Viimased kommentaarid

teadja, kui sa pakud lendu ka koos majutusega, siis oled reisikorraldaja.

"Pakume: kas ainult majutus (STAYS), transporti (TRANSPORTS- lennud, laevad jne) või pakettreisi, mis sisaldab: otselendu, majutust ja transfeeri."

Meiliaadressi järgi on tegemist pikaajalise reisiesindajaga Kanaaridel.

on küll nende asi, sest kui sihtkoha riik sind seetöttu sisse ei lase, et sul vaktsiinid tegemata, siis peab ta sinu tagasi toimetama, seepärast lennufirmad enne pardalelubamist kontrollivadki, kas sul on viisa jne tehtud, et end selle eest kaitsta

Isaac on hea näide Bookingu suurepärasest müügioskusest. Kuigi isaac eelistas Pricline ja Agodat, siis tegelikult ta ikka ostis Bookingust:D Kõik võibolla ei viitsi 3 erinevat saiti vörrelda ja nii see lisakasum tuleb. Ja kui võrdlebki, siis ikka raha jääb firmasse.

buldooza, tegelikult olid nad registris TRE000756 aga see registreering löppes 2018.  https://www.teatmik.ee/et/personlegal/11217932-TUUSIK-O%C3%9C on andmed olemas, korralik maksuvõlg, aga arvestades töötajate hulka ja käine 10x langust, pole ka imelik. 

Eks siin ongi selline 2 otsaga asi, kui tead, et vahendaja on suur a ala Estravel, siis reisikorraldaja pankroti korral võib see hoopis kasuks tulla, eks igaüks peab oma riske hindama ja soovitus on maksta alati krediitkaardiga.

ET sa ajad midagi segamini:

"See Sony kaupluse (Miterassa) ja Euronicsi võrdlus ei ole just kõige parem näide.

Nimelt saab otse Sonyst sama teleka reeglina odavamalt kätte ning probleemide korral on ka lihtsam asju ajada otse maaletoojaga. "

Mierassa on täpselt samasugune maaletooja kui Euronics ja Sonu pole Sony firmaga rohkem tegemist, kui see, et ta müüb Sonu toodangut.

Eespool toodi välja, et teatud juhtudel on suurelt vahendajalt ostmine turvalisem kui otse väikeselt reisikorraldajalt( a la Estravel). ST, kui on suur vahendaja, siis väga palju suuremaid riske ei ole,

oot, kümnetelt tuhandetelt on teste võetud ja esimest korda kuuleme, et inimesed lõhutakse ära ja aju külmub peale seda, njah....

Tasub olla ettevaatlik ostes Mehhiko piletid, mis ümberistumisega USAs, paraku soodushindade all ei mainita, et reaalselt nii lennata ei saa, sest USA ei lase kedagi sisse.

Puerto Rico oli jah kõige vähem muljetavaldav nendest, kliima ja rumm on muidugi ka seal head.

Dominikaan, Kuuba, Barbados, Guadeloupe, kõik külastamist väärt.

testi teed, ei pea ju enam 2 nädalat kodus istuma, poes ja tööl võid vajadusel juba 1 nädalal käia.

eespool ju kirjutasid, et tegelikult on geenius hind siiski odavam, aga kokku vahet pole. Hiljuti oli Pärnus ööbimist vaja, tsekkasin ka otse kodukaid ja enamusel oli kodukal kallim hind kui bookingus, suht ajuvaba tegelikult, Ma saan veel aru, et sama hind, aga kallim...peetakse inimesi ikka täiesti idiootideks.

mismõttes kummaline. Niipalju kui kuulnud olen, siis paljudel on selline punkt lepingus sees, oled kindel, et sinu töökohal ei ole? Muidugi võid teha odavamat hinda kui keegi bookingule ei kaeba, aga kodulehel ei tohi seda kindlasti väljas olla. Kas teil on kodulehel soodsam hind kui bookingus, kahtlen.

Sellega on alati nii, et kui ostad on kallis ja kui müüd on odav:)

bdsm, see, et inimesed välismaale ei reisi on majandusele positiivne, kulutavad raha kodus. Negatiivne on see, et turistide raha jääb ka saamata.Parim variant majandusele on, kui turistid käivad ja omad ei reisi :D

Tere, 

Kasutasin ise vist 4a tagasi Larnacas sellist firmat www.stevenscarrentals.com Tegin enne pikalt uurimistööd tripadvisori foorumis. Auto ootas lennujaamas, mees oli sildiga vastas, maksin vist sularahas ja autol oli täiskasko. Kohe lennujaamst välja sõites sõideti tagant sisse ja jäi kriimud bamperile, tagastamisel kedagi ei huvitanud, st positiivne kogemus.

Mis ajast lennujaam lennupileteid meil müüb? Kui kodulehel on Estravel ostunud reklaampinna oma teenuste reklaamimiseks ja müügiks, siis ei ole see ju paraku lennujaam, kes pileteid müüb. Pileteid saab sulle müüa ikka ainult lennufirma, kas otse või vahendaja vahendusel.

Vatse on muus osas vastanud, mis puutub sellesse valetamise jne osasse, siis mida ja kes sulle on valetanud, hetkel nagu küll ei selgu ja tegu suht ajuvaba teemaga.

"Ära nüüd nii leili ka mine ja tervet mõistust kaota, kui keegi püüab hüsteeriaga mitte kaasa minna ja copib WHO veebilehelt siia numbreid mis sinu tõekspidamisi ei toeta. Kahjuks või õnneks on need numbrid just sellised nagu nad on ja väita, et kõik riigid võltsivad ja esitavad valeandmeid.... leebelt öeldes on see veider."

Oot, kus ma midagi sellist väitsin? 

Ei tasu ikka nii labaselt valetada, eks. Mina muuseas suhtun koroonasse täiesti rahulikult, kuulun riskigruppi, olen näinud, mida haigus minuvanusega teeb ja käin rahulikult väljas ja kui vaja reisin ka. Lihtsalt mind häirib see jutt, kuidas koroona on ohutu jne, ma paraku olen näinud, mida see viirus kopsudega teeb ja kuulanud Itaalia arstide juttu, kuidas nad oma kolleege päästa ei suutnud.

PS kus ma hüsteeritsesin? 

Ja loomulikult oleme me kõik surelikud, aga millegipärast nii rääkijad eelistavad teiste, mitte enda surma :D

"ui juba surmade võrdlemiseks läks, siis siin paari lukus olnud riigi surmajuhtumit arv per miljon elanikku.

Itaalia: 580

Prantsusmaa: 465

Hispaania: 609

Inglismaa: 685

Kui ranged karantiininõuded oleksid õigustatud, siis oleks lukus olnud riikide numbrite ja Rootsi numbrite vahel suur erinevus. Erinevust aga ei ole."

Kujuta ette millised need numbrid oleksid kui meetmeid poleks ette võetud? Viiruse Rootsi jõudes oli neil riikidel sitt juba ventikas, kusjuures UK algul üritas ju ka Rootsi poliitikat, aga reaalsus lõi näkku. Lisaks ei ole põhjamaades seda igaühe musitamise ja kallistamise kommet ja tehti ju isegi nalja, et lõpuks ometi lõppes 2x2 piirang ja võib taas kaugemal teistest ola. Võrdle sisuliselt olematute piirangutega Eesti ja Soome surmasi miljoni kohta Rootsi omadega, st sama piirkonna riike ja näed 10x vahet. Rootsi oma surnuid tagasi ei too, teistel on lootus vaktsiinile ja parematele ravimeetoditele.

PS vörreldes enamuse riikidega on elu meil nagu lill, mingeid piiranguid ei ole ja kui RaulR ja Ninatark viirust sisse ei too ja ei levita, siis on kõik korras. RaulR muuseas ei peaks üldse viiruse üle irvitama ja rääkima kuidas surm on loomulik asjade käik, sest on ise ka vanuselt riskirühmale lähenemas ja ülekaal on uuringute kohaselt üks suuremaid riskifaktoreid tüsistusteks.

jaanusm, küsisin sult otse, millised need absurdsed reeglid meil hetkel on, sa ei vastanud, seega neid ei olegi ja üleskutse süüdimatult coroonat sisse importida on puht mõne isiku isiklikud reisi ja ärihuvid.

Mine puhka Eestis, toeta reaalselt Eesti majandust ja hinda neid, kes ei taha mõnede süüdimatute idiootide pärast surra.

jaanusm, meil ei ole ju mingeid piiranguid ja vörreldes Hispaania jne, pole olnudki. Coroona on jah nii süütu viirus, et Itaalias arstid surid kolleegide pingutustest hoolimata riburada, õnneks meie laiuskraadil on aastakümnete jooksul harjutud sellelaadsete viirustega ja inimeste sotsiaalne käitumine teistsugune kui lõunamaades. 

Meil ei pea maski kandma jne, elu kulgeb nagu aasta tagasi, kuurortlinnad on inimestesi täis ja siseturism toetab Eesti majandust, mitte raha viimine välismaale ja siis sealt viiruse kaasatoomine. Tahad x riiki külastada, anna minna, aga siis hoidu ka haiguse levitamisest. Kui see ei sobi, ära külasta selliseid kohti. Nii lihtne see ongi. 

PS millised reeglid meil absurdsed on? Mina igapäevaselt ei tunneta küll, et meil mõni reegel elu segaks või tood ehk mingeid näiteid?

Ma loodan küll, et Raulr ja co koroona saaksid ja siis vaataks kas, pääsevad eluaegse kopsukahjustusega või surevad. Kurb on selle juures, et tänu sellistele idiootidele surevad süütud inimesed. Kurb on, et osad seavad oma äri-ja reisihuvid kõrgemale teiste inimseste eludest, a la mis see 700 surnut ära ei ole. KUI me oleks tegustsenud nagu Rootsi, siis meil olekski 700 surnut, õnneks oli meie juhtidel ja inimestel natule rohkem mõistust.

Soovitaks inimestel Raulr firma tooteid boikoteerida, sest sellist suhtumist inimeludesse annab otsida.

merlyn tegi ise tagastamatu broneeringu, kindlustust ei teinud ja nüüd on kõik teised süüdi? Selle peale ei tule, et paljudel polegi kusagilt seda raha võtta, mida sa tagasi soovid. Võtsid riski, ei vedanud seekord, teinekord oled targem.

PS improved on juba ette jõudnud

Kus siin see nali on? Kaial on täiesti õde olemas, st lame.

Sotimaale ilmselt vedas meremehi, endalgi üks tuttav lendas tööle laeva peale, st uus meeskond sinna, vana tagasi.

dim, sa ajad ju sulaselget jama. Ma käisin aprilli koolivaheajal Fuengirola piirkonnas, midagi sa ei saa normaalse hinnaga 2+3 last. Teises teemas kirjutasin Lissaboni ja ümbruse kohta augustis, 100euri ringis olid odavaimad pakkumised, isegi linnast väljas campingus ei saa bungalot odavamalt. Jah, meie hinnad on kohati üle völli aetud ja küll lastakse õhk välja või pannaks äri kinni. Ka Spadega on nii, et GR ja GOspas maksad veekeskuse eest ka hullult, samas saad mõnes teises spas perepileti 15 euroga, ei tapa ju ära? Mina näiteks suvel ei raatsi üldse kuhugi reisida, kodus on nii mõnus, pigem reisin sügisel ja talvel kui meil sitt suusailm. Aga igaühel ongi  oma harjumused ja puhkuseviisid ja mis puudutab hindasi, siis kui see on nii tulus äri, pange äri püsti...ei kus sa sellega, aga soiguda on hea.                                             Hetkel kusagil muidugi turiste pole ja majutusi saab poolmuidu broneerida, aga mis sest tolku kui sa lennata ei saa.