Viimased kommentaarid

ei tea kuidas sa seda teed? Isegi koju Saaremaale ei saa sõita, sest siis ei saa tagasi tööle.

Ära igaks juhuks muidugi ütle, mis lennufirma piletitega tegemist on, kuhu ja mis ajal. Ahjaa, mille alusel sa ise soovid pileteid tühistada, sellist võimalust tavalistel odavatel piletitel ei ole, jääb hetkel loota, et lennufirma ise tühistab lennud ja saad raha tagasi.

See on siis ühekordne muutmise võimalus broneeringutele, mis tehakse tänasest kuni kuu lõpuni. Ja muuta saab kuni aasta lõpuni. Kel ostetud, nende jaoks ei muutu midagi.

PS vatse järgmises postis täpsustab

Miks vaja ümber vahetada, kas lennufirma tühistas lennu? 

Kui ei tühistanud ja sul on mitte flex pilet, siis ei saagi ümber vahetada paraku.

Snoop võrdleb ju L-Koreaga, mis see Iraan siia puutub?

Kiwi müüb sulle mida iganes, sealt ei tasu küll osta. St. nad müüvad sulle 2 eraldi piletid ka nii, et võib mulje jääda nagu oleks 1 pilet. Kui KLM müüb, siis järelikult on ok või kui KLM pilet vahendaja kaudu.

vahet ei ole, kui inimene/lapsed ei oska lennukis/bussis korralikult käituda ja häirivad pidevalt kaasreisijaid, siis see ei ole okei. Guidz i sugused ongi kõige hullem osa lennureisijatest, arvavad, et nad on maailma nabad ja neile on kõik lubatud. 

KUI lapsed või sa ise ei oska end üleval pidada, siis ei pea mitte teised isikliku transpordiga liikuma või kodus püsima, vaid seda pead sina tegema. Nii lihtne see ongi.

Ma ei ole laste vastu üldiselt midagi, natuke nuttu näljase imiku poolt, elad ka üle, aga sellest ei ole ju siin teemas jutt, vaid lastest ja nende hoolimatutest vanematest, kes kaasreisijaid pikalt ja pidevalt terroriseerivad.

PS puht huvi pärast küsin, kuidas kõrvaklapid aitavad selle vastu kui laps suure osa reisist taob jalgadega su seljatoe vastu ja Guidzil on sellest loomulikult pohlad, kui ei meeldi, ära sõida?

selge, ega viimane hetk konkreetsesse kohta ei pruugigi häid pakkumisi leida.  Osta eraldi ära kui normaalse hinnaga saad, mis siin rohkem mõelda.

Ega AF ka ei tea, kellega reaalselt lendad. Üleeelmine aasta Guadeloupele lennates, oli reaalseks lendajaks mingi X Hispaania firma a la nagu meie Regional Jet, lennuk oli suht vana endine mingi Pärsia lahe lennufirma oma nagu ekraanidest, mis eriti ei töötanud, selgus.

Kena küll, kui rahas pole küsimus, ise käid ikka kordades odavamalt ära. 

PS hbert, eks meie hotell oli väravast kvartali sisse ka ja eks euro kurss on ka vahepeal langenud, detsembris Eilatis tundus ka kõik ikka ulmelt kallim kui aasta varem.

Samas Aqabas sai kiirtoidukas 10 euroga 2+3 last söönuks, Eilatis oleks 1 burksi ja joogi paremal juhul saanud sama eest

Täpsustaks Hberti juttu niipalju, et see alla 10 euro ei saa kusagil midagi käib Eilati jne kohta, Jeruusalemmas Damaskuse väravast väljaspool araabia osas saab kebabi jne ikka odavamalt ka.

Kuna tõesti söömine on kallis, siis kes kokku hoida tahab, tuleks võtta koht kus korralik hommikusöök sees ja võibolla ka õhtusöök, aga oleneb palju see loomulikult maksab antud kohas võis siis söögivalmistamise kohaga korter/tuba.

Üldiselt kui tööasjus pidevalt ringi ei sõida, siis ei tasu nende boonuspunktidega oma pead vaevata,  eriti kui lennu hind on vähegi oluline. Ajastad mõne sooduspakkumisega kasvõi 1 kord oma reisi ja kasu kordades rohkem. Endal on küll vist kunagi tehtud nii SAS; Finnairi kui LH kaardid ja PINS, aga kuna ei lenda piisavalt, siis pole neist punktidest kunagi tolku olnud. Võibolla on mõttekam kasu saada hoopis mõnest majutuse broneerimise boonussüsteemist.  Küsiks siis suurtelt lendajatelt, mis ideid selles vallas kasutatakse. Hotels.com näiteks pakub 10 öö tasuta vist, kui sama hind kui bookingus, tasub vast katsetada.

kuidas on selle rahvaga, kes on Türgist peale seda sinna kolinud, tuleb suht tuttav ette meie demograafiat  ja olukorda NL okupatsiooni ajal meenutades.

Mis seda issi juttu puudutab, siis juhuslikult ma mäletan seda aega ise ka, ära võta isiklikult:D

Oot, bosse, sa siis üritad väita, et Türgi vägesi ei ole Küprosel või mis su avalduse mõte oli, et lõid korra majja ja lahkusid? Minu info kohaselt ei lahkunud, vaid tõid kordades elanikke Türgist juurde.

Et nüüd valet arusaama ei jääks, siis nagu eespool kirjutasin, siis Kreeka pool oli sama palju süüdi ja ka hiljuti ei soovinud saare ühendamist ja koos EL ga liitumist, st ise on süüdi, et saar ka hetkel jagatud on ja Erdogani poliitiktat arvestades ka edaspidi jääb.

Aga teemasse jäädes, siis piiriületus pealinnas on kiire, ise küll kasutasime passe. Erilist muljet pealinn ei jätnud, aga ilmselt kunagi tulevikus on võimalus eraldi Põhja-Küprost külastada.

bosser, kirjutaks eesti keeles?

Kindlast on Põhja-Küprosel tegu Türgi poolet vallutatud aladega. Iseküsimus on, mis selle vallutuse põhjustas ja selleks oli kreeklaste genotsiid saarel asunud türklaste vastu, st pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

Kõigepealt kirjuta, kelle lend ja kas ühel piletil. Igal juhul saad teada, kuhu pagas liigub pagasit ära andes, võid igaks juhuks ka üle küsida, kas ikka läheb sihtkohta, sealt saad ka pagasilipiku, kus näha sihtkoht.

Mitmelt reisilt LA, SF, Miami sama kogemus, mis Kerlyyyl. Auto võtnud Alamo/Nationalist alati.

Võrreldes Kuubaga on näiteks Dominikaan palju parema hinna-kvaliteedi suhtega, mind omal ajal häiris kõige rohkem, et talvel polnud isegi troopilisi vilju kusagilt võtta, tüüpiline sovietistan. Aga eks meri ole soe ja rannad ilusad, kui rummi piisavalt tarvitada, elab üle :D 

Ei kindlasti tasub ära käia, aga no nõuka aja inimesena seda "nostalgiat" eriti ei soovi.

kui mitmekesi, siis kõik telefonid annavad otsad? Aku laadida ei ole ilmselt raskem, kui leida koht kus reisil väljatrükk teha.

1. See, et raha broneeriti, ei tähenda, et oleksid piletid saanud. Sul ilmselt ei ole kinnitust piletite kohta. Tihti võib ka teistel vahendajatel ette tulla, et näitab soovitud kogust pileteid, aga reaalsuses on neid vähem, saad bronni sel juhul lihtsalt tagasi.

2. Kui sa ei reageeri, siis ilmselt saad selle bronni lihtsalt lahti mingi aja pealt, sest pileteid sul ju ei ole ma saan aru.

Nad ei pea su pileteid tühistama, sest sul ei ole neid kunagi olnud.

Seda kiwit ma isiklikult väldiks, sest müüvad tihti odavlennufirmade pileteid nagu oleks 1 broneering, aga reaalsuses on iga segment eraldi ja jamada korral oled hädas.

Sugram, ehitiste kindlustusel on see täiesti tavaline. Kindlustad 480k ja kui maja maha põleb, siis pakutakse sulle pood, sest ega siis kindlustussumma pole see, mis sulle makstakse.

Milleks sul peaks 2 viisat vaja olema?  Sa ei lahku ju vahepeal Vietnamist?

jah, ma olen kursis, et on olemas ravimid, aga viirusega on lood natuke teistmoodi kui igasugu bakteriaalsete haigusteda, sisuliselt saad ainult toetada organismi võitlust viirusega, st reaalselt ei ole gripiga nii, et neelad ravimit ja saad terveks. Sama on ka coronaga, saad c vitamiini ja muuga immuunsust tugevdada ja eelkõige on fataalne tulemus nõrgematele organismidele.