Viimased kommentaarid

ikka saad, milles küsimus. Odavam on netist ette osta, hiljuti sai Veneetsias käidud, ühel otsalt ostsin pagasi kohe koos piletiga, teisel lisasin hiljem, hinnad olid mälu järgi 25 ja 30 eurot ots.

Raigo, ilmselgelt sa pole Guadeloupel jne käinud, ei pea ju ülikallis hotellis elama, võin apartmendi vötta.

Veigo, olgem ikka täpsed, jaurasid sina, et firmal pole aadressi ega kontorit. Ma saan aru, et sa oled ilmeksimatu, aga nii elukogenud inimene raudselt teadis, et kui tahad firmaga ühendust võtta, siis on selleks õige koht kontaktide all:) Aga see selleks..

Veigo, ära aja ikka jama. Firma on jah nagu on, aga kontaktaadress on ikka firmadel üldiselt kontakt alt leitav.  Kui sa soovid leida firma aadressi ja seejuures ei suuda klikkida sõnal kontakt, siis no ma ei tea,,,

Logo järgi vaadates peaks olema tegu endise  Kidy Touriga. Seda kinnitab ka sama kontori aadress, mida Veigo väidab mitte olemas olevat:

Tiketa Tour OÜ

Narva mnt. 7B (korpus A, 2. korrus), 10117, Tallinn, Eesti
Telefon:  (+372) 6 108 000
E-post: puhkus@tiketatour.ee
Avatud: E-R 09:00-18:00
L, P suletud

Traktor, sa valetad ju tuimalt. Jutt oli ju Lufthansast, mitte odavlennufirmast.  Veelkord, ma küll olemasoleva info puhul ei näe, et kindlustusfirma oleks kuidagi valesti käitunud. KUI oleks olnud, et kindlustusfirma ei hüvita põhjendatud kulutusi jne, siis oleks veel arusaadav. Lisaks kui inimene on ise täiesti süüdimatu ja oma oskamatuses teisi süüdistab, siis oleks sama olnud iga kindlustusfirmaga, kahjuks.

vabandust traktor, aga mismoodi see PZU sulle kohvri ära peaks tooma. Too ise või telli, mis vaja ja lase hüvitada kui on kindlustusjuhtum. PZU on mulle  kõik ostetud riided kinni maksnud, kui pagas paar päeva hilines.

Lennukile kipsiga ei lubatud, seega oligi ju variant, kas auto või siis võtad kipsi maha, ega PZU neid reegleid ise välja ei mõelnud.

Või kui aus olla, ma tegelikult ei saa aru, milles sa PZU süüd näed?

Lisaks sai kõik alguse sellest, et 1.5a laps lasti süüdimatult omapäi ohtlikule atraktsioonile ilma täiskasvanu järelvalveta. Ja kui oli selge, et lennule kindlast ei minda, oleks võinud oma kohvri ju kaasa võtta, lisaks ei selgu, kus see kohver üldse asus jne. St. kõiki sjaolusi teadmata on lihtne süüdistada, võibolla oleks üldse parim lahendus olnud koju lennata ja siin last ravida, aga igaüks ise otsustab.

traktor, kust sa võtad, et PZU mingeid kulutusi ei katnud ja kipsiga ei lasknud lennukile lennufirma, kindlustus siin reegleid ei tee...lisaks ei lugenud ma artiklist välja suuri etteheiteid kindlustusfirma aadressil. Või mida oleks saanud teha kindlustusfirma antud juhul, vavealt et ühelgi kindlustusfirmal on võimalusi teise riigi reegleid muuta.

Saaremaal rendib igas suuruses busse Metra. https://metrabuss.ee/

kus sa selle rohelise jutu võtad? Ma loen nii välja;

 "Passengers who have been vaccinated and hold a valid vaccination certificate from the Countries referred below, regardless of their nationality, will be able to travel to the Republic of Cyprus, from any country, from any country category, green, orange, red or grey, without having the obligation to meet the prerequisites of the corresponding category, such as for example RT-PCR laboratory examination or self-isolation / quarantine, etc. or issuance of a special permission, for purposes of entering the Republic of Cyprus, provided they complete, within 24 hours before the last departure flight to the Republic of Cyprus, the necessary application form and obtain a CyprusFlightpass, by visiting the link

Seal nimekirjas on hetkel ainult Iisrael ja teised rohelised riigid ei ole, st kelle poolt välja antud vaktsineerimissertifikaati nad aktsepteerivad.

"Pakkusid võimalust kogu broneeringu tühistamiseks ja tagasimakseks"

Mis siin veel oodata, küsi raha tagasi ja oota kuni koroona olukord selgineb. Raha ja tervisega lotot pole mõtet mängida.

n37 valetab taas süüdimatult:

"See on nüüd tõesti vale väide, et ravimi(vax) tootjad vastutavad rahaliselt kõrvalmõjude eest, mitte ükski, mitte kusagil ei vastuta. Ka eelnevalt loodute eest mitte. Nüüdse eest ammugi mitte, see on üldteada. "

ravimifirmad on maksnud kahjutasusi miljardeid per firma ja mitte vähe.

Põhiline ongi räigelt valetada, küll mõni ikka usub.

kaitsa111,  ega teetanuse, difteeria, kollapalaviku, tüüfuse ja muu vastu sa ka ei vaktsineeri? Noored ei peagi vaktsineerima, nad pole riskigrupis, tee rahulikult test enne reisi ja pole küsimust, keegi ei sunni.

n37, kui muu jutt ei mõju, siis kirjutame räiget valet? "Veel, suremus ei ole tõusnud statistiliselt mitte kusagil, veapiires natuke, aga suures plaanis mitte"

Terves reas riikides on suremus ikka tõsiselt kasvanud.

Mis puudutab reisimist, siis paraku meil piiril kõike ei testita nagu mujal, st riiki võib saabuda ilma negatiivse testita. Sellise poliitika tulemusena ongi meil LAV jne tüved sisse toodud. Tahad reisida, tee test ja reisi, loodame, et varsti piisab ka vaktsineerimispassist.

Seal on mitu parklat, mida lähemal, seda kallim. Kui tahad lähedale, siis võid sõita lennujaama juurest läbi ja nii kui tagasi linna poole hakkad liikuma, on suur parkla kohe paremat kätt, kui on kiire olnud olen sinna parkinud, tiba kallim on, aga mitte üle mõistuse. Riia lennujaama lehel vit peaks need parklad ja asukohad kirjas ka olema, lisaks eks ajas võivad hinnad jn emuutuda ka.

kogemus ongi, et kanna korraliku kaitsega maski, vähemalt FFP2, siis ei loe, mis teised teevad.

panax, miks sa ise siis korraliku kaitsega maski ei kasutanud?

milleks jälle uus teema teha kui vana olemas?

jaanusm:"Tsoon Saaremaa ka ei töötanud. Minu arust ei toimi üksksi tsoon ega piirang."

Kuidas ei töötanud, ilusasti hoidis puhangu lokaalse Saaremaal ja ei levitanud mujale nagu nüüd Ida-Viru ja Tallinna spaatajad selle üle Eesti laiali vedasid.

Kes tahab testide eest maksta, riskida lendude ärajäämise, uute piirangutega jne, reisige aga, milles küsimus. 

Samas, mis meie elu puutub, siis mina 50+ inimesena ei tunne isiklikult ühtegi piirangut, st kuna spordisaalid lahti, siis ei jää ükski minu tavategevust tegemata, seega piiranguid sisulielt ei ole.

kolm korda võid arvata.

sa Grande paned ikka täiega segast, kui sa ise just õelnud pole, siis FInnair küll ei tea, kas oled covidi põdenud või mitte.

On ikka, Tansaania näiteks.

teadja, kui sa pakud lendu ka koos majutusega, siis oled reisikorraldaja.

"Pakume: kas ainult majutus (STAYS), transporti (TRANSPORTS- lennud, laevad jne) või pakettreisi, mis sisaldab: otselendu, majutust ja transfeeri."

Meiliaadressi järgi on tegemist pikaajalise reisiesindajaga Kanaaridel.

on küll nende asi, sest kui sihtkoha riik sind seetöttu sisse ei lase, et sul vaktsiinid tegemata, siis peab ta sinu tagasi toimetama, seepärast lennufirmad enne pardalelubamist kontrollivadki, kas sul on viisa jne tehtud, et end selle eest kaitsta