Charleroi-Brussel- Pariis (Thalys)

Tere kõigile!

Kuskilt ei õnnestu leida vastust järgmisele küsimusele:

kui bookida Thalysega ABS pilet Charleroi - Brussel - Pariis, siis Thalyse lehel pannakse ajad nii paika, et kahe väljumise vahelist aega (Charleroi-Brussel ja Brussel-Pariis) ei ole võimalik muuta. Kas keegi teab, et kui ma bookin piletid ära, siis kas mul on võimalik sõita ka varasema rongiga Charleroist Brusselisse ning saada nii paar lisatundi juurde või saan linna sõiduks kasutada seda piletit ainult piletile märgitud ajal? Kas Brusselis ringi liikudes saab kasutada sama piletit?

Kas see pilet katab ka Charleroi lennujaamast raudteejaama sõidu või peaks arvestama lisakuluga?

Tänan kõiki ette!

Elan küll Belgias, aga eriti ei käi seda Charleroi vahet ja pole sealt ka kunagi rongi võtnud, ainult bussi. Ma ei saa aru, miks sa ei tule bussiga Brüsselisse ja ei osta piletit siis Thalyselt Brüssel-Pariis? Buss tuleb otse Gare Du Midi jaama kõrvale, sealt samast kus läheb ka sinu Pariisi Thalys rong. Ka on minuteada bussi pilet odavam kui rongi oma! Bussi pileti saab osta Charleroi lennujaamast.
Aga kindel olen selles, et see sama rongi pilet kohe mitte ei kehti Brüsselis! Kuna need on täiesti erinevad linnad ja provintsid siis Brüsselis kui sa soovid ringi liikuda ja kasutada ühistransporti , käib ainult Brüssel regioonis ostetud piletid! Siin ka Brüsseli transpordi info : http://www.mivb.be/index.htm?l=en

To Juhhei:

Tänud vastuse eest! Kuna Charleroi-Brussel-Pariisi pilet on ainult 5 Euri kallim, siis seetõttu otsustasin just selle kasuks, kuna algselt vaatasin, et kui osta pilet Charleroi- Brussel ja Brussel- Paris, siis hind tuli kokku 25 (+11)Euri, aga ostes Abs pileti, siis hind 30 Euri üks suund.

kas sul õnnestus Thalyse pilet ka muu, kui Belgia pangakaardiga netis bookida? Mul näiteks ei ole see eesti pangakaardiga kunagi läbi läinud.
Belgia siseste rongide piletitel on märgitud kuupäev ja kellaaeg konkreetselt (minumeelest) ei loe. Linnasisene transport on teine süsteem.

to mammute:

ei ole veel pileteid ära otnud, kuid Thalyse leht väidab, et saab pileteid osta järgmiste kaartidega:
international cards issued by Eurocard, Mastercard and Visa;
magnetic swipe cards: Diner’s Club or American Express;

Loodetavast ei ole probleeme ja kui õieti aru sain, siis on võimalik ka pilet netis broneerida ja jaamas maksta.

Kas ma sain teie vastusest õieti aru, et Belgia sisestel sõitudel piletile märgitud kellaaeg ei loe, et saan selle piletiga ka soovikorral varem või hiljem sõita?

Piletitest veel niipalju ,et kui Eesti makse kaart ei toimi siis võib tellida piletid : http://www.tgv-europe.be/en , sealt ostetud piletid saadetakse sulle suisa tasuta koju kätte, kus iganes maailmas sa eladki!

Piletite ostmisel probleeme ei olnud, tavaline SEB krediitkaart (mastercard) töötab väga hästi.

ABS piletile on märgitud ainult Brussel-Pariis aeg niiet tundub, et ei ole olulilne, mis ajal ma Charleroist liikuma hakkan.

Tänan kõiki abi eest