Caribe

Tere, kes selles hottellis Tenerifel olnud palun infot mis nõud seal olemas on ja kas veekeetja ka on? Ja milliseid ekskursioone oleks mõtekas võtta? Ja veel et kust neid osta kas kohapealt või Eestist?

Veekeetja peaks ikka olemas olema, kuis siis muidu. Isiklikult ostsime saare ringreisi reisikorraldajate käest. Hea oli kuulata just eesti keeles kommentaare ja jutukesi. Kaasas 8 aastane laps, kes poleks keelest arusaanud. Kohapealt ostsime reisi Loro parki. Kuna seal antakse niikuinii vabaaega kuskil 5 tundi , siis pole just tähtis, et peab eesti keelne giid olema. Ja hinnavahe päris korralik. Kohapeal saad 36 euri, laps 21 euri. Firma käest oleks saanud täiskasvanu 51 euri ja laps 31 euri vist. Nii, et võta julgelt kohapealt. Lisaks sõitis Loro parki minne ka läbi Santa Gruzi, nii, et ka pealinn sai nähtud. Kohe kui lennukist maha astusime saime väikse paberi kätte, kus ekskursioonid oli peal. Pildid hinnad ja asukoht, kust osta saad. Kui tahad veel infi siis meili mulle...rohkem ei viitsi kirjutada.

0
0

Jõudsime reedel 15.02.08 tagasi Tenerifelt ja peatusime Caribes. Toas on olemas potid, pannid, röster, veekeetja ja elektripliit.Võtke kaasa nõudepesu svamm ja nõudepesu vahend(või ostke kohapealt) Mikrouuni ja ahju, kus küpsetada, ei ole. Enamus tubasid on vaatega ookeanile ja rõduga. Hostel ise on puhas, tagasihoidlik, kõik elamiseks vajalik olemas. Seifi, telekat ja konditsioneeri saab kasutada raha eest. Kahel päeval märkasime oma köögis ka prussakaid(ometigi koristasime peale söömist enda järelt kõik ära)Häiris ainult kloorihais, mis oli kohe väga segav. Joogivee ostsime poest, ei ole kallis, 8 l maksis 0,96 eurosenti. Söögi ja joogi võib osta Mercadona nimelisest poest - hea valik ja kõige odavam. Ühe ekskursiooni ostsime, laevasõit Peeter Paani nimelise laevaga, delfiinid ja vaalad nägime ära. Ülejäänud aja sõitsime rendiautoga. Ise sai käidud Draakonipuu juures, Teidel, pealinnas festivalil, Loropargis, ühesõnaga saarele sai mitu tiiru peale tehtud. Parkimine käib seal ainult kuulmise järgi, pisut harjumatu. Enamus auosid mõlgitud ja kriimudega. Ilm tuuline, kohati lausa jahe, mägedes tuli pea iga päev vihma. Head reisi!

0
0

Aga palju seal praegu sooja oli??

0
0

Läksin 6 veebr ja tulin 13 veebr. Sellel ajal oli saare lõuna osas küll täitsa tipp topp ilm. Esimesel päeval vist isegi 28 kraadi, ülejäänud kuskil 24-25 kraadi. Ühel öösel sadas ka. Päeval ikka ilus selge. Saare põhja pool oli märgatavalt jahedam 20 -21 kraadi. Teidel jumala külm, ei tea, kas 10 kraadi üldse tuligi. Kui tahad rannapuhkust, siis kuurordist pole mõtet kaugele minna. Kohe külmem, selles suhtes omapärane saar.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased