esca

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
13 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Hetkel vaba veel 3 kohta. Ühe inimese maksumus 475 EUR. Selle summa eest saab: lend sihtkohta ja tagasi, ööbimine kaheses toas, hommiku ja õhtusöök bufee lauas ja bussitransfer lennujaamast hotelli ja tagasi.

500€ - lennureis edasi tagasi, transfeer, hotell koos hommiku ja õhtusöökidega. Buffeelaud.10 päeva.

Üritan vastata ühele inimesele aga saadab kirjad tagasi. Palun kontrollige, et postkast ei oleks Teil täis. Kiri tuli mulle hot aadressilt:)

Lloret de Marist Barcelonasse

Kuidas oleks kõige mõistlikum saada Lloret de Marist barcelonasse? Palun autorenti mitte pakkuda.

Lennureis lapsel aga....

Mure selline, et lähme rennureisile aga mina lendan kolm päeva ees sihtpunkti. Laps aga tuleb järele minu õega. Laps on 12 aastane, kas on vaja anda õele siis kaasa mingi paber või lapsele, et ei tekiks mingeid segadusi. Või pole üldse mingi probleem, et 12 aastane lendab võõraste inimestega.

Isiklikult soovitaks vaadata Happy Traveli pakkumisi. Minul endal plaan minna nov. või siis dets. Gran Canaariale ja ilmselt tsekkan esimesena just selle firma pakkumisi. Tenerife reisi puhul jättis see firma endast väga hea mulje, hinna ja kvaliteedi suhe oli paigas.

Mina küll tahaks tänada Happy Travelit meeldiva reisi eest ja kasutan julgelt nende teenust veelgi. Reeli ja Ave väga asjalikud, abivalmid , ühesõnaga nii nagu reisiesindaja olema peabki. Reisid olid ägedad ja hotell oli ok. Playa Olid- rannale lähedal, kaks basseini ja asised toad. Tänud veelkord!

Käisin just Happy Traveliga Tenerifel. Väga norm firma, kohapealsed esindajad Ave ja Reelika väga nunnud kujud. Sõbralikud, abivalmid, tegid oma tööd hästi. Tänud neile! Lennukis kasutasid küll paljud arvuteid, näidati ka filme ja muusikavideosid vist. Minu jaoks läks lend ruttu, nautisin istumist. Mõnus kuus tundi sai logeleda, muidu kogu aeg nagu tuli takus tõtta. Igastahes oli vahva reis!

Läksin 6 veebr ja tulin 13 veebr. Sellel ajal oli saare lõuna osas küll täitsa tipp topp ilm. Esimesel päeval vist isegi 28 kraadi, ülejäänud kuskil 24-25 kraadi. Ühel öösel sadas ka. Päeval ikka ilus selge. Saare põhja pool oli märgatavalt jahedam 20 -21 kraadi. Teidel jumala külm, ei tea, kas 10 kraadi üldse tuligi. Kui tahad rannapuhkust, siis kuurordist pole mõtet kaugele minna. Kohe külmem, selles suhtes omapärane saar.

Veekeetja peaks ikka olemas olema, kuis siis muidu. Isiklikult ostsime saare ringreisi reisikorraldajate käest. Hea oli kuulata just eesti keeles kommentaare ja jutukesi. Kaasas 8 aastane laps, kes poleks keelest arusaanud. Kohapealt ostsime reisi Loro parki. Kuna seal antakse niikuinii vabaaega kuskil 5 tundi , siis pole just tähtis, et peab eesti keelne giid olema. Ja hinnavahe päris korralik. Kohapeal saad 36 euri, laps 21 euri. Firma käest oleks saanud täiskasvanu 51 euri ja laps 31 euri vist. Nii, et võta julgelt kohapealt. Lisaks sõitis Loro parki minne ka läbi Santa Gruzi, nii, et ka pealinn sai nähtud. Kohe kui lennukist maha astusime saime väikse paberi kätte, kus ekskursioonid oli peal. Pildid hinnad ja asukoht, kust osta saad. Kui tahad veel infi siis meili mulle...rohkem ei viitsi kirjutada.

Selles hotellis olen olnud ja täitsa ok hotell on. Ei pannud tähelegi, et merest nii kaugel on. Igapäev jalutasime mere äärde. Tagasi tulime taksoga, see ju seal maal jummala odav lõbu.

KAs bookinghouse netist tellides tuleb veel näo pealt maksta 500 eeku teenustasu ka?

Ma ka tegelikult mõtlen just kliimale. Üldiselt, kui vaadata keskimist temperatuuri ja aastate läbilõikeid, siis on ikka jahe küll. Samas kõik jälle räägivad, et tegelikult siiski soe jne,