Brasiilia jalgpalli MM

Kas keegi oskaks pakkuda majutust kahele Riosse 3-16juulini.Eelistatud oleks rannapiirkond.Oleks huvitatud kōikidest soovitustest-pakkumistest.Tänan!

Kahjuks siitpoolt Riost vaadatuna hetkeolukord palju ei luba, kuna hotellid on enamasti üle broneeritud ja öö hind on kerkinud lakke pea igal vabal ruutmeetril. Rio oli juba eelmisel aastal maailma kalleima hotelliöö hinnaga sihtpunkt ja jalgpalli maailmameistrivõistluste olukorras kasutavad kõik teenusepakkujad võimalust viimse piirini ära. Kui teil ei õnnestu enam vaba hotellituba leida, siis soovitan alternatiivina otsida lühiajalisi rendikortereid, kahele inimesele piisab juba ka stuudiokorterist, mille hinnad võivad veel veidi soodsamaks osutuda. Olen soovitamiseks uurinud Airbnb kahe magamistoaga Copacabana korterite hindu kaheks nädalaks sel perioodil ja hinnad küündivad ka väga keskpäraste korterite puhul selleks perioodiks juba 8000 euroni.

Reastan kirjutise alla võimalikud otsingukohad, nendest esimese, Airbnb puhul tasub kindlasti tähele panna, et perioodi otsingusse sisestamisel nähtavate korterite hinnad ei vasta sellele, mida nende eest tegelikult sel perioodil küsitakse. Tegin portaalile ka sellekohase märkuse, kuid olukord pole lahenenud. Seega peate portaali kaudu iga pakkujaga ühendust võtma. Teise lingina soovitan vaadata siinset craigslisti, kus tube ja kortereid pakuvad enamasti eraomanikud ning kolmandaks sama tüüpi pakkuja easyquarto, mis nõuab konto tegemist, kuid viib samuti kokku otsijad ja pakkujad.

Lisaks ilmselt kalleimatele rannarajoonidele soovitan otsida võimalusi ka Botafogosse, Flamengosse, Largo do Machadosse, Catetesse, Gloriasse, Santa Teresasse ja Centrosse. Piirkonnad on reastatud Copacabanalt Centro suunas ja on kõik ühendatud metrooga, mis muudab liikumise efektiivseks nii randade kui jalgpallistaadioni suunas. Metroo on kindlasti nii tavapärase ja eriti selle perioodi efektiivseim liikumisvahend, sest hetkeolukord ähvardab maapealset liiklust kaosega, mis juba võimust on võtmas.

  1. www.airbnb.com

  2. http://rio.en.craigslist.org/apa/
    2.2 http://rio.en.craigslist.org/search/roo?query=+
    2.3 http://rio.en.craigslist.org/vac/

  3. http://www.easyquarto.com.br/

PS! Annan igaks juhuks just meenunud lisainfot võimaliku lennu planeerimisel. Kui peaksite lende planeerima Brasiilia lipukandja TAM Airlines'iga, siis tasub kindlasti tähele panna, et homsest, ehk 31. märtsist lahkub TAM Star Alliance'ist, liitudes Oneworldi punktiprogrammiga.

janekkroon007@gmail.com