Carriacou, Tobago Cays & Grenada

Saabusin just tagasi reisilt Grenada - Carriacou ja paadireis Tobao Cays saartele. Kui otsid valget liiva, sooja ilma ja uskumatult sinist ookeani, siis soovitan just neid kohti. Veetsime neil saartel kokku 2 nädalat. Lihtsalt viimase peal oli. Grenada on üks neist vähestest Kariibi saartest, mis ei ole veel täielikult turistidest üle ujutatud. Paar aastat tagasi käisin Barbadosel ja täiesti erinevad saared on. Grenadal on palju vihmametsa ja ilusaid inimtühjasid randu. Tegevust jätkub küllaga. Meie rentisime auto ning sõitsime mööda saart ringi. Kui soovid aga täielikku "escape", siis mine külasta Carriacout. Sinna saab Grenadast kas praamiga (US$30 one way - 90 min) või lennukiga (US$55 one way - 20 min). See on ikka turistidest väga puutumatu saar ja uskumatult ilus. Sealt avaneb ilus vaade Sandy Islandile - veetsime ühe paeva seal (täielik Robinson Crusoe experience....mitte ühtegi teist inimest polnud seal) - ainult valge liiv, mõned palmipuud ja sinine ookean. Seal on ka mõnus snorgeldada, sest riff on kohe saare kõrval. Paradise Beachil on väga lahe baar - Off the Red Hook ja selle omanik Curtis teeb igasuguseid paadireise erinevatele saartele. Meie külastasime Tobago Cays Saari, Union Islandit, Mayreaud, Happy Island ja White Islandit. See oli minu üks meeldejäävamaid kogemusi...Tobago Cays koosneb 5 saarest ja seal ei ela keegi. See on suur Marine Park. Uskumatult hea snorgeldamine, sest seal on palju riffe ja ühe saare juures saad ujuda kilpkonnadega. Neid oli seal ikka hulgim. Igaljuhul hakkan juba oma järgmist reisi sinna jälle broneerima. Kui on küsimusi nende saarte kohta, siis oskan igasugust nõu anda.

Lykene,kui juhtud tagasi siia oleks hea kui saaks Teie kontakti ,et osa saada sellest heast noust.

0
0

Kui soovite abi reisi koostamisel nendele saartele, siis andke teada ja olen nous aitama.

0
0

Kas kellelgi on värskemaid kogemusi ja soovitusi Grenada kohta? Oleme minemas jõuludeks Trinidad & Tobagole ja teeme ka põike Grenadale. Plaanis on kindlasti sukelduda aga ka niisama saarel ringi vaadata ja veidi rannas olla :)

Kõik soovitused, arvamused jne väga oodatud. Kus oleks mõistlik ööbida? Liiklemiseks ilmselt vaja rendiautot aga millega peaks veel arvestama?

Nõu ja arvamuste eest tänulik!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased