Viimased kommentaarid

Mis sel momondost otsimisel viga on, täiesti hea variant. Alati on seal ju võimalus mitte osta vahendajalt, vaid otse lennufirma kodulehelt. KUI lennud näiteks ei ole ühel piletil siis momondo kuvab, et odavaim lennufirmade kombinatsioon or smth ja kiwi puhul tuleb lihtsalt teada, et sealt pole mõtet osta.

teemaalgatajal pikk jutt, sisulist infot vähe. Ilmselt ostiski kiwi st, aga firma nime siin mainida ei julge. KUI juba teema teed, siis julge ka teisi hoiatada, mis firmal end pügada lasid.

Nagu eespool juba täpsustati, siis on suur osa  jutust  lihtsalt ebatäpne. 
Odavlennufirmade puhul tuleb jätta mõistlik ümberisutmise aeg a la 3 tundi ja omada normaalset kindlustust, kes jama korral kulud kompenseerib.

Millisel lennufirmal ei ole bronni vaatamise kohta?

kollane, osta UIA ga Riia-TLV, maksab miski 58 ja päevade valik ka suurem, kokku siis tuleb 70 ringis edas-tagasi.

pigem siis esimeseks korraks Sri Lanka, sama piirkond, saab omal käel ringi seiklemisega ka hakkama.

seda küll, aga kui inimene pole enne reisinud, siis võib India ikka paras pauk olla, alustaks millegist lihtsamast :)

Teemasse, siis Dubai näiteks. Kui kokkuhoidlik olla ja odavalt kohale lennata, peaks hakkama saama, vesi ja ilm vähemalt on soe.

hbert, ära unusta, et India viisa on lisaks paras kirves, ma olen põhimõtteliselt selliseid riike vältima hakanud, kes mind väga näha ei taha.

millises lauas? Netis teed ju.

kust selline info bdsm? 

ühistransport on täiesti olemas, vähemalt Grande Terrel.  Ise kasutasime lennujaamast Grocieri ja sealt pealinna liikumisel.

Grandel istumine on suht mõttetu, kui Bassel ei käi, siis jääb enamus asjast nägemata. 

üldiselt on hostelite hinnangud suht kõrged, sest neis peatub vähenõudlik ja noor reisiseltskond. Antud majutuse hinne on bookingus 5.6, see peaks juba tulukese plinkima panema, et tegu on ikka tõesti allpool arvestust kohaga. 

Praktikas vaevalt tagantjärgi midagi ette võtta saad, võid kirjutada bookingusse teistele hoiatuseks kommentaari ja vastava hinde panna, võibolla kellegil on mingit kogemust selliste juhtumitega.

Kõige lihtsam peaks ju olema lennata Puertoriikole või tõesti Dominikaan on ka hinnatasemelt kõige mõistlikum kohapeal olemiseks.

500 eurot on hea hind, tipphooajal maksad veel rohkem, aga eks olene, kuidas kaskoga on. Väljaspool hooaega ongi autorent hoopis teise hinnaga.

no sa ei pea ju selle kallima hinnaga ostma, ma olen küll BA kasutanud ja kõik on toiminud, aga kui pileteid selle hinnaga ei ole, siis peale maksma nad ei hakka.

peaksid jõudma, tagasitulles tasub muidugi kiirustada lennukist mahasaamisega jne.

suht mõttetu oli ryani piletid vahendajalt osta, aga no kokku muud muret pole, kui pead arvestama nagu ryanil ikka, et iga lend on eraldi ja jätkulennule mittejõudmisel on edasine sinu oma mure. Kuigi kui hilinemine lenufirma pärast, siis on nendega ryani leti olemasolul võialik läbi rääkida.

Tulevikus võid seal otsingut teha, aga mõistlikum on osta otse odavlennufirma lehelt, sest ega mingit lisaväärtust mujalt ostes ei ole. Aga hetkel on ost tehtud ja kui ajavahed on möistlikud lendude vahel, ära muretse.

mis lennufirma lennud on?

jaanusm, ehk tood siin välja, milliste haiguste vastu vaktsineerimisest räägid? Nagu improved ülteb, on enamus inimesi meil siiski vaktsineeritud üldkorras.

Terviseamet soovitab lisaks teha Tai. Laose, Vietnami  ja Kambodza puhul  A-hepatiiti.

autorendis loomulikult räägitakse, vähemalt lennujaamas. Majutuskohtades, eriti airbn juhtus küll, et inglise keele oskus oli suht null, ükskord oli nii, et isegi prantslane, kes helistas ei saanud majaomanikust aru, airbn kaardilink oli vale ja küsisime abi, osa ju panevad veel oma kohalikku kreooli murret:) Aga eks saab hakkama, otsides ikka mõne keeleoskaja leiab, sest kohalikud iseenesest olid väga abivalmid.

Kust sa selle sargassumi jutu võtsid, käisime veebruaris ja kõik rannad olid ilusad ja puhtad.
Siin on teine Guadeloupe teema olemas, seal rohkem postitusi.

just nimelt, 15a jooksul on Tallinn ainuke koht, kus on lapsevanema nõusolekut küsitud. USA s korduvalt käinud nii lapsega üksi kui ka elukaaslasega kellel laps teise nimega ja kordagi pole midagi küsitud laste kohta. Võibolla on viimasel paaril aastal olukord muutunud, ei oska õelda, aga eks peedistatakse USA piiril neid, kes kahtlased tunduvad, ametnikel on sellealane koolitus. 

Kusjuures see kevad oli esimene kord, kus teise lapsevanema nõusoleku tegime ja Tallinnas kukutigi peedistama, kuigi lend oli EL ja Shengen, suht absurd.

token, ära tekita paanikat, ei ole see asi seal sugugi nii karm. See teise vanema luba tuleks igaks juhuks kaasa võtta, seda küsivad pigem agarad töötajad Tallinnas ja ei pruugi Eestist minema lasta, st iga riik rohkem muretseb oma kodanike pärast.

aa, tänan, hea info. Mingist suuremeelsust ma rendifirmadelt küll ei usu:d

Aga kas olen valel teel, kui arvan, et autoeurope jne on olulised kliendid, aga mina kuskilt Eestist mitte nii väga. Seepärast on lihtsam kui sul seljataga suur tegija, kellele soovitakse ka hiljem müüa. 
Eks need Lõuna-Euroopa firmad üritavad sind nii või na tõmmata, kas ei "lähe" kaart läbi ja auto saamiseks pead nende kasko ostma, määritakse "tasuta" upr. kaela jne.