budgeti klienditeenindajast tädi petuskeem maltal autorendiga

Et Budgeti rendiga on nii, et 0 omavastutust Eestist ette osta ei saa, ainult kohapealt saab juurde osta. Kui seda sealt 4 päevaks küsisin, kirjutas mamsel paberile hinnaks 156. Tundus kuidagi imelikult kallis(näiteks Saksamaal, Islandil on "nn" Super Cover 20 euri päeva kohta), arvasin et Malta omapära. Kui maksmiseks läks oli hinnaks aga 196 euri, kui küsisin et ega te ei eksinud, siis seletas, et hinnale lisandub kütuse bronn(48 euri :)), mis pärast tagastatakse kui täis paagiga tagastan auto. 

Kodus, siis arvet vaadates selgus, et super cover ongi nii 20 euri ringis tegelikkuses päeva kohta, aga arvel on ka eraldi rida tekkinud lisaks super coverile- additional product, mis oli mingi autoabi juhuks kui autoga peaks midagi juhtuma. Kordagi ei öelnud tädike, et see summa 156euri ei koosne ainult super coverist vaid ka lisaproduktist, mis lihtsalt määriti mulle kraesse.
Malta budgeti kodulehel on ka meiliaadress ja telefoninumber juhuks kui rendiga ikka nii ei lähe nagu kliendil soovitud. Tegelikkus on selline, et meile ei loeta(panin kordusmeili saatmise puhul ka lugemiskinnituse peale) ja kui helistada siis viskavad toru ära ja enam vastu ei võta.

Lõuna-Euroopas letist miskit ostes võid suht kindel olla, et midagi sulle kaela määritakse, eriti kui öö ja kiire jne. Abiks on enne maksmist siiski arve läbi lugeda, kuigi jah, vöörkeelest ei pruugi alati aru saada.