Viimased kommentaarid

Antud vaidlusega seoses hakkas silma, et hetkel näiteks pakutakse talveks 14 ööd Pattayas 749 eurot, ja Sri Lanka näiteks 11 ööd alates 949 eurot.

Üleeelmine oktoober olin Küprosel okt. vaheajal, koguaeg oli soe +26 ja päike. Muidugi on oktoober väike loto, aga Küpros peaks suht suure tõenäosusega soe olema. Saar ise mõnus, hinnad mõistlikud, julgen soovitada küll kui odavalt kohale saab, võimalik suht soodalt korter ja auto rentida ja ka ringi sõita.

No aga milles küsimus. Osta Tallinn-Singapur samadel kuupäevadel, kas finnairiga otse 556 või AF minnes   502 euroga, sis tuleb küll 12 tundi Pariisis veeta, mille jooksul saab linnale päevasel ajal pilgu peale visata,  ole Singapuris ja lenda siis sealt Balile. Vaata ise momondost sobivad päevad ja kellaajad, hind kuskil 100-110.

Seega kokku 600 või 660 ja ongi kõik soovid täidetud:)

bosser, sa ikka panid tähele, et inimene tegi ainult selleks endale trippi kasutaja, et Pashale reklaami teha.  Minupoolest ostu igaüks oma reisi kellelt tahab, aga väita, et Pasha hinnad on odavamad kui teistel, on ju sulaselge vale. Neid "Pashasi " on seal kümnete kaupa, nii odavamate kui kallimate hindadega.   Sa ikka oled aru saanud, et Pasha ei korralda neid kõiki reisi, vaid ainult vahendab, st vahet pole kellelt samasse bussi koha ostad?

PS Mina näiteks olen hea meelega valmis x riigis elavat ja turismiäris tegelevat eestlast oma ostuga toetama, kui hind on samaväärne teiste pakkujatega. Aga selline spetsiaalne kasutaja tegemine ja esimese postitusena reklaami tegemine häirib küll.
Raidi, ootan endiselt neid reisimuljeid ja kirjeldusi neist suurepärastest pasha reisidest:)

Raidi: "Soovitan Pashat vägaväga,kõik oli väga hästi korraldatud!Hotelli tuldi õigel ajal järgi ja tripid meeldejäävad..Eelnevalt uurisime ka teiste kohalike reisimüüjate pakkumisi ja jõudsime ikka ringiga Pasha juurde;) Kindlasti ei soovita Eesti reisimüüjate käest trippe osta,sest nemad müüvad 2 korda kallimalt."

"Kuule Norsu,mis sul viga on...meil oli väga meeldiv reis ja miks mitte seda teistega jagada!!!!!tundub,et sul endal mingi probleem!!!!Häbi,häbi,häbi!!!!"

Lugesin lausa mitu korda, aga ühtegi reisimuljet paraku ei jagatud, tehti konto selleks, et Pashat kiita ja teisi maha teha.
Ootan siis huviga, et jagad meiega neid reisimuljeid, millest räägid:)
PS kui sa ei tulnud siia reklaami tegema, miks sa siis minu kirjutise peale lingi oma postitusest ära kustutasid? Seepärast kopisingi alles jäänud teksti siia posti, peale muutmisi võib minu kommentaarist vale mulje jääda.

järgmine koomik tegi trippi konto selleks, et Pashat reklaamida. Ausalt, selline reklaam on pigem antireklaam kui kasuks!

neid autorendi teemasi USAs peaks siin piisavalt olema kui otsingut kasutad. Ise olen kasutanud vahendajat https://billiger-mietwagen.de näed lõpphinda ja kui miskit kohapeal kaela ei lase määrida, siis nii jääbki. Olen võtnud neilt täiskaskoga.

Kusjuures, wifis võib kodus ka istuda. Ei saa mina aru, mis häda on südasuvel kuhugi 40+ juurde end piinama minna, kui kogu Euroopa, kodust rääkimata on käeulatuses.  Mida aasta edasi, seda vähem on soov suvel kuhugi reisida, eriti sellise mai puhul nagu sel aastal, kus ilm oli ilusam kui lõuna pool. Soojale maale on mõistlik D vitamiini koguma minna, kui kodus seda ei saa, kultuuri-, matka jne reisid on muidugi teine asi.

Kuna küsimus oli, et kas on mõistlik: ei, ei ole :)

maunu, sa vist ei lugenud, mida ma kirjutasin. Kirjutan siis uuesti: kui eesmärk on kiirelt kohale jõuda, siis 1200km pole probleem sõita päevaga, kui eesmärk on kulgeda, võib või 500 päevas tiksuda ja vahepeal vaatamisväärsustega tutvuda ja hängida, st nagu kirjutasin, oleneb, mis eesmärk on. Muuseas selle normaalse jutuga ei tulnud mina välja, vaid trikutriku:D 

PS veelkord, kes pole proovinud, siis tänapäeva odavlennufirmade ajajärgul, soovitan endiselt kiirelt kohale lennata ja rendiauto soovi korral võtta ning  roolikeeramise asemel kohapealse eluga tutvuda ja puhata, mitte 4-5 tuhat km maha sügada selleks 5p puhkusest raisates

Trikutriku, seepärast ongi laevaga minek mõttetu, ei tule ei aja ega rahalist võitu, ainuke eelis on, et tõesti ei pea roolis istuma, aga sel juhul on odavam juba lennata.

Mismõttes normaalsed inimesed ei sõida 1200km ära,  stardid hommikul  ja oled rahulikult õhtul kohal. Ma saan aru kui sa ütleks, et ühe hooga Saksamaale sõita ei ole võimalik, kuigi ka seda on tehtud.
Üldiselt siiski on tänapäeval mõttekam lennukiga kohale lennata ja kohapeal auto rentida kui soov ringi sõita. 

vabandust, aga kas sa ise ei suuda oma reisikindlustuse tingimusi lugeda ja mida see katab.  Miks keegi teine peab su eest tööd tegema? Kui loeks ja kirjutaks, et ei saa aru, siis ma veel mõistaks seda.

Kui sealt edasi vaatad on olemas : Mida Swedbanki Gold ja Platinum krediitkaardi reisikindlustus katab?

no 4 tundi on piisav vahe, võtke korralik reisikindlustus, mis niikuinii vajalik ja ärge muretsega. Kõike pole võimalik niikuinii ette näha ja ööbimine muudab soodsa lennuhinna kohe mõttetuks.

834arr, kas keegi rääkis selle vahemaa 1 päevaga läbimisest? Loomulikult on 1800km palju, aga 1300 päevas Pariisini täiesti läbitav, eriti 2 juhiga. Samas trikutriku pakutud 900km päevas on ju täiesti mõttetu tempo kui just ei plaani pikemaid peatusi teha ning eesmärk ei ole kiirelt sihtpunkti jõuda. Arvuta kuidas tahad, aga laeva kasutamine on nii ajaliselt kui rahaliselt täiesti mõttetu. Omal ajal sai küll läbi Rootsi käidud, aga seda pigem turvalisuse ja paremate teede pärast, enam neid põhjuseid ei ole. Kui saaks otse Tallinnas kohale laevaga, siis veel kaaluks.

Trikutriku, su arvutused nagu ei päde. 950km kokkuhoidu ei tee sõitmist 300 laeva hinna juures, mitte 100, vaid 200 euri odavamaks.

Sama arusaamatu on su jutt, et laevaga minnes võib hiljem startida kui autoga. Siis kui sa väidad autot Hannoveri jõudvat, peaks tegelikult Pariisis juba olema:) Mis sa ei suuda 1300km päevas sõita või?
PS googlemaps soovitab hoopis läbi Wroclavi ja Frakfurdi sõita. St. vahelduse mõttes võiks minna üht ja tulla teist teed mööda.

no siis peaksid küsima, millal tuleb ja kas üldse tuleb soodushindasi, mitte millal müüki paneb?

pleezer, kui reis on alla 2 nädala, siis Dominical pole mõtet, parem jätta mõneks teiseks korraks. 2 suurel saarel on piisavalt tegemist ja lisaks siis Guadelope enda väiksemad saared. Iga praamisõit võtab sul päeva ära ja lõpuks ei jäägi miskit järele. 

Kes vähegi soovib loodust näha ja matkata, siis soovitan igal juhul võtta auto ja veeta vähemalt pool aega Basse Terrel, läänerannikul ilusad rannad ja mägedes ilusad kosed ja matkarajad igale tasemele. Jah, kindlasti on Grande T rohkem päikest, aga ega koguaeg ka suuda rannas vedeleda.

ise julgen soovitada Budgetairi, siiani on ilusasti meilidele vastanud alati, lisaks on neil Läti sait olemas kuhu suunab.

maunu: "Pigem mäkke ronides võiks just automaat optimaalseima käigu valida, samas, kui manuaali kasutaja ei pruugi tajuda õigel ajal käiguvahetamise vajadust."

Hm, sellist juttu kuulen küll esimest korda, endal kogemus mägedes, et automaadiga mäest üles ei saanud, tuli käsitsi madal käik sisse jätta. Nii kui hoo üles saad, vahetab automaat käigu alla, pöörded kaovad ära ja lähed uuele ringile. See siis bensuka puhul, ise oman diisel automaati, aga sellega suuremates mägedes kogemus puudub, disla moment parem, ilmselt nii hull ei ole kui bensukaga.

karvanejakole, täpselt samamoodi pead kindlustuse tegema omal käel reisides, sest ootamatu olukord võib tekkida ka reisil, mitte enne reisi. Kui kindlustuse pealt kokku hoitakse, siis juhtuvadki olukorrad, mille üle eespool kurdeti.

no ööbida võid 25 ja 2500 euri eest, pead ikka täpsustama, aga kui odavalt tahad hakkama saada, siis piilu airbnb poole.

momondos ju näitab mis vahendaja mis hinda pakub. Kui hakkad vahendaja kodulehel eraldi otsima, siis tavaliselt hind ei tule nii hea kui lingi kaudu. Ma hästi ei saa aru sinu üllatusest, sest momondo ise pileteid ei müü. St. kui lähed lingi kaudu budgetairi lehele, siis peaks antud hindu kohe näitama, sa ei pea seal eraldi mingeid kuupäevi ja lennujaamu sisestama.

Alati võid sealt mine lehele nupu kõrvalt valida firma, mida usaldad, eriti kui hinna vahe on paar eurot.

sama kogemus, mis veix73, olen ka enne kirjutanud. Seega pigem ikka on suunatuli ja klaasipuhastaja ära vahetatud, et saaksid suunda anda samal ajal kui käiku vahetad. 

Mägedes üldiselt eelistan manuaali, aga Küprosel siiski soovitaks automaat võtta, kui just ei ole osav vasaku käega käiguvahetamises:D

Lumimumm, kui Malagasse oleks sinu meelest ok sõita, siis ju enam Gibraltariga suurt vahet pole, 1,5 tundi.