Viimased kommentaarid

Muidugi ei pea vabandama, aga pealkirja võiks siis jutumärgid panna vähemalt.

Ma muuseas soovisin lihtsalt teemaalgatajalt täpsustust, et oleks asi selge. Olen ka ise kunagi lennujaama väljapääsu juures autorentijaga kohtunud, kes ootas seal sildiga, tasusin sulas, st ettemaksu polnud tehtud. 
Igasugu asju juhtub, aga asjad tuleb selgeks rääkida, hetkel süüdistatakse firmat, aga võibolla oli inimene tõesti ise süüdi.

Hbert, teemaalgataja ju kirjutas:

"Ps. Uurisin naljapärast ja selgus, et sellel firmal on esindus ka Pärnu lennuväljal ja Tallinnas on nende autode ülelinnaline uputus. Jagage seda petturlust!"
Kahju on, et nagu tavaliselt selliste teemade puhul, on hiljem algataja kadunud nagu vits vette. Tooks siis täpselt ära, mis info tal broneeringus kirjutatud oli ja/või millest valesti aru sai.

Pakun puusalt, et ilmselt saab ka odavamalt. Sinna paradiisisaarele on mõtet sõita kui tahad näha natuke erinevat saare loodust, mangroovisaludes kiirpaadiga sõita  ja korra rifil snorgeldada. 

Ise soovitaks seda tuuri, kus külastatakse mõningaid turistilöksudest töökodasi ja kukevõitluse kohta koos matkaga jugade kaskaadi juurde, kus saab neist alla lasta ja igal juhul elamuse kui vastav kogemus enne puudub.
Puerto Plata soovitaks omal käel ette võtta, saad elamuse odavas minubussis sõitmisest koos kohalikega, samuti cable car koos üleva asuva aiaga on täitsa ok. 
Rummidest lisaks siis muidugi tasub proovida sealsamas PPlatas toodetavat Brygalit, aga üldiselt kokteiliks on nad kõik sobivad, odavaim vist oli mingist marketist ostetud kuubi kujulise pudeliga Columbus or smth. 
Teemaalgataja oli Sosuas, tuure saab ilmselt seal olles kõige soodsamalt kohe Sosua avaliku ja väga ilusa ranna alguses olevatelt müügimeestelt. Kui kohe õnge ei lähe ja lased neil rannaskäigu aja praadida, siis ilmselt saad suht ok hinnaga soovitu kätte.

"Nõus, Sitsiilias tuleb auto rentida. Lisaks hullumeelne liiklus tavainimese jaoks aga saab siiski hakkama. "

Ma aru ei saa, kust tuleb see hullumeelese liikluse jutt. Ära roni Palermosse autoga, väljaspool suuremaid linnu on väga rahulik liiklus, isegi liiga palju kiirusepiiranguid ja aeglane.

no ma detsembris Iisrealis kontrollisin spetsiaalselt ostes, 10% oli kallim wizz kaudu ostes. Võibolla alati siis ei ole. Või oli siis bookingus lihtsalt genius ale võrra odavam, mis kokku teeb ikka välja, et 10% kallim tuli wizziga. 

Võimalik muidugi, et ma eksin, aga teades bookingut ja wizzi, siis ma eriti neisse tasuta lõunatesse ei usu:)

"WizzAiri oma olen edukalt kasutanud see-eest, on laekunud ilusti ja kasutamisel polnud mingit probleemi. Neil käib booking.com kaudu, saad 10% lennukrediiti 6 kuu jooksul kasutamiseks. Krediidi laekumine on siiski aeglane, ca 1-2 kuud."

Reaalsus on see, et maksad algul lihtsalt 10% rohkem kui otse bookingust ostes ja siis ehk kunagi saad seda kasutada kui vajadus kehtimise ajale satub.

Ma ei julge seda küll kinnitada, lapsega reisides peab vanemale koha ostma ja minuarust on see küll tasuline koguaeg olnud ostes.

Merle, ei olnud ju 15 minutit planeeritud. Tund oli rohkem ja lennufirma poolt piisavaks peetud aeg. Muudatus tuli ju kui piletid olid juba ostetud.

tõstkaks teemat. Keegi on ajalugu ühildanud rannapuhkusega Liibanonis.  Vaatasin, et suht hea hinnaga hotelle rannas on Safras, eespool mainitud Bybloses ja Jouniehis. 

Jaanapr, huvitas kuidas ei ole võimalik. Sa ei pea ju käsipagasiga koos check-in tegema.

Kui arve postitada, siis võiks vähemalt viide olla, mis liiniga tegu, võibolla teised teaksid siis ettevaatlikud olla ostmisel. Muidu jääb mulje, et mul läks sitasti 1 kord ja kõik on seepärast paha.  

Enne väitsid:"Nüüd selgub, et ettevõtte müüb süstemaatiliselt pileteid lennuplaanidega, mis suudab realiseerida 10% lendudest ja vabandab ennast sellega, et see ei ole lend EU lennujaamast. " 
siit ei loe kusagilt välja, et jutt käib mingist konkreetsest liinist, sest jutt on mitmuses, st lennuplaanidest.  
Seega postitustest oleks kasu ka teistele kui elementaarnegi info oleks lisatud.

havoc, kui nii palju oma jutu järgi oled lennanud, siis peaksid teadma, et Qatarile on kehtestatud UAE ja Saudi poolt õhuruumi blokaad ja lennukid peavad lendama ringiga, eks sealt ka hilinemised kui graafikud pole oluliselt muudetud. Teine variant ongi, et sa ei saagi lennata nendega, kui ülipikka ümberistumisaega ei vali, mida sa ei soovi.  See 10% jutt on muidugi selge liialdus, st ma ei usu elus, et 90% Qatari lendudest hilinevad.

Lisaks on imelik see 28 tundi hiljem koju jõudmine, lihtne arvutus näitab, et sama lennuga järgmine päev peaks ka 24 tundi hiljem koju jõudma. Aga kuna üksikasju ei tea, siis sõna ei võta. 
 Isiklikult eelistan õigeaegset kohalejõudmist ja turvalist lendu ja teenindust võimalikule saadavale kompensatsioonile, lisaks on korralik kindlustus abiks. Aga jah, kui komp eesmärgiks, siis tasub EL firmaga lennata.

havoc, said ju Qatari kulul koju, nende ülesanne ongi sind kohale toimetada. Ostes sellise lühikese ümberistumisega lennu, peadki sellega arvestama.

"Vabandati küll, aga ikkagi on nüüd kõik plaanid pea peale keeratud."

Kui said lennu 2 tundi hilisemaks, kuidas siis plaanid pea peale keeratud on?  

triinutzka, 1.20 ei ole kindlasti piisav aeg eraldi piletitega odavlennufirmade puhul ümberistumiseks. Võib jõuda, aga kui lennuk natuke hilineb jne, siis on kogu reis rikutud.

Praktiliselt on see suht raske. Pead ostma fast tracki kindlasti ja tormama nii kuis jõuad. Põhiline aeg läheb passikontrollis, õnneks väljudes passikontrolli ei ole.

Kribuskiga sarnane kogemus.

Ullake, keegi ei kompenseeri sulle luhtaläinud lennupileteid. See olekski täiesti mõttetu, sest viimasel hetkel ostetud on kordades kallimad üldiselt. Kindlustuse mõte on, et nad maksaks kinni sinu uued kojujõudmiseks vajalikud piletid ja seda nad teevad, endal positiivne kogemus PZU ga. Samas ise ka otsisin kõige odavama variandi kojusaamiseks ja maksti kinni nii buss, takso lennujaama kui lennupiletid.

Mismõttes armastavad? Kohalik arveldamine käib ikka seeklis, vahetamisel vahet pole, käib euro ka.

Dubais ma pole küll aastakümnete jooksul märganud mingit aktiivset tipi nurumist.

see on vahendaja poolt pakutud, mitte rendifirma enda poolt. Parem ikka kui üldse ilma. 

Kas siia kribamise asemel poleks lihtsam suva saidilt netis vaadata? Kasvõi Tavidist.

kas sul on kodus kasko 0 omavastutusega?  Lisateenistus on need ullikesed, kes 0 omavastutust ei võta neilt lõunariikide rendifirmadelt.  Kohe kooritakse fikseerimata kriimude jne. eest raha sisse. Tasuks võtta vähemalt vahendaja või kindlustaja 0 omavastutus, endal on see siiani aidanud.

miks sa siis paberile mõeldud pdf salvestad ja ei kasuta äpi oma?

Artiklis käib jutt mingist Gidy Tourist, masendavad ajakirjanikud@Merilin Pärli.