Barcelonast rongiga Tarragonasse

Tere! 
Kas keegi oskab täpsemalt juhendada, kuidas saada kõige lihtsamalt ja odavalt Barcelona lennujaamast Tarragonasse. Ilmselt vaja 2 rongiga minna aga täpsemalt ja palju umbes rongipiletite hinnad on?
Tänud!

Tere.
Läksin kaks nädalat tagasi Barcelonast Salousse , siis sai uuritud sama marsruuti (Tarragona asub 10 km enne). Lennujaamast saab otse minna Plana bussiga ( EDIT: hind Tarragonasse 13.-): http://www.empresaplana.cat/descargas . Koduleht küll hispaania keeles, aga sealt leiad PDFi  sõiduaegadega kui otsid Aeroport Barcelona -Tarragona. PDFis on inglise keelne tõlge ka (vali õige, sest erinevad pdf-id low season ja high seasoni jaoks)

Teine variant on jah rongiga minna, ise kasutasin seda kuna mul oli vaja Barcelonast läbi käia. Lennujaamast läheb rong Barcelonasse u iga 10-15 min tagant, sõit ~20 min ja maksis 4.80. Läksin Barcelona-Sants peatusesse ja sealt õhtuse rongiga edasi Salousse (sõit 1,5h ja hind 8.80). Tarragonasse vb 10 min kiirem ja mõni sent odavam. See on siis odavaim rong, on ka kallimaid. Sõiduplaani saada otsida: https://venta.renfe.com/vol/home.do?c=_pKkb 
Kokkuvõttes: Kui ei ole vajadust Barcelonast läbi minna, siis nii hinna kui aja poolest kasulikum bussiga minna ;)

Suured tänud, uurin tõesti seda bussi varianti:)

Rongiga Barc lennujaamast El Prat de Llobregat, sealt ümber Saint vincents de caldersi,  seal uuesti ümber Tarragona rongile. need on aeglasemad linnalähirongid, odavamad , sagedus on hea.
Samas võid Barcelona lennujaamast Barcelona Santsi sõita ja sealt kiirema ekspressrongi peale minna. Hindu näed nt Renfe.es ja piletid saad ka ära osta