Autorent Mauritiusel

Tere, tripikad!

Need, kes on viimasel ajal Mauritiusel käinud, kas oskate nõu anda autorendi osas? Kas broneerida see ette või võtta kohapealt (Grand Baiest)? Vajame kindlasti ka gps-i ja lapsele turvatooli. Hetkel tunduvad hinnad üsna kõrged. Mis teie kogemus ütleb?

Käisime ammu aga rendihinnad olid ka siis kõrged sest peamiselt seal jõukamas prantsuse turistid. Restoranis olid hinnad kõrged, poes aga enamvähem. Teed olid väga halvasti tähistatud GPS näitas kuskil mägedes vahest aiateibaid, ühte kohta ei leidnudki üles sest kõik teed olid lõpuks kitsad külateed ja peale vihma sopamülkad.  Aga kuna saar nii väike siis lõplikult ikka ära ei eksi.

0
0

Tulime just tagasi Mauritiuselt ja soovitan soojalt taksot. Takso terveks päevaks maksis 50 - 60 EUR ja meie taksojuht oli ka väga hea giid. Võib kontakteeruda WhatsAppis +230 57714320 Sanjiv Persand.

0
0

Ikka auto vaja rentida see on vabadus 

Majutusasutusest sai auto võetud(Perenaine organiseeris ja koos kindlustuste ja ilma krediitkaardi vajaduseta) ja oli automaatkastiga suurem auto 30 eur ööpäev (Võtsime nädalaks ja kuna koju lend lükati edasi järgmisele päevale saime veel päeva tasuta otsa,kusjuures auto jätsime lennujaama kuhu vennike ise järele tuli).Vasakpoolse liiklusega harjud tunniga ja Google maps +waze kokku toimetas ilusti (enne allalaetud kaartidega)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased