Viimased kommentaarid

inbox, see on ju vana info, dets. keskelt hakkavad kehtima uued eeskirjad ju.

kui raha on juba välja antud, siis kuskohalt sa seda tagasi saad? Jah, kui elamine on odavam, siis katab selle ära, aga tagasi saamiseks seda just ei nimetaks.

ehk räägid lahti ka, miks julged? Inimesed rendivad ja tahaks teada. Seda, et õnnetuse korral on turist süüdi, see on nii enamuses idamaades.

eks oleneb palju ringi vaja liikuda ja millega ning palju asju on vaja tegelikult. Peab ikka ise otsustama, inimesed ja nõudmised on nii erinevad.

Oot, kust sa võtad selle raha ja muu jutu, luulud? Tripis on suur osa inimesi neid, kes ise reisi kokku panevad, tihti reisivad seljakotiga ja peatuvad igasugu tasemega hotellides. 

Minu jutt 4 tärnist Egiptuses, tähendas seda, et kui soovid korraliku AI teenust, siis 2 tärniga seda töesti ei pruugu saada. Vahel tasub 50 eurot rohkem maksta korraliku reisi eest, nädala puhul pole see ju just suur vahe, kui reis sooduspakkumise ajal osta?
Kindlasti on eestlase arvamus oluline, aga kui seda ei ole, siis tuleb teiste omadega leppida. Hotelle on palju ja isegi kui keegi on seal viibinud, võib hotelli nimi muutunud olla, nagu seal kombeks ja vastust ei saagi seetöttu.

miksik, mis sa tahad väita, et arvamused ei ole subjektiivsed ja sõltuvad suuresti sellest, kes hinnangu annab.

Sellest arusaamiseks võib vaadata hostelite hindeid eri kohtades, hinne võib olla 8+, aga ilmselgelt pakutavad teenused jne. ei vasta mingi korraliku hotelli hindele 7.
Lisaks siis olen märganud, et osade ameeriklaste kommentaare tuleb võtta läbi rikka luksusreisija pilgu.
Mis neid Egiptuse kogemusi puudutab, siis müts maha sellise arvu külastuste eest:)  Isiklikult ei julgeks seal küll alla 4 tärni hotelli võtta, siis on ehk tõesti lootus, et peale 8 saab ja tasuta juua.
PS kindlast tohib küsida konkreetse hotelli kohta, kas keegi on käinud, aga need Egiptuse hotellid vahetavad nimesi nagu särke ja uus omanik võib tähendada hoopis teisi teenuseid jne.
St. arvan, et jaanusm tahtis õelda, et parem usalda 50 kirjutaja kui 1 tripika arvamust.

eks oleneb... Endal ka mingi aeg Guadeloupelt Pariisi lend läks palju hiljem välja, aga lihtsalt ei hakanud AF peedistama, hilinenud pagasi eest sinna lennul sai niigi riideid ja vajalikke asju ostetud ja AF maksis kinni. Seega eks ta rohkem selline viitsimise ja moraali küsimus ole.

hbert, kahju oli ju see 7 tunnine hilinemine, mille eest saab kompensatsiooni nõuda. Kindlustusjuhtumit siin küll kusagilt ei paista, sest pandi järgmisele lennule tasuta.

Muidugi võimaldavad. Firmad vilistavad sellele geoblokeeringu keelule ja kedagi ei koti.  Rootsi firma ei aktsepteeri Rootsi panga välja antud pangakaarti, tuleks võibolla SEB ja Swedilt ka küsida, miks nende kaardiga ei saa Rootsi lehel maksta. 

Isegi selline suur firma nagu TUI on tui.nl lehel Eesti ära blokeerinud juba pikalt.

võiks ikka lingi ka panna, muidu inimesed ei leia midagi üles, satud Hurgada blogile ja kogu lugu.

Kel ikka huvi, siis vaadake blogija profiili, sealt leiate õige jutu ka ehk üles:)

oled kindel? Vaatasin huvi pärast su soovitatud hotelli veebruaris ja ei ole Agodas soodsam. Tegemist on sama omaniku 2 erineva portaaliga ja eks nad seal mängi natuke hindadega siia-sinna.

Raul, jutt oli siin ikka rannas päevitamisest. Omaanis jah ei lähe naine avalikku randa bikiinidega, aga Dubais muidugi lähed. Täpselt nii nagu kohalikud on lubanud raha teenimiseks turistidelt.

PS kui kohalikud ise käivad nn. "poolpaljalt" , kas siis kui turist nii käib, on see reeglite rikkumine?
Kas sa Tallinnas vaatad viltu kui siin turist käib riides nagu tal kodus kombeks? Kas nõuad, et peaks ka miniseelikus ja bikiinide käima nagu meil kombeks?
Vööras kohas peab ise tunnetama seda piiri, et kohalikke mitte solvata ja end saaks mõnusalt tunda. 

Vabandust, aga Blue jutt on ikka täielik jama.  Külmal ajal võib jah mõni rand suht tühi olla, aga siis ei ole päevitajaid just külma pärast, mitte, et ei sobiks. Dubais 90% inimestest ei ole kohalikud. Vanalinnas India kvartalis võid näha üpris liibuvaid, värvilisi ja ka paljastavaid riideid, muidugi on mõistlik maitsekalt riietuda, aga rannas ennast küll katma ei pea.

30 aastat tagasi oli jah  vöörtöölistel komme rannas eemalt valgeid naisi vahtimas käia, aga tänapäeval see vast nii teema enam pole:)
Lisaks siis on randasi mitmeid ja valida saab sellise, kus turiste rohkem. Jaanuaris on võimalik leida isegi randasi, kus oled tõesti suht ainuke inimene.

Puht märkuse korras, mingit jõge seal pole, on Kuldsarve laht.  Ja see Atatürki lennujaama info inimesi ei aita, see on vana lennujaam kahjuks.

see on ikka päris hea, annad konkreetsed soovitused, kust piletid osta ja kust ööbimine broneerida ning tänutäheks õeldakse, et su nõuanded on õelus. 


Lisaks tundub mulle "Miks valin all inclusive? Mitte seetõttu, et ei suuda reisi kokku panna, vaid 6 kuuse imikuga ja teise lapsega on seda tüüpi reis tunduvalt lihtsam. "
et teemaalgataja ja ülejäänud maailm mõtlevad AI all tiba erinevaid asju?

Ega ära mingil juhul maini millal sa minna tahad ja milline on eelarve ja kui pikalt. Dubai teemasi peaks isegi siin tripis piisavalt olema, oled need läbi lugenud?

Lende võid otsida google flightsiga ja siis momondost vaadata, kellelt saab parima hinnaga, majutus on kõige lihtsam vaadata bookingust. 
Kui isegi neid elementaarseid asju ei tea/suuda leida, siis on ikka raske ise reisi kokku panna.
PS Dubai AI ei ole mingil juhul odav, aga kui rahas pole küsimus, siis tõesti võta büroost pakkumine ja korra.

Tundub, et kuna sa ikka aru ei saa, siis toon sulle veel lisaks konkreetse reisikorraldaja andmed, kellest hiljuti meedias palju juttu oli:
Firma kütab iga nädal uue reisi ja käive tuleb kindlasti suurem kui eelmine aasta, aga sinu loogika järgi on ta prognoositav käiv 2k. Kas jõudis nüüd kohale?
KUI firma korraldab reisi väljaspool Eestit, siis see maksuametile esitatav käive on ümmargune 0, nii lihtne see asi ongi.
Saad aru? 
 Ma eespool juhtisin korduvalt sinu tähelepanu sellele, et sa võrdled vörreldamatuid numbreid ja et tee endale selgeks käive ja käibemaksuga maksustatav käive, aga jätkasid endist laulu. 
Loodan, et said oma veast nüüd aru ja viha ei pea:)

Appi, tegin sulle puust ja punaseks, tõin konkreetsed arvud Novatoursi kohta, millest sa aru ei saa. Endiselt üritad meile tuua vörreldamatuid numbreid.

JA teist korda rõhutan, tee endale selgeks, mis asi on käive ja mis asi on KM maksustatav käive. Ei ole ju ületamatult raske ülesanne või on?
Kui RUMAL peab inimene olema, et peale korduvat tähelepanu juhtimist, et ta vördleb vöreldamatuid andmeid, ei saa ikka sellest aru? 
Veelkord, tõin sulle sinu toodud andmetele vördluseks eelmiste aastate VÕRRELDAVAD andmed Novatoursi kohta, lugeda ikka oskad?
Veelkord, mis sulle neis numbrites jäi arusaamatuks?
2017 1 779 040.63 EUR
2018 2 338 806.25 EUR
2019 2 094 399.33 EUR

Veelkord PRM, too ühe firmagi kohta näide, et käive on tuntavalt langenud.

Sinu pandud lingilt küll seda kusagilt välja ei loe, vaata nii või naa.
Ma ei tea kui suure puudega inimene peab olema, et korduvast küsimusest aru ei saa? 
Palun too meile siis Novatours Eesti eelmise ja selle aasta käibe nr. siia ja vaatama kas langus on suurem tavalisest 10-20% siia-sinna olenevalt ilmast. Lisaks siis tuli sel aastal turule TUIi.
PS tee endale kõigepealt selgeks, mis on firma käive ja mis andmeid sina meile üritad siin esitada.
Mina isegi neis km andmetes ei näe kusagil suurt langust.
2017 1 779 040.63 EUR
2018 2 338 806.25 EUR
2019 2 094 399.33 EUR
Veelkord, too meile vörreldavad numbrid ja siis arutame edasi.
Ma isiklikult pole aastaid paketireise kasutanud ja eks üha rohkem inimesi paneb just endale sobiva reisi kokku, aga löögi all on minumeelest eelkõige reisibürood.

Veelkord, too siis konkreetsed näited sellest käibe langusest, mitte ära postita mingeid absurdseid lambist numbreid.

PS ma ei kirjutanud sõnagi Novaturase aktsiast. Paluks luuludega mitte välja tulla.

PRM postitus on ju täielik pullikaka. Novatours on näiteks börsiettevõte ja kvartaalsed tulemused täiesti olemas jne.  

n August 2019 “Novaturas” turnover was EUR 17.4 million and was 10% lower compared to August 2018.2019 cumulative “Novaturas” turnover (for January-August period) was EUR 117.3 million and was 1% lower compared to the same period in 2018.

vaina, selgelt on ju kirjas, et hotelli ei soovita.

Puhketalu lennuvälja ümbruses ja lausa 100 le inimesele? Kui just telkides pole plaanis magada, siis ei. Lennuväli asub paraku poolsaarel mere ja linna vahel ja talusi seal ei ole.

Kui kusagil linnast eemal, siis mõned variandid ilmselt on. Näiteks 10 km linnast https://mandjala.ee/