Viimased kommentaarid

Ehk viitad sellele EL seadusele?  Kas sul on piletil kirjas, et lend on A321 ga? Pakun, et ei ole.

see ei ole ju tasuta kui sa just piletit enne reeglite muutust ei ostnud. Ja minu mäletamist mööda ei tulnud seal kusagil linnukest panna, polnudki muud varianti kui see 10+väike käsipagas, st see tuli automaatselt.

Kodukalt lugesin välja, et Eilatis peab ka ise välja trükkima, sest elektrooniline ei toimi.  Printisin siis igaks juhuks hotellis pardakaardid välja, aga teised eestlased seda ei teinud ja said telefonidega läbi küll. Aga siiski tasub kodulehel üle tsekata. Eilatis ei tahtnud kuidagi pardakaarte äppi tekitada, suunas kohe kodulehele, sealt küll sai need endale saata, st tasub jälgida, kas saad pardakaardi wizzi äppi või ei saa.

Jaanapr, kindlustuse jaoks ei pea lennud olema ühel piletil. Loeb, et ümberistumise aeg oleks piisav. Seega kui on tegu 2 eri ryani või kellegi teise lennuga ja ümberistumise aeg on näiteks 3 tundi, siis kindlustus korvab kui lennust maha jääd eelmise lennu hilinemisel.

on sul fakte ka või niisama lahmid hindadega? Estravel jne. müüsid minuteada 32 euroga neid.

Helista KLM ja küsi järgi, kiire google andis sellise vastuse, aga info vana.
Kui Amsterdamis ilma kaardita lennule ei lasta on jama majas.

Passikontrolli saba on päris pikk, kiirelt maha ja järjekorda. Peaks jõudma, aga kusagil jokutada ei maksa. Olen antud variandiga ise ilmselt lennanud.

kui on normaalne kindlustus ja vahendaja, keda oled kasutanud ja kes kirjadele vastab, siis miks mitte osta vahendajalt. Eespool oli juttu 50 eurosest vahest, pere peale teeb see juba 250, selle raha eest saab juba auto rentida. 

Eks oleneb lennujaamast ja teenindajatest. Viimati Riiast Ovdasse lennates ei huvitanud ei minnes ega tulles käsipagas kedagi. Aga pehme seljakott on igal juhul mõistlik, võtad või miskit välja ja saad raami suruda.

Timo, ma rohkem ikka muretsesin sinu käekäigu pärast, sest ühel reisil mitu korda ei pruugi vedada. Tore kui reisikogemused nii suured, kuigi välja see tekstist kuidagi ei paistnud:) 

PS omaarust ma kiitsin sind operatiivse info edastamise ja teema jätkamise eest. Aga nagu eespool juba kirjutasin, loodame, et kõik sujub!

timo84, ise tulid siia foorumi täiesti valeväitete ja laimuga ja hiljem oled oma postitusi korduvalt muutnud, ei jää küll muljet, et oled palju reisinud.

Samas lubab foorum postitusi muuta ja igaühel siin sõna võtta, ka minul. 
Ma muidugi ei saa hästi aru, miks sind soovitus uuesti oma õnnega mängida häiris, aga no keegi ei keela katsetada kui rahas pole küsimus. Mis seda Norwegiani lendu puudutab, siis tegu odavlennufirmaga, tänu sellele ei ole edasi-tagasi soetud lennud.
Positiivse poole pealt, vähemalt timo on tublilt peale teema algatamist infot jaganud, tavaliselt inimesed suures hooga teevad teema ja siis on kadunud nagu hiljuti siin ryanairiga soetud teemas oli. Igal juhul loodan, et kõik läheb õnnelikult ja vangi siiski ei panda :D

No ma ei tea, 34+ aastane võiks ikka nagu juba täiskasvanud olla. Ükskord teil juba joppas ja KLM kinkis teile uued piletid. Aga ei, vaja on veel õnnega mängida. 

Ei saa te Dubaist Helsingisse, kui Helsingi-Dubaid ei kasuta. Aga no laske edasi, jumal pidi "vaimust vaeseid" ja süüdimatuid kaitsma.

  1. See aasta väga suur reisiaasta ei olnud.  Veebruaris sai käidud Guadeloupel ja järjekordne saar lemmikshtkohast Kariibidelt kirja saada.
    Aprilli lõpus sai esmakordselt (!) külastatud Hispaaniat ja Malagat ning Gibraltari. Aasta löppes kiires sutsuga vahetult enne jõule Pühale Maale, kus peale Eilati ja Jeruusalemma sai külastatud ka lahedat veinitalu https://hsw.co.il/en/ koos toreda papist omaniku Gadi Sternbachiga, kes veini valmistamise saladused võhikutele lahti seletas.  Ei oleks elus uskunud, et paarkümmend km Jeruusalemmast eemal on selline rohelus ja ilusad orud.
    2. 2019 möödudb 30a. esimesest välisreisist 1989 Lõuna-Vietnami, tahaks vaadata, mis vahepeal muutunud on.
    3. Nagu eespool juba kirjutadud sai, siis Guadeloupe soodukas siitsamast tripist, sama ka Malaga ja wizzi pakkumine Riiast Eilati.
    Head uut aastat!

Viimasel ajal on siin hakkanud jah levima mingit jutud rotirahvast jne.  Igaüks reisib vastavalt oma võimalustele ja ei ole keegi raha, mida kulutada, ilma tööd rabamata saanud. Seega, kel on hästi läinud, nautiga seda, aga 

ärge halvustage teisi@markus.
Mis seda; "Enamus reisivaid inimesi maailmas, eriti Aasia poolel, saab endale lubada tunduvalt parema klassiga teenuseid." siis see küll nüüd tõele ei vasta. Õnneks saab meie rahvas üha rohkem endale lubada, reisida ja elust rõõmu tunda.
Kõigile ilusat uut aastat ja kauneid reise, toimugu need odavlennufirma-või äriklassis.

bosser, mis sa ärritud, kirjutasin notualile.

Sinule kirjutasin, et tasuta suurt käsipagasit enam ei ole.

Ovda bussiteemasse võib lisada, et ette osta pole mingit mõtet, kohe pagasilindi kõrval müüb onkel teile 5 euroga pileti, maksta saab ka kaardiga. Lisaks siis, et kui olete 4 kesi, siis võib kiirem variant olla 4 peale takso võtta, kui taksosi on palju, kes lennujaama inimesi toonud, siis pakuvad nad ise teile, et viivad 20 eest linna ära. Muidu linnast on takso kordades kallim. Ise olime bussipileti juba ostnud, aga kasutasime selle ära lennujaama tagasi sõites, buss väljub keskbussijaamast 3 tundi enne lendu.

kas te inimesed kunagi lennufirma reegleid ei loe enne reisi? 

Bosser, tasuta on uute reeglite järgi ainult väike käsipagas. Kõigest sellest on siis ju korduvalt nämmutatud mitmes teemas. Oeh.

Puht nii märkuse korras, ma olen siin foorumis ei tea kui kaua juba, aga pole täheldanud, et trip.ee ise mingeid pileteid müüks.

https://trip.ee/uudised/hainani-saar-30-paeeva-viisavaba  Siin on see tripi uudis, kus selgelt kirjas, et omal käel viisavabalt ei saa. Lisaks siis saabumine peab olema väljaspoolt Hiinat (mille alla loetakse ka Hongkong.
PS kogu see jutt ei ole parastamiseks. Oleks kasvõi enne reisi tripiski järgigi küsinud.

Pjotr, kust kuhu tohib tuua? Kui mõtled palju Eestisse võid tuua, siis adekvaatse vastuse saad ilmselt Maksu-ja Tolliameti lehelt. Käisin sinu eest seal lehel ära ja vastus on 

  • 50 grammi suitsetamistubakat* (lennureisijal kuni 250 grammi suitsetamistubakat) (sh vesipiibu tubakas) 

Nile Delta: "400le. Taba piiri kasutavad peamiselt iisraellased Siinaile puhkama sõites. Taustu tundes - maksku! :D"

Et kuna olid nii lollid, et Siinai Egiptusele andsid, siis las maksavad veel peale ka?
Reisifoorum peaks olema eelkõige reisiinfo jagamise koht, mitte mingi poliitilise agenda teostamiseks. 
Mina isiklikult olen päris palju Araabia maades reisinud ja mõistan ka palestiinlaste probleeme jne, aga kas enda järel koristada on tõesti nii raske? Tulin eile Iisraelist ja kohe on sodi pealt näha kas tegu Palestiina omavalitsuse kontrolli all oleva alaga või mitte. 
Kes tahab Sharmis kõik hinnas hotellis mõnuleda, siis kindlasti on läbi Eilati tiba odavam seda taha, aga ilmselt on lihtsam tõesti otse mingi sooduspakett leida. Eilatit võiks soovitada eelkõige siiski Petra külastamiseks ja Jordaanias ringi vaatamiseks, kui 3 päeva olla, siis peaks viisa tasuta ka olema.

einoh, ostis kiwistvõi kellegilt  piletid, nüüd on ryan selles süüdi, et online asju aetud ei saanud. Oleks võinud kohe esimeses postituses õelda, kellelt piletid ostis, aga ka nädal hiljem võid edasi mõistatada. Õppetund siit, et odavlennufirmade pileteid pole X vahendajatelt mõtet osta, ei saa hinnavõitu, aga riskid suurte jamadega.

teemat algatama oldi küll kärmed, aga korduvatele küsimustele, milles siis täpsemalt probleem oli, et teised teaksid hoiduda jne, vastust ei ole tulnud nädalaga. Milleks siis üldse selliseid teemasi postitada? 

Ka google mapsi saad ju alla laadida ja pole pidevat ühendust vaja. GPS küll vaja pole selleks rentida. Kuna nüüd on Eestist rohkem turiste seal käima hakanud, ehk on telefoniga ka paremad lood, sest juba meie sealviibise lõpus eelmise aasta veebruaris oli kohati levi olema:D Lisaks majutuskohtades on tavaliselt wifi olemas, saab infot ja plaane teha järgmiseks päevaks jne.

anxuu, kui ainult pool tundi hilines väljalend, siis kui palju teil järgnevale lennuga vahe oli, tundub, et liiga vähe 2 eri piletil oleva lennu kohta.

Nagu eespool kirjutasin, siis meil hilines lennu start udu tõttu, st meie lennuk ei saanud maanduda ja sõitis mujale tankima ning maksti kõik kenasti kinni.

PZU ga positiivsed kogemused. Kord sai ostetud uued piletid lennu hilinemise tõttu ja teine kord hilines pagas sihtkohta ja tuli endale asju osta, kõik maksti kenasti kinni.