagi Kemeri vastu aga,Kemeri on suur kyla ,vörreldes Alanyaga !

Veel parem on Alanya.tv    voi siis Tripadvisor.com

Aprilli kuus pole hotelli basseinides suuremas jaos veel vett sees,turiste on vähe. Mere vee temperatuur on kuskil 19-20 kraadi. Eelmine aasta aprilli kuus sadas vihma 4-5 päeval,öösel tihedamini. Soojemaks läheb järsku peale 25 -dat aprilli,siis temperatuur touseb päeval isegi 25 kraadi ymber,päikese käes. Hooaeg avatakse 25 aprilil.

Lennuk, koronaviiruse kahtlusega maandati Ankaras täna !

Vist oli 16 reisijat peal,korgepalavikuga ,lennuk startis Iraanist ,pidi suunduma Istanbuli,aga suunati ymber Ankara !

Ankara on alert after plane lands due to suspicions of coronavirus among passengers

Norsu,las poliitika jääb poliitikaks ja ärgu meie hakka maailma ymber muutma ! Nyyd on googles ja wikipedias nii vene keeles,kui inglis keeles palju kirjutatud syndmuste kohta nii 1922 ,kui 1974 aasta syndmustest seal !

Ei ole siin mötet targutada,kes keda,aga eks nad yhesugused mustad olid molemad! Vallutaja on see,kes haaras,vallutas ja jääb kohale,nagu see meie koigipoolt armastatud venemaa tegi ida.euroopaga,aga tyrgi yksus loi korra majja ja tankid lahkusid,kohale jäi ikka ainult kohalik rahvas. Kui tahad teada,mis selle pohjustas 1974 aastal,siis kysi seda issi käest,tema räägib nendest  ``mustadest polkovnikutest´´ Ei midagi isiklikku !

To MoonikaK......2 aastat tagasi olin ka Pöhja-Kyprusel ainut ID-kaardiga,polnud probleemi ja ole ettevaatlik oma ´´tyrklaste poot vallutatud aladega´´....tyrklased ei vallutanud 1974 aastal Kyprust.loe selle aja lehti nii venekeelseid,kui inglisekeelseid! Sa peaksid kartma,et moned tyrklased loevad ka Sinu kommentaari ja voib juhtuda,et Ergodan ei luba Sind Tyrgimaale !

to Merle....näha kohe,et sa armastad ja hoolid oma lastest !

to smallisland...vaadake...venelastel on hea väljend...ne nado h.. pereputat s paltshem !

to E.T.   On olemas seadused ja normid,et reisijad ei tohi !!!!  oma käitumisega häirida !!!!....   teisi reisijaid ! Kas oete kuulnud sellest ? Aga see selleks, tuleb aga vahet teha  yhe aastaste imikute ja 2-4 aastaste laste vahet,kui lennukis tatsavad ringi 2-4 aastased lapsed,siis on nad röömuks köigile reisijatele,aga,kui lennuki ohkutousmisel 3 titte pistavad körva valust röökima,no andke andeks...emmekesed...lapsepiinajad!

No ,mis see imik...kaheksakuune ,siis tegema peab,kui tal körvad tohutult valutavad,rääkida ei oska....jjääb yle ainult karjuda,ja veel neid 3 ???

Vaga meeldib Jaanuse jutu viimane löik ja kahjuks on tulnud ka mul kogeda neid pisilaste jonnimist,valu käes nutmist,karjumist,kriiskamist...kahjuks ! M ei saa aru,miks need emmed ei hooli teistest reisijatest,ikkagi 200 inimest lennukis!

Lp.Hääletaja....kahjuks pean ma tihti lennukiga  lennates kuulama,kuidas väiksed tited roogivad,jonnivad,virisevad,mis vanuses ei oska öelda,kuna mul on olnud önn istuda neist eemal,aga ikka ju vist sylelapsed, Olen nainud,kuidas emmed ise närvi lähevad ja reisijad on väga ärritatud...Erandeid on alati olemas,aga räägin oma praktikast ! Ma loomulikult ei ole yhes aastas 58 korda lennukiga lennanud,aga yldse kokkuvottes oma pika eluaja jooksul olen lennanud ikka yle saja korra,nii töö asjus,kui puhkajana,aga ma ei tahtnud sellega hoobelda,aga Teie sundisite. Yldiselt ma vihkan lennukisoite !

Ei saa aru,miks need noored emmed vägisi tahavad piinata oma armsaid lapsukesi,kes ei oska ennast kaitsta,ei oska rääkida ,mis neil viga on ja mida peavad tundma ylejäänud 200 inimest lennukis,kes peavad 3 tundi kuulama  abitute tittede  kriiskavat nuttu,kuna neil korvad valutavad voi midagi muud! Votke ette toesti autoreis,tehke see esimene reis ära,näete,kuidas armsad lapsukesed end yleval peavad ja siis hiljem juba.....palun  lennake ja nautige elu! Kui lapsed on 1,5-2 aastased ja teevad esimesi samme,tatsavad mooda lennukiporandat,lalisevad naerda ja myravad....on koigil reisijatel ainult hea meel....vaadata teie toredaid lapsi !

Sel firmal ju probleemid mitu aastat,eks kipub pankroti poole!

Hullu pole midagi,peaasi,et arstipaber igaks juhuks kaasas oleks,aga läbi otsitakse selle metalliotsijaga ikkagi....mu abikaasal need probleemid kogu aeg!

Bussifirma pole siin milleski syydi,ikka rasvatihane voiks rohkem ennast syydistada,mitte halvustada bussifirmat!  Pileti ostsid ? Ostsid,buss oli ette antud ? Oli ! Buss soitis Peterburi ? Soitis! milles kysimus ?

Tyrgis diisli hind on 1-1,1  euri...juba 10 aastat !

Selge see,et Viru Reisid tegid ennast totaalselt....TÄIS...ei aita siin ka firmapoolsed öigustused ja näägutamised !

Tundub väga, et see reisikaaslane oma numbriga on vist Viru Reiside poolt kinni mätsitud.... Ja see reisikaaslane unustas lisada, et kõik reisijad said tasuta näha Kremli punast lippu, vareseparvi, munakive Punasel väljakul, said tasuta istuda teepervel kui kumme vahetati ja jahutusvedelikku otsiti.... Vaata, kallis reisikaaslane oma numbriga -- logiseva bussiga reisile ei minda!

Kas oleks aeg juba lopetada see teema,tyytab ära juba! Las vEIGO elab oma elu,las teised naudivad oma elu!

Tuleb leppida sellega,nagu praegu pakutakse,hea kui saate magada 2-3 tundi,ylejaanud aeg kulub nii-öelda transfeerile ja hotelli sisseelamisega ja ärasoiduga...aga ikkagi parem,kui tolgendada lennujaamas!