Viimased kommentaarid

Jälle pean vahele segama....kui  täna näitad ette paberi,et Mati ootab kylla  Katit...siis Soome piirivalve sind maale ei luba....Kui Mati on raskelt haige,voi midagi muud  tösist,veenvat pöhjust,...siis Kati saab maale ja ka sel juhul kui Kati votab ka näiteks oma mehe kaasa....siis Kati lubatakse maale,aga mees peab jääma ....laiva !  Asi on tösine ja Soome piirivalve teeb oma tööd !

Katskats,....kui ise pole soitnud Soome,siis ei tasu väga siin esineda....olin ise Soomes peale jöule ja vähe sellest,et mul oli bumaga olemas.kutse,aga  helistati kutse peal olevale tel.numbrile  ja kontrolliti,kas toesti kutse on toeline....peale seda lubati  Soomemaile ! Tagasi tulles polnud mingeid takistusi .

Niisama Soome ei lasta,peab olema kirjalik ametlik kutse,komandeering  jne, ja koroonatest peab olema tehtud !

Ok,tänud....lopuks ometi tegi  keegi mulle asjad selgeks !

Traktor....tänud info eest,aga    kuidas moista seda....minu poliisil...reisitorkekindlustus....reisi ärajäämine,katkemine,hilinemine,lennupileti vahetus jne. max.hyvitis....2000 eur....omavastutus...30 eur....?????

Mul on PZU reisikindlustus,seal kirjas,et  hyvitab reisi ärajäämise,katkemise voi hilinemise....aga....mul jäi reis ära,aga kindlustusest pole kasu midagi...nad ei maksa ja kogu lugu ! Minu pöördumise peale vastati,et poorduge lennufirma poole ja nyyd ootan juba 7 kuud.....PZU kindlustus !

On piisavalt soe,päeval saab päevitada aga öhtuti kyllalt tihti sajab vihma ja....tugevalt,koos tuulega !

 Ryanair lendab Riia-Viin marsruudil ka täna!

Helistada tuleb tund enne ja tund pärast  turkish lennuki saabumist

Ametlikult ei tohi,peab mahtuma kasikotti,aga nagu karvanejajube ytles....saab vöö vahele toppida ajutiselt !

Vota google...sisesta fast track  vienna airport ja tegutse!  Samuti,kui ostad interneti kaudu pileti siis samuti osta fast track !

Vota endale   Fast Track ja pole mingit probleemi !

See küsimus esitage firmale, kes müüb teile reise ! Firmad  tahavad raha saada , ükskoik mil viisil ! Peame ise asjadega rohkem kursis olema ja peaga mõtlema !

Aga mis toimuma peab_  Maailmas on juba 7 miljonit koronahaiget. Arv suureneb kogu aeg, vasturohtu sellele viirusele pole ja teie küsite....mis toimub? Olge önnelik kui sygiseks midagigi välja möeldakse !

Sain raha tagasi Lastminute.com-lt, Tallinn-Helsinki-Antalya ja tagasi,aega vottis kyll rohkem,kui kuu aega !

Mis imemees ta on.?..Ta ju kirjutas et,kui piirid lahti lähevad,ise lähen ka autoga,kui lennukipiletid hakkavad maksma 400-600 euri edasi-tagasi !

Kui Alanya kanti siis...may-be.ja tagasi tuleks lennukiga juba.

Harkov on tavaline suur toostuslinn,idapoolne ja idapoolse kultuuri ja olevusega,Lvov seevastu on ,nagu Tallinna vanalinn,kindlasti tasub kylastamist !

Ei saa aru,miks ikka teatud olevused tahavad seadustest,reeglitest,instruktsioonidest mööda hiilida! Kui on reeglid paika pandud,tuleb neid ka täita !

Hea,kui oktoobris-novembris piirid avatakse ja autoga,lennukiga soita saab !

To Aivar67....Las inimesed tegutsevad.kas on kahju vö ? Kui teatud kontingent suvatses ignoreerida oigel ajal koju tagasi tulla,las nyyd tegutsevad ja otsivad seiklusi,kuidas koju saada !

Lp.Nögene ...Teie juttu on mönus lugeda ja usume ,et laevamehed,naised jah,puhastavad,koristavad,desinfeerivad laeva,nagu kord ja kohus,aga....tuleb laeva reisijana keegi viirusekandja,haige,Teie seda ju ei tea,olgu tal kasvöi kikilips ees,voi naistel miniseelik seljas....inimene on haige ja nakatab ka teisi! Ma kujutan juba ette,mis juttu Te siis puhute ja saan ka aru,et Tallink tahab,peab raha teenima !

Mitte midagi Kemeri vastu aga,Kemeri on suur kyla ,vörreldes Alanyaga !

Veel parem on Alanya.tv    voi siis Tripadvisor.com